Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie to co piszą nie ma się nijak rzeczywistości :no:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O czymś pisać trzeba :naughty: Od nas tylko zależy jak będziemy odbierać przeczytane informacje ;)

Opublikowano

jedno mnie wkur...

dlaczego oni z tych kierowców robią takie wieszaki? czy nie lepiej byłoby zwiększyć minimalną masę bolidu o 30kg i problem z głowy? tym bardziej że KERS doszedł...

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

:wink4:

kurcze...gadżet niezły...

Opublikowano

jedno mnie wkur...

dlaczego oni z tych kierowców robią takie wieszaki? czy nie lepiej byłoby zwiększyć minimalną masę bolidu o 30kg i problem z głowy? tym bardziej że KERS doszedł...

Powinni zwiększyć masę bolidu ale wg wzoru gdzie podstawymi danymi był by wzrost i masa kierowcy - coś jak dobierana jest długość nart u skoczków.

Opublikowano

jest POLE position poki co :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zawita do Krakowa na święta :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 20:15_________________________________________________POLSAT SPORT EXTRA właśnie jest wyścig

Opublikowano

wpadnie na spota? :naughty:

Opublikowano

no czytałem... ale jakoś nie wierzę... za dużo kasy by przepadło...

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie Braun już w 2008 r. omawiał ten problem że jest luka prawna w zapisach .Tylko nikt go nie słuchał :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 20:10_________________________________________________już za dwa dni

Piątek 17.04. 2009

06.30 Trening 1 Polsat Sport Extra

08.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 18.04. 2009

05.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

08.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 19.04. 2009

09.00 Wyścig Polsat

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

sami dali du... z tymi dyfuzorami skoro Brown o tym wspominał wcześniej.

Opublikowano
  • Autor
http://www.tvn24.pl/-1,1595806,0,1,odnalezc-jedna-sekunde,wiadomosc.html[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 15:00_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Ron,Dennis,wycofal,sie,z,F1,30420.html
Opublikowano

sami dali du... z tymi dyfuzorami skoro Brown o tym wspominał wcześniej.

Daliby ciała ws dyfuzorów, gdyby teraz podjęli decyzję o ich wycofaniu. Z tego powodu decyzja o ich zgodności z regulaminem była do przewidzenia.

Miejmy nadzieję, że BMW ogarnie ten temat chociaż z miesiąc wcześniej niż pozostali - wtedy będzie szansa na jakieś przyzwoite punkty i można pomyśleć o gonieniu Browna...

Pytanie, czy Robert już w maju dostanie lżejszy bolid i KERS? :mysli:

:naughty: właśnie usłyszałem, że już w ten weekend będzie jeździł lżejszym bolidem z KERS-em...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.