Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HAM naprawde ma cos z glowa...

A wyscig nuda, no chyba, ze jedzie w Singapurze Robert i nagle zaczyna wyprzedzac wszystkich i wszedzie jak w zeszlym roku :)

bo to jest albo był olbrzymi talent , choc hamowi tez nie mozna odebrac ze jest z niego fighter choc bez głowy
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

HAM naprawde ma cos z glowa...

A wyscig nuda, no chyba, ze jedzie w Singapurze Robert i nagle zaczyna wyprzedzac wszystkich i wszedzie jak w zeszlym roku :)

bo to jest albo był olbrzymi talent , choc hamowi tez nie mozna odebrac ze jest z niego fighter choc bez głowy

HAM zaczyna robic za nieobecnego Nakajime ;)

Opublikowano

HAM, według mnie, to właśnie taki "ścigant" z krwi i kości.

A wszyscy, którzy go krytykują, niech wskażą mi w stawce innego kierowcę równie walecznego na torze, co HAM.

No może ALO, ale ALO jeździ nieco łagodniej. A HAM to typowy "wojownik". Można go nie lubić, ale nie można mu odmówić talentu i tej "iskry" w stylu jazdy.

Opublikowano

HAM, według mnie, to właśnie taki "ścigant" z krwi i kości.

A wszyscy, którzy go krytykują, niech wskażą mi w stawce innego kierowcę równie walecznego na torze, co HAM.

No może ALO, ale ALO jeździ nieco łagodniej. A HAM to typowy "wojownik". Można go nie lubić, ale nie można mu odmówić talentu i tej "iskry" w stylu jazdy.

jest bardzo waleczny i nie odpuszcza do konca - to lubie

ale jego popisy na Spa i w Singapurze z walecznoscia nie mialy nic wspolnego

to bylo "Destruction Derby", ale w wersji "live"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

http://www.rajdy.v10.pl/Barborka,Warszawska,odbedzie,sie,10,grudnia,68618.html[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:50_________________________________________________Robert Kubica - The Young Talent[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:05_________________________________________________Piątek 07.10.2011

03.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

07.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 08.10.2011

04.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

07.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 09.10.2011

08.00 Wyścig Polsat

i znów RED BULL :)

Opublikowano

http://www.rajdy.v10.pl/Barborka,Warszawska,odbedzie,sie,10,grudnia,68618.html[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:50_________________________________________________Robert Kubica - The Young Talent[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:05_________________________________________________Piątek 07.10.2011

03.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

07.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 08.10.2011

04.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

07.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 09.10.2011

08.00 Wyścig Polsat

i znów RED BULL :)

Tym razem stawiam na McLaren'a albo Ferrari :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Vettel jutro mistrzem Swiata czy komus sie to podoba czy nie :decayed:

Opublikowano

Vettel jutro mistrzem Swiata czy komus sie to podoba czy nie :decayed:

takie życie no.... :decayed:

Opublikowano

Vettel jutro mistrzem Swiata czy komus sie to podoba czy nie :decayed:

...o ile dojedzie do mety w pierwszej dziesiątce... :gwizdanie:
Opublikowano

Vettel jutro mistrzem Swiata czy komus sie to podoba czy nie :decayed:

...o ile dojedzie do mety w pierwszej dziesiątce... :gwizdanie:

a nie dojedzie... , to nie te czasy co schumacher walił w kogo chciał i potem zdziwiony zostawał mistrzem Swiata :cool1:
Opublikowano

zawsze może popełnić błąd,czy auto się zepsuje... :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet jesli Vettel popełnia błędy i tak walczy o podium :kox:

Opublikowano

Fajne linki dzięki za info :kox:

Opublikowano

Nawet jesli Vettel popełnia błędy i tak walczy o podium :kox:

miałem na myśli błąd,który wyeliminuje go z dalszej walki-np rozbicie bolidu,nawet nie z jego winy...
Opublikowano

Brawo Buton -fajter Hamilton :thumbdown:

Opublikowano

piękny czysty wyścig :good:

Opublikowano

Button potwierdził ze tylko on mógł do konca wstrzymać tytul Vettela ale niestety nie skonczył dwóch wyscigów przez swój zespół i stracil przez to duzo punktów a tak kto wie... ,a lotus reno dno i tyle i ten senna przecież Nick Heidfeld był o niebo lepszy zreszta lepiej jezdzil niz pietrow ale ten team to banda zarabiaczy kasy a nie ludzi walczących o najwyzsze cele

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.