Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak pisałem kilka stron wcześniej: nie ma żadnego tytułu dla ferrari :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pokarało scuderię za to, że śmiali się z nieszczęść red bull'a i team orders w stosunku do MAS :polew: :polew: :polew: :polew:

a Alfonsinia została pokarana za wjazd do PIT LAN w Chinach :polew: :polew: :polew: :polew:

a jeszcze na dodatek miał pretensje do PET, bo przecież powinien byc przepuścić primadonne z Ferrari :polew: :polew: :polew:

szkoda tylko, że to nie WEB został Mistrzem, ale trudno. Nie można mieć wszystkiego.

P.S piękna jazda KUB :good:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda, że Robert i Witek dopiero w ostatnim wyścigu sezonu pokazali, na co stać Renault.

No cóż, pozostaje pogratulować RBR i Vettelowi tytułów mistrzowskich i do marca 2011 zacisnąć poślady i śledzić wiadomości. Kto do jakiego teamu, z kim, jak i dlaczego :D

A Kochański z Borowczykiem dzisiaj wspięli się na wyżyny: Kochański w lizaniu d*py Vettela, a Borowczyk lania wody. :thumbdown:

Opublikowano

szkoda mi alonsa, no i wielkie brawa dla robsona :oklaski:

Opublikowano

szkoda mi alonsa,

mi nie :polew:

Opublikowano

Alonso niech pretensje ma do tych patałachów co go za wcześnie po zmianę opon ściągnęli i do mechaników że je za długo zmieniali, a nie do Pietrova. Jakby został dłużej na torze to może po zmianie wyjechał by przed Rosjaninem.

Opublikowano

świetny wyścig :kox: :kox: :kox:

ale teraz przerwa od F1 :confused4:

Opublikowano

no i coś na koniec tego sezonu ode mnie-

Vettel-należało mu się i fajnie ,że przytarł nos tym,którzy po nim jezdzili :good:

Alonso-nie dał rady Petrovowi :thumbdown:

Webber-poddał sie w połowie wyścigu :thumbdown:

Hamilton i Button-za walkę do końca :good:

Kubica-wiadomo za utrzymywanie Hammiltona i całokształt wyścigu/sezonu :good:

Petrov-k**wa,czy nie można było jezdzic tak cały sezon? :punish: ale :good:

Opublikowano

GP Abu Dhabi 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://extabit.com/file/2dv3p1niu1gh3/

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

Alonso stracił w moich oczach..

Vettel to dzieciak ale szybki dzieciak :good:

Robert i Witia świetny wyścig :good:

Webber - mistrzostw nie wygrywają rzemieślnicy..

Hamilton robił co mógł, ale tym razem wiele nie mógł.

Nie ma co pisać kto zasłużył, bo to nie medale za zasługi wojenne :wink4:

wygrał lepszy w najlepszym samochodzie, reszta miała wzloty i upadki, RBR dość równo, ale grubo równo przez 2010 :good:

Opublikowano

Ehh to już bym wolał Hamiltona niż Vettela z tytułem mistrzowskim :confused4: Ale cóż, dzieciak sobie zapracował, należało mu się, gratuluję.

Opublikowano

Gratulacje dla Vettela, a Ferrari przegrało dzisiaj z... Renault :notworthy:

Opublikowano

no i wygrał krzywy pysk to już bym wolał alonso ale sam sobie winien, Robert jak zwykle pierwsza klasa w całym wyścigu to chyba tylko on wyprzedzał i to 2 razy :good:

Opublikowano

www.f1fanatic.co.uk

z prawej temat - how alonso lost the championship in abu dhabi

kilka ciekawych info, bardziej dogłębnie :wink4:

Opublikowano

nic ciekawego się nie zmieni w czołówce

Opublikowano

nic ciekawego się nie zmieni w czołówce

Też tak myślę.

2011 znów będzie walką McLarena, Scuderii Ferrari i RBR-a.

Opublikowano

nic ciekawego się nie zmieni w czołówce

Też tak myślę.

2011 znów będzie walką McLarena, Scuderii Ferrari i RBR-a.

Mysle ze Mercedes GP moze dorownac McLarenowi, a Renault? Nie mam zludzen - nie oczekuje cudow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.