Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

ja się z tym nie zgadzam :) stawiam na niego

może zakłady tu zrobimy :gwizdanie:

nie ma sprawy...Hulkenberg jutro max 5 miejsce :decayed:

Wyleci w okolice 7-9 miejsca :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...o ile Petrov nie nawywija na starcie... :decayed::wink4: pierwsze dwa zakręty wszystko wyjaśnią... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

ja się z tym nie zgadzam :) stawiam na niego

może zakłady tu zrobimy :gwizdanie:

nie ma sprawy...Hulkenberg jutro max 5 miejsce :decayed:

miejsce 3 stawiam 50 zł :naughty:

Opublikowano

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

ja się z tym nie zgadzam :) stawiam na niego

może zakłady tu zrobimy :gwizdanie:

nie ma sprawy...Hulkenberg jutro max 5 miejsce :decayed:

miejsce 3 stawiam 50 zł :naughty:

Mały hazardzik? :naughty:

Kolejność na mecie:

1. Alonso

2. Webber

3. Vettel

4. Kubica

5. Hulkenberg

Opublikowano

Mały hazardzik? :naughty:

Kolejność na mecie:

1. Alonso

2. Webber

3. Vettel

4. Kubica

5. Hulkenberg

dobrze to wygląda :>

Opublikowano

No tak, bo to by oznaczało ostra walkę w Abu-Zabi :naughty:

Chociaż gdzieś tam w głębi chciałbym, żeby Alonso juz dzisiaj odskoczył Webberowi na 26 pkt. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

ja się z tym nie zgadzam :) stawiam na niego

może zakłady tu zrobimy :gwizdanie:

nie ma sprawy...Hulkenberg jutro max 5 miejsce :decayed:

miejsce 3 stawiam 50 zł :naughty:

Mały hazardzik? :naughty:

Kolejność na mecie:

1. Alonso

2. Webber

3. Vettel

4. Kubica

5. Hulkenberg

stawiasz coś :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 13:00_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Napad,na,Buttona,po,kwalifikacjach,do,Grand,Prix,Brazylii,51754.html NIE DO Wiary
Opublikowano

:shocked:

Ja pier.....

A czy coś stawiam?

Nie, raczej potraktuję to jako zabawę.

Nigdy nie miałem szczęścia w zakładach :gwizdanie:

Opublikowano

no i co z tego? :polew: :polew:

Opublikowano

1. Vettel

2. Webber

3. Alonso

4. Hamilton

5. Hulkenberg

Opublikowano

1. Vettel

2. Webber

3. Alonso

4. Hamilton

5. Hulkenberg

Ja tez tak obstawiam, no i moze Robson za lub przed Hülkenbergiem

Opublikowano

Dobra, Panowie, zaczyna się :good:

Live Timming odpalony :naughty:

Miłego oglądania.

Opublikowano

Hulkenberg jebnie sie z Vettelem w pierwszym zakręcie :gwizdanie:

Opublikowano

no i poszli :wink4:

Opublikowano

świetny start petrova :decayed:

Opublikowano

Ale Hulkenberg wszystkich trzyma , a RBR-y spierdzielają coraz bardziej[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:11_________________________________________________Pietrov Master of Start Madafaka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:12_________________________________________________Kufa, RBR-y są poza zasięgiem.... :confused4:

Opublikowano

Teraz to robert na dobre utknol za tym hulkenbergiem

Opublikowano

:wtf:

Czemu Kubica znowu ku... z tyłu???

Co się stało na pitstopie, bo nie widziałem? Znowu dali d..., że wszyscy przez Kubicą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.