Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...wiesz... lepiej 3 jak OUT :cool1:

Vettel ostro dal czadu, a z prawej strony juz go massa bral...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z lewej :wink4:

Opublikowano

Borowczyka to się słuchać nie da :no:

Opublikowano

z lewej :wink4:

Racja! :good: moja pomylka (w sumie zalezy z jakiej perspektywy patrzysz :decayed: )

Ale Alonso tez dal czadu... :hi:

Opublikowano

ALE URWAŁ, ALE GO DZISIAJ OTŁUKUJĄ :polew: :polew:

Opublikowano

No i po wyścigu :wink4:

Opublikowano

3- moze byc... :decayed:

Opublikowano

Jest dobrze.. najważniejsze , że nie dał się wyprzedzić nikomu i trzymał tempo..

Opublikowano

z lewej :wink4:

Racja! :good: moja pomylka (w sumie zalezy z jakiej perspektywy patrzysz :decayed: )

Ale Alonso tez dal czadu... :hi:

zawsze do przodu, nigdy do tyłu :decayed:

najważniejsze że jest pudło (znaczy schody :evil: )

Opublikowano

Brawo Robert :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Start. No cóż. Trudno się bronić przed piekielnie szybkim RedBullem i Ferrari.

Dobrze, że chociaż Massie się nie udało :decayed:

Opublikowano

fajny wyścig,

alonso zaspał zaraz przed metą :doh1: z schumacherem to już się nie polubią :decayed: :decayed:

Opublikowano

SCH brawo brawo brawo!!!!

ALO :polew: :polew: :polew:

KUB brawo brawo brawo

pokazał zimną krew na starcie bo VET i WEB współpracowali do pierwszego zakrętu rewelacyjnie. Robert nie mógł nic zrobić oprócz próby zmknięcia wewnętrznej. WEB go przyhamował i już było po 2 miejscu. Zo to przy MAS nawet mu oko nie mrugneło w zkręcie.Peknie wyszedł na zewnetrzną zamykając Ferrari. Jeszcze raz BRAWO!!

TRU powinien dostać solidną kare!!!!Niech lepiej robi wina a nie powoduje zagrożenie na torze i to nie pierwzy raz w jego karierze.

Opublikowano

Schumi ukarany dostal kare za przepiekne wyprzedzenie Alonsa i zostal przeniesiony na 12 pozycje(do jego czasu doliczono 20 sekund kary) :angry:

Opublikowano

Schumi ukarany dostal kare za przepiekne wyprzedzenie Alonsa i zostal przeniesiony na 12 pozycje(do jego czasu doliczono 20 sekund kary) :angry:

Niestety a może stety(nie przepadam za dziadygą :polew:) przepisy są jasne-jeżeli SC kończy wyścig to nie można wyprzedzać po przekroczeniu linii SC :cool1:

Sześć wyścigów-dwa podia :> Trzymajmy kciuki za Boba i Renatę aby pokazali na co ich tak naprawdę stać bo w Turcji już tak różowo nie będzie :mysli: chyba :>

Opublikowano

Schumi ukarany dostal kare za przepiekne wyprzedzenie Alonsa i zostal przeniesiony na 12 pozycje(do jego czasu doliczono 20 sekund kary) :angry:

Niestety a może stety(nie przepadam za dziadygą :polew:) przepisy są jasne-jeżeli SC kończy wyścig to nie można wyprzedzać po przekroczeniu linii SC :cool1:

Sześć wyścigów-dwa podia :> Trzymajmy kciuki za Boba i Renatę aby pokazali na co ich tak naprawdę stać bo w Turcji już tak różowo nie będzie :mysli: chyba :>

Problem zdaje się w tym, że nikt nie zapowiedział iż wyścig kończy się za Safety Car, tylko ogłoszono, że zjedzie na ostatnim okrążeniu. Czyli zgodnie z regulaminem można wyprzedzać od momentu przejechania linii zjazdu do PitLane.

Dopiero po wyścigu sędziowie zmienili interpretację.

Jeżeli teoretycznie wyścig kończy się za SafetyCar, to co oznaczała zielona flaga :mysli:

Opublikowano

GP Monaco 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://hotfile.com/dl/43226441/af855e4/RK.W.Monaco-BTK.avi.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/43226715/ff7dcfa/RK.W.Monaco-BTK.avi.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/43227096/3774622/RK.W.Monaco-BTK.avi.part3.rar.html

http://hotfile.com/dl/43228189/5d15cc5/RK.W.Monaco-BTK.avi.part4.rar.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

przepiekne wyprzedzenie Alonsa i zostal przeniesiony na 12 pozycje(do jego czasu doliczono 20 sekund kary) :angry:

Niestety a może stety(nie przepadam za dziadygą :polew:) przepisy są jasne-jeżeli SC kończy wyścig to nie można wyprzedzać po przekroczeniu linii SC

jesli SC miał kończyć wyścig to powinien przejechac linie mety.

Opublikowano

fajny komentarz do sprawy szumiego i odwołania mercedesa cytuję

"Stary skecz Laskowika i Smolenia mi się przypomniał:

- A ja się odwołam!

- A to się odwołuj. Przez okno... Tylko uważaj, żebyś nie wypadł.."

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.