Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weber ma twardy łeb :thumbdown:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale Weber wyleciał :: Ma farta że mu się nic nie stało :gwizdanie:

Czyli szczęście w nieszczęściu :przebiegly: no nieźle -chłopak sie troszke zagapił :naughty:

Opublikowano

ciężko Kubicy będzie wyprzedzić Barrichello :kwasny:

Opublikowano

czarnecki dostał karę :blink: :oklaski: :dance:

Opublikowano

Wreszcie wzięli sie za te wybryki Hamiltona - szkoda ze tak późno :good:

Opublikowano

Szkoda tylko że ta kara nie była dla niego dotkliwa... no ale pewnie dlatego sędziowie mu ją przyznali :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda tylko że ta kara nie była dla niego dotkliwa... no ale pewnie dlatego sędziowie mu ją przyznali :gwizdanie:

Dokładnie

Opublikowano

gdyby reno zmienilo opony tak szybko jak maclaren i williams to robert by był 3 i było by pudło , bo przeciez jechal przed barichello i butonem , eh

Opublikowano

gdyby reno zmienilo opony tak szybko jak maclaren i williams to robert by był 3 i było by pudło , bo przeciez jechal przed barichello i butonem , eh

Może za dwa tygodnie sie uda :hi:

Opublikowano

...Wyscig? Ale RedBulle daly czadu!!!

Niech maja! :decayed:

Robert przynajmniej przeskoczyl Rosberga w generalce :decayed:

Opublikowano

Wreszcie wzięli sie za te wybryki Hamiltona - szkoda ze tak późno :good:

Eee tam się wzięli. Tylko dlatego dostał taka karę, bo od razu było wiadomo, że wyjedzie na swojej pozycji, a sędziom nikt nie może zarzucić, że pobłażają HAMowi.
Opublikowano

wychodzi na to, że jakby Robert przegrał walke na 1-wszym okrążeniu z Buttonem, to by na tym lepiej wyszedł w pitstopie, bo by mechanicy mieli więcej czasu na przygotowanie ......

z drugiej strony, jakby Robert pojechał lepiej w Q i zajął miejsce któregoś z ferrari, to by ominął zjazd do pitstopu i musiał podobnie jak Alonso i Massa jechać jeszcze jedno okrążenie przed zjadem, i skończyłby gdzieś kolo 10-ego miejsca ....

podsumowując raczej nie jest źle

Opublikowano

wychodzi na to, że jakby Robert przegrał walke na 1-wszym okrążeniu z Buttonem, to by na tym lepiej wyszedł w pitstopie, bo by mechanicy mieli więcej czasu na przygotowanie ......

z drugiej strony, jakby Robert pojechał lepiej w Q i zajął miejsce któregoś z ferrari, to by ominął zjazd do pitstopu i musiał podobnie jak Alonso i Massa jechać jeszcze jedno okrążenie przed zjadem, i skończyłby gdzieś kolo 10-ego miejsca ....

podsumowując raczej nie jest źle

albo mozna było zrobic jak ham i wyprzedzic samochod bezpieczenstwa i samochod medyczny i miec wszystko w pupie a kare odbyc kiedy mu sie poboba i byc 2-gi heheheh
Opublikowano

Robertowi przydałby się kanał-F

Opublikowano

Robertowi przydałby się kanał-F

prawdopodobnie od przyszłego gp będzie już miał

Opublikowano

pojechałoby się do Valencji ...

1DjI9.jpg

auiK9.jpg

Robertowi przydałby się kanał-F

prawdopodobnie od przyszłego gp będzie już miał

no to git, Kobayashi z F-ductem wyprzedził Alonso!!!

w sumie to ja nie wiem jak Robert ma wygrywać skoro ma zdrajców w zespole

ic3Tr.jpg

:baseball: :baseball:

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 19:08__________________________________________________________________________________________________

ale smród:

http://www.sport.pl/F1/1,96297,8070054,F1__Ferrari___GP_Europy_to_skandal___Fernando_Alonso_.html

Opublikowano

no to git, Kobayashi z F-ductem wyprzedził Alonso!!!

to wyprzedzenie nie miało nic wspólnego z F-duct

w sumie to ja nie wiem jak Robert ma wygrywać skoro ma zdrajców w zespole

http://s4.postimage.org/w.sport.pl/F1/1,96297,8070054,F1__Ferrari___GP_Europy_to_skandal___Fernando_Alonso_.html

???

przecież to żadna nowość, te teamy bardzo blisko "współpracują" że tak można nazwać, mają wspólne silniki przecież

niejednokrotnie na piątkowych/sobotnich zdjęciach z różnych gp widać mechaników renault w garażach redbulla

na zachęte :naughty:

http://www.f1technical.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=8530&sid=586abc5e2ed5493f76465674a8b8cb86&start=0

Opublikowano

GP Europy 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://extabit.com/file/28dun68x9x178/

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

krzywy pysk pierwszy bambus 2 no i snickers 3 koniec kropka nie ma co gdybać co by było :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.