Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No w koncu polscy kierowcy sie rozkrecaja w wyscigach na skale swiatowa :good:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Licze równiez na Basza, ma chłopak ogromny potencjał, tylko potrzebuje wspracia.

Opublikowano

No niestety, raczej masz rację...

Co Kubica może wnieść do takiej stajni jak Ferrari czego nie wniósł Massa, nie mówiąc już o Alonso? Jego angaż to wielka zagadka, a tam nie lubią kota w worku. Za to lubią sponsorów, których Kubica nie ma :gwizdanie:

Raczej zostaje furtka w Lotus.

Oj wnieść to on by chyba dużo wniósł... Skoro w Renault wszystko podporządkowali pod niego, zrobili mu samochód typowo pod niego, z tego co mówili to nawet Alonso tak się nie poświęcał jak Kubek... Także coś tam musiało być... Sprawa sponsorów - czy myślisz, że Massa wnosi więcej kasy niż Robert? Nie wydaje mi się... Massa jest tylko dlatego w Ferrari bo ma za menagera syna Todt'a, który swoje zrobił w stajni z czarnym koniem, czy jego kariera była aż tak fantastyczna aby być w Ferrari???

Czy Robert ma szanse na Ferrari?? oczywiście, jak tylko do formy z przed wypadku będzie się ścigał z Fernando, jak będzie troszkę gorszej formie - będzie mu tylko pomagał jak to robi teraz Massa, A marketingowo Robert jest uważany prawie za włocha i to też sie liczy... A tym bardziej jakby wrócił do ścigania po takim wypadku...

Opublikowano

Tylko pomarzyć :notworthy:

Lisowski „Poproszono mnie zresztą, abym wykonał okrążenie referencyjne za kierownicą Scirocco i muszę przyznać, że pomiędzy tym samochodem, a Audi R8 GT jest przepaść pod względem prowadzenia, czy prędkości”

Opublikowano

ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? ;)

Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nigdy go nie lubiłem.

Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta:

http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html

ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? ;)

Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nigdy go nie lubiłem.

Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta:

http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html

ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: :wink4: :wink4:

Tyle pewnie co Pietrov przy Robercie :decayed:

Po pół roku bedzię odstrzał i może znowu Heidfeld wróci :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? ;)

Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nigdy go nie lubiłem.

Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta:

http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html

ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: :wink4: :wink4:

kamikaze w sensie gamoń ;)

Opublikowano

ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? ;)

Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nigdy go nie lubiłem.

Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta:

http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html

ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: :wink4: :wink4:

kamikaze w sensie gamoń ;)

No wiesz, kamikaze to nie byli gamonie :D

Wg. mnie na miano kamikaze zasługuje bardziej Kobayashi, nawet narodowść się zgadza :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? ;)

Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nigdy go nie lubiłem.

Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta:

http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html

ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: :wink4: :wink4:

kamikaze w sensie gamoń ;)

No wiesz, kamikaze to nie byli gamonie :D

Wg. mnie na miano kamikaze zasługuje bardziej Kobayashi, nawet narodowść się zgadza :decayed: :decayed: :decayed:

ale gdzie mu do Nakajimy :naughty:
Opublikowano

oj fakt

tamten to byl czlowiek-demolka

Opublikowano

oj fakt

tamten to byl czlowiek-demolka

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mają to we krwi, w końcu ich dziadkowie potrafili się wp***dolić samolotem wyładowanym materiałami wybuchowymi przykładowo w amerykański pancernik albo lotniskowiec na Pacyfiku - to taki XXI-wieczny "boski wiatr" nie może w d*pę innego bolidu? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Witia wierzchem jedzie.....na kocie...:):polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jest szansa że go zatrudnili na chwilę bo teoria wyścigu w Francji jakoś mi nie leżu :naughty:

fajny kalendarz

http://moto.pl/MotoPL/51,90141,10781998.html?i=11

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.