Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

F1 w TV (GP Indii)

Piątek 28.10.2011

06.30 Trening 1 Polsat Sport Extra

10.30 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 29.10.2011

07.30 Trening 3 Polsat Sport Extra

10.30 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 30.10.2011

10.30 Wyścig Pols

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapowiada sie jutro ciekawy wyścig

Opublikowano

Mina Rowana Atkinsona po zderzeniu Massy i Hamiltona :polew::good:

Opublikowano

Jas Fasola normalnie :decayed:

Opublikowano

Mina Rowana Atkinsona po zderzeniu Massy i Hamiltona :polew::good:

Bezbłędna :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

nudny wyscig... :lazy:

Opublikowano

ja też przysnąłem :embarrassed:

Opublikowano

Fasola był najlepszy :kox:

Opublikowano

1 Sebastian Vettel Red Bull

2 Jenson Button McLaren

3 Fernando Alonso Ferrari

4 Mark Webber Red Bull

5 Michael Schumacher Mercedes GP

mozna powiedziec ze ustawili sie tak jak jest w tym sezonie od najlepszego (no moze ham powinien byc 5 )

Opublikowano

...mozna powiedziec ze ustawili sie tak jak jest w tym sezonie od najlepszego (no moze ham powinien byc 5 )

Najlepszego bolidu? Jeżeli tak to się zgodzę :cool1:

Opublikowano

Najlepszego bolidu? Jeżeli tak to się zgodzę :cool1

czy ci sie podoba czy nie vettel jest najlepszy w vtym sezonie ,weber jezdzi takim bolidem jak on a nie jest pierwszy wiec to nie bolid jezdzi tylko kierowca 11 wygranych mówi samo za siebie ,tak to tylko kiedys w ferrari schumacher wygrywał
Opublikowano

weber jezdzi takim bolidem jak on a nie jest pierwszy wiec to nie bolid jezdzi tylko kierowca

nie zapominajmy, że dwa bolidy nie są tak samo ustawione, wyścig wyścigiem,ale nawet podczas niego są prowadzone dalsze testy i próby, które będą owocowac w przyszłym wyścigu/sezonie et cetera

-to jest złożony proces, który ma pomóc całej załodze, a nie tylko Vettel'owi, czy Webberowi -owszem im też, ale to gra zespołowa :wink4:

Opublikowano

czy ci sie podoba czy nie vettel jest najlepszy w vtym sezonie ,weber jezdzi takim bolidem jak on

Niby takim samym ale innym :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 22:25_________________________________________________

czy ci sie podoba czy nie vettel jest najlepszy

Bo Roberta niema :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Najlepszego bolidu? Jeżeli tak to się zgodzę :cool1

weber jezdzi takim bolidem jak on

a mnie zastanawia dobry start Webera w Indiach. Caly sezon startowal z d*py a teraz gdy Vettel ma mistrzostwo Webber jest w stanie dobrze wystartowac i to z brudnej czesci zakurzonego toru jaki jest w Indiach...

Opublikowano

Najlepszego bolidu? Jeżeli tak to się zgodzę :cool1

weber jezdzi takim bolidem jak on

a mnie zastanawia dobry start Webera w Indiach. Caly sezon startowal z d*py a teraz gdy Vettel ma mistrzostwo Webber jest w stanie dobrze wystartowac i to z brudnej czesci zakurzonego toru jaki jest w Indiach...

dobre ustawienie bolidu, dobry dzień, lepsza dyspozycja Webbera no i zwykły przypadek-czasem i ślepej kurze się ziarenko trafi... :decayed::wink4:
Opublikowano

a mnie zastanawia dobry start Webera w Indiach. Caly sezon startowal z d*py a teraz gdy Vettel ma mistrzostwo Webber jest w stanie dobrze wystartowac i to z brudnej czesci zakurzonego toru jaki jest w Indiach...

dobre ustawienie bolidu, dobry dzień, lepsza dyspozycja Webbera no i zwykły przypadek-czasem i ślepej kurze się ziarenko trafi... :decayed::wink4:

moze tak... a moze nie. juz pare razy Mikolaj Sokol poruszal ten temat podkreslajac, ze w starcie bolidem F1 wielkiej filozofii nie ma. zobaczymy jak bedzie w Adu Dhabi i na Interlagosie

Opublikowano

A tam brudna strona toru, ktoś pamięta jeszcze start Alonso w Barcelonie z tej brudnej części toru :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Oficjalna strona Roberta ruszyła: http://www.kubica.pl/

Coś się szykuje... :mysli:

Opublikowano

moze tak... a moze nie

a co ty jakis spisek tu sugerujesz , naogladaleś sie polityków czy co .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.