Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam widziałem że Kubica drugi ma metę dzisiaj wjechał :decayed: Więc nie rozumiem, dlaczego 7 miejsce mu dopiero przypisali :gwizdanie:

:naughty::bag:

Szkoda, że na starcie nie przeskoczył wyżej, trochę go przytrzymali tam :disgust:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam widziałem że Kubica drugi ma metę dzisiaj wjechał

walsnie tez tak to widzialem :polew:
Opublikowano

no rzeczywiście tylko sędziowie są ślepi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

brak słów na zachowanie Ferrari i ich głównej primabaleriny Alfonsy :thumbdown:

VET :polew: :polew: :polew:

a co Alfonso zawinił :mysli: , miał powiedzieć przez papugę, że nie zgadza się z polityką teamu i ostentacyjnie zjechać na pobocze kończąc tym samym wyścig :przebiegly: , czy to by Ciebie satysfakcjonowało :cool1: :?:

usatysfakcjonowało by mnie gdyby chociaż, na koniec wyścigu, nie pytał przez radio co się stało z MAS!!!! Tylko po to by siebie "wybielić" i udawać , jak to ma w zwyczaju, że on jeden uczciwy o niczym nie wiedział

Opublikowano

myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze

Opublikowano

Jak na razie tylko 100 000$ kary dla Ferrari...

Opublikowano

Nawet dobrze że Kubica ne będzie jezdził w Ferrari za Mase bo by mnie chyba szlag trafił jak by musiał

takie rzeczy robić :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Nawet gdyby Kubica wskoczył na starcie na to p5 to i tak przed 6 zakrętem Button by go wziął.. Niestety 3 pierwsze teamy to mozna powiedzieć inny level niż Renault na tym GP.

To Alonso walczy o tytuł także to było wielce prawdopobone że Massa będzie musiał go przepuścić no ale nie w taki sposób. Myślałem że np na 6 zakręcie nie wychamuje czy coś lipa zdeka..

Opublikowano

Lauda-ostro-krytykuje-Alonso,wid,12507949,wiadomosc.html[/url]

Lauda to gej

niech sobie będzie nawet lesbijką, ale za to prawde o Alonso mówi otwarcie :good:

Opublikowano

staremu wszystko wolno, bo i tak nikt nie traktuje go poważnie[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 16:39_________________________________________________

http://www.sport.pl/F1/1,96296,8183265,F1__Kontrowersyjne_skrzydla_Ferrari_i_Red_Bulla.html

Opublikowano

Widzę, że bardzo Was oburza taktyka Ferrari :disgust: A gdyby Kubica miał tak robić?! O zgrozo, zbrodnia! :wallbash:

No to poczytajcie tu:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ade9fe016b.0.html

myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze

Słuszna uwaga :wink4:

Niestety.

Opublikowano

Widzę, że bardzo Was oburza taktyka Ferrari :disgust: A gdyby Kubica miał tak robić?! O zgrozo, zbrodnia! :wallbash:

No to poczytajcie tu:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ade9fe016b.0.html

myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze

Słuszna uwaga :wink4:

Niestety.

Ty zawsze byleś mądrzejszy niż inni :gwizdanie:
Opublikowano

Witek wykręca lepsze czasy niz Robert :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witek wykręca lepsze czasy niz Robert :naughty: :naughty:

liczy sie jutro :)
Opublikowano

hehe, wiem ale przeszła mnie myśl, że witek się obudził :) :)

Opublikowano

To tylko echa ostatniego kwasu... koniec team order... zdjęli mu kaganiec :kox:;)

Opublikowano

To tylko echa ostatniego kwasu... koniec team order... zdjęli mu kaganiec :kox:;)

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.