Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i zaś ten szwab wygrywa jak nie shumacher to teraz ten krzywy pysk :wallbash:

Opublikowano

Widzieliscie ile okrazen do tylu byl HRT??? VET i HAM musieli go dublowac z 5 razy.... :decayed: Mlyn tam maja straszny.... :drunk:

Opublikowano
nie wróci w tym sezonie to jest pewne , żeby w ogóle wrócił to będzie cud jaki mu życzę
Opublikowano

Ale sie tym przejmujecie- Schumacher w 1999 na GP Wielkiej Brytanii tez mial wypadek i skomplikowane zlamania nogi a pozniej jeszcze siegal po mistrza...

F1 1999 - GP Grande-Bretagne_M.SCHUMACHER(Ferrari)_accident

Tylko on mial fuksa ze to bylo w bolidzie na torze a nie w rajdowce na drodze ktora nie jest torem.

Opublikowano
nie wróci w tym sezonie to jest pewne , żeby w ogóle wrócił to będzie cud jaki mu życzę

i to niestety jest prawdą, dobrze, że jesteśmy optymistami :good:

Opublikowano
  • Autor

Czwartek 26.05.2011

10.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

14.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 28.05.2011

11.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

14.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 29.05.2011

14.00 Wyścig Polsat[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:10_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Treningi,w,Monako,zostana,odwolane,61225.html[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:10_________________________________________________Z innej beczki

http://www.mototube.pl/film/7663/citroen-road-show-buenos-aires-2011/ :good: dużo nie pokazał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak Roberta nie ma w F1 temat troszkę ucichł :gwizdanie:

Opublikowano

jak Roberta nie ma w F1 temat troszkę ucichł :gwizdanie:

brak emocji :decayed:
Opublikowano

Leci trening właśnie :)

Opublikowano

jak Roberta nie ma w F1 temat troszkę ucichł :gwizdanie:

Wiesz. Zostali Ci, którzy naprawdę to lubią :gwizdanie:
Opublikowano

jak Roberta nie ma w F1 temat troszkę ucichł :gwizdanie:

Wiesz. Zostali Ci, którzy naprawdę to lubią :gwizdanie:

Dokładnie :wink4:

Opublikowano

jak Roberta nie ma w F1 temat troszkę ucichł :gwizdanie:

Wiesz. Zostali Ci' date=' którzy naprawdę to lubią :gwizdanie:

[/quote']

Ja oglądam, ale za bardzo nie ma o czym pisać. Deeresy, kersy i ścierające się w tempie błyskawicznym Pirelki nieco zabiły ducha rywalizacji na torze. Plus dominacja RBR-a z niewielkimi widokami na jej przerwanie jedynie przez Luisa i Dżensona Batona. No i może Alonso.

Opublikowano

Także oglądam nadal każdy trening ale co tu pisać :gwizdanie:

Ferari fajnie bokiem zamiata :decayed:

Opublikowano

Są tory jak Monako, Silverstone, Monza, Fuji, Spa czy Interlagos gdzie bez względu na "gadżety" jest ciekawie, a tym bardziej ze skrzydłem (nie w Monako) będzie się naprawdę działo, więc nie narzekajcie :disgust:

Ale trzeba przyznać, że bez Kubicy w Monako nie będzie już tych emocji... :gwizdanie:

Opublikowano

jak Roberta nie ma w F1 temat troszkę ucichł :gwizdanie:

temat ucichl, ale fani F1 zostali, no i cieplo mysla o Robercie :good:

Opublikowano

Są tory jak Monako, Silverstone, Monza, Fuji, Spa czy Interlagos gdzie bez względu na "gadżety" jest ciekawie, a tym bardziej ze skrzydłem (nie w Monako) będzie się naprawdę działo, więc nie narzekajcie :disgust:

Ale trzeba przyznać, że bez Kubicy w Monako nie będzie już tych emocji... :gwizdanie:

Za Silverstone i Interlagos specjalnie nie przepadam, ale pozostałe przez Ciebie wymienione są za***iste, a DRS, nie ma co płakać. Dodał bardzo dużo emocji. Zauważcie, że nie było żadnego nudnego wyścigu. W zeszłym roku potrafiłem w trakcie wyścigu wyjść, zrobić kawę, zaliczyć wizyte na kiblu i takie tam.

W tym roku nie da rady. Trza wszystko załatwić zawczasu, bo w trakcie wyścigu nie ma czasu na pierdoły :decayed:

Opublikowano

dokladnie! :good:

ile sie zmienia z okrazenia na okrazenie w strefie DRS - super

nie ma juz procesji

a zwroccie uwage np jak sie bronia czasem RB bez KERS przeciwko KERSowi i DRS wlasnie - miod! :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.