Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weber dostał komendę: pull up, pull up

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha: :radocha:

Czułem, że kiedyś jednak zatęskni :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry ruch bo ekipa nie najwyzszych lotów. Raczej szkoda mistrza...

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry ruch bo ekipa nie najwyzszych lotów. Raczej szkoda mistrza...

Będzie jak z Schumacherem :disgust:

Opublikowano

Dopływ gotówki z Kataru prawdopodobnie na dobre rozwiązałby problemy finansowe, z jakimi zmaga się ostatnio Williams.

to równie ciekawy news

a tutaj z innego źródła: http://sokolimokiem.tv/?p=1791

Opublikowano

W tym artykule pisza ze za Kimim przybedzie Wiliamsowi potezny sponsor, wiec moze nie bedzie tak zle jak z schumacherem? :mysli:

Chociaz schumi ma co chcial- dobra zabawe- i mu jeszcze placa... :kox:

Opublikowano

W tym artykule pisza ze za Kimim przybedzie Wiliamsowi potezny sponsor, wiec moze nie bedzie tak zle jak z schumacherem? :mysli:

Chociaz schumi ma co chcial- dobra zabawe- i mu jeszcze placa... :kox:

Schumi wszedl do zespolu ktory sezon wczesniej wygral mistrzostwo konstruktorow + indywidualnie mistrzem zostal BUT. No i jakos nie kontynuuja tej passy.

Opublikowano

Schumi wszedl do zespolu ktory sezon wczesniej wygral mistrzostwo konstruktorow + indywidualnie mistrzem zostal BUT. No i jakos nie kontynuuja tej passy.

A to juz raczej "zasluga" Ross'a Brown'a ktory wcisnal za gruba kase Mercowi zespol i bolid, ktory prawie w ogole nie byl rozwijany w trakcje sezonu oraz zespol nie mial zadnej sensownej konstrukcji na nastepny sezon.

Opublikowano

Dobra jest, ale jak powstal Mercedes GP, to zaczal startowac w sezonie w ktorym weszlo wiele zmian, z ktorymi wiekszosc miala swoje problemy...

Opublikowano
  • Autor

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Ceccon-wspiera-Kubice,wid,13974784,wiadomosc.html :oklaski: :oklaski:

1 w TV (GP Abu Zabi)

Piątek 11.11.2011

10.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

14.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 12.11.2011

11.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

14.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 13.11.2011

14.00 Wyścig Polsat

[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:37_________________________________________________http://www.f1fanclub.pl/2011/11/giermaziak-w-ten-weekend-walczy-o-tytu.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Formula1FanClubPolska+%28Formula+1+Fan+Club+Polska%29&utm_content=FaceBook oby się udało

Opublikowano

ale Alonso daje!

Opublikowano

ładna walka Buttona z Webberem :)

Opublikowano

Są widoki na przyszłość :naughty:

A Loeb... Finowie muszą mieć go mocno dość :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

obstawiamy team?

coś z końcówki stawki :mysli: Sauber :wink4:

Opublikowano

niech bedzie i koncowka

jesli ma talent, to po pierwszym regularnym sezonie kupi go ktos lepszy

a, ze Kuba ma talent, to wszyscy wiedza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.