Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i 1, nawet. kuu...wa. :kwasny::wallbash:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurfa.

I cały dzień zje.any ;(

Opublikowano

;( :confused4: ;(

Opublikowano

;( :slina:

Opublikowano

Jak dla mnie to Robert mógł poczekać jeszcze i odpuścić ale wiadomo!

I tak ładnie pojechał :good:

Opublikowano

Jak dla mnie to Robert mógł poczekać jeszcze i odpuścić ale wiadomo!

I tak ładnie pojechał :good:

Jeżeli przebiegło mu przez głowę walka o zwycięstwo, to nie mógł czekać.
Opublikowano

Jak dla mnie to Robert mógł poczekać jeszcze i odpuścić ale wiadomo!

I tak ładnie pojechał :good:

Jeżeli przebiegło mu przez głowę walka o zwycięstwo, to nie mógł czekać.

dokładnie tak :good:

Opublikowano

Jak dla mnie to Robert mógł poczekać jeszcze i odpuścić ale wiadomo!

I tak ładnie pojechał :good:

Jeżeli przebiegło mu przez głowę walka o zwycięstwo, to nie mógł czekać.

dokładnie tak :good:

niby racja... fighter... ale przesadzili z Vettelem... Robert nawet chyba bardziej...

z drugiej strony gdyby jeździł zachowawczo to co z niego za mistrz... szkoda 6ciu punktów - może kiedyś zabraknąć.

Opublikowano

shit happened!!! :confused4: Ale pieknie jechal!!!

Opublikowano

robert zachwoal sie jak małe dziecko po trochu. mogl wyczekac i wyprzedzac vettela kilka zakretow pozniej. na proste startowej. byloby podium i do tego 2 miejsce. wiedzial ze na wyprzedzenie buttona nie ma szans. 7 sekund na 4 okrazeniach jest nie do odrobienia.

powinien zachowac zimna krew - z czago slynie.

Opublikowano

...rece mi opadly... :confused4:

robert zachwoal sie jak małe dziecko po trochu. mogl wyczekac i wyprzedzac vettela kilka zakretow pozniej. byloby podium i do tego 2 miejsce. wiedzial ze na wyprzedzenie buttona nie ma szans. 7 sekund na 4 okrazeniach jest nie do odrobienia.

powinien zachowac zimna krew - z czago slynie.

...jesli podjal taka decyzje,to widocznie wiedzial,ze jest to odpowiedni moment-przeciez Robert nie popelnil bledu...zj***l ktos inny... :wink4:
Opublikowano

Też tak uważam i powiem wam że myślałem że kubica jest rozmyślnym kierowcą ale myliłem się ;(

jakby wyczekał to by miał w kieszeni 2 pozycję :naughty:

Chodź to vettel zadupił w kubicę :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
..jesli podjal taka decyzje,to widocznie wiedzial,ze jest to odpowiedni moment

czemu twierdzisz ze kubica jest nieomylny? nie myli sie ten kto nie pracuje.

Opublikowano

robert zachwoal sie jak małe dziecko po trochu. mogl wyczekac i wyprzedzac vettela kilka zakretow pozniej. na proste startowej. byloby podium i do tego 2 miejsce. wiedzial ze na wyprzedzenie buttona nie ma szans. 7 sekund na 4 okrazeniach jest nie do odrobienia.

powinien zachowac zimna krew - z czago slynie.

2,5sec :cool1:

Opublikowano

wiedzial ze na wyprzedzenie buttona nie ma szans. 7 sekund na 4 okrazeniach jest nie do odrobienia.

po co piszesz takie bzdury... różnica między Buttonem a Kubicą wtedy była na poziomie 2.5 sekundy...

Opublikowano

wiedzial ze na wyprzedzenie buttona nie ma szans. 7 sekund na 4 okrazeniach jest nie do odrobienia.

po co piszesz takie bzdury... różnica między Buttonem a Kubicą wtedy była na poziomie 2.5 sekundy...

jesli tak bylo to moj blad. nie myli sie ten kto nie pracuje.

2,5 sec to i tak bardzo duzo jak na 3 okrazenie przed koncem tak naprawde. tym bardziej ze po akcji wyprzedzania vettela, ten dystans zapewne by sie zwiekszyl

Opublikowano

i znowu Australia bez punktu... fatum jakieś

Opublikowano

wiedzial ze na wyprzedzenie buttona nie ma szans. 7 sekund na 4 okrazeniach jest nie do odrobienia.

po co piszesz takie bzdury... różnica między Buttonem a Kubicą wtedy była na poziomie 2.5 sekundy...

jesli tak bylo to moj blad. nie myli sie ten kto nie pracuje.

2,5 sec to i tak bardzo duzo jak na 3 okrazenie tak naprawde. tym bardziej ze po akcji wyprzedzania z vettelem ten dystans zapewne by sie zwiekszyl

Miał szanse na podium opony Buttona juz się kończyły :)

Ja tez bym zaryzykował :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.