Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj adams, żebyś miał rację i żeby były tym razem skuteczne, bo ... zje... drugą połowę poprzedniego sezonu (nie robili żadnych poprawek) przygotowując bolid na ten rok ... i co ???

Wielka Kupa !!!

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Skończy się wreszcie ten niefart?

już niedługo :)

Opublikowano

To nie jest niefart. To jest niemoc. W dodatku bolidu.

Opublikowano

To nie jest niefart. To jest niemoc. W dodatku bolidu.

No tak mocy nie ma.

A poczytać forum nie łaska ?

A :szukaj: nie łaska ?

A :vaglogi: nie łaska?

:polew:

Opublikowano

Ale to BMW, nie A4 :gwizdanie:

Opublikowano

Ale to BMW, nie A4 :gwizdanie:

No to oczywista oczywistość :> ale tonący powinien się wszystkiego chwytać :polew:

Opublikowano

Robert powoli traci nerwy

ten piruet byl nie w jego stylu :gwizdanie:

Opublikowano

Dziwi mnie tylko że czasy okrążeń w testach, były szybsze od czasów uzyskanych w kwalifikacjach.

Opublikowano
  • Autor

Robert powoli traci nerwy

ten piruet byl nie w jego stylu :gwizdanie:

:cool1:
Opublikowano

Robert powoli traci nerwy

ten piruet byl nie w jego stylu :gwizdanie:

:cool1:

no kurde

za calym szacunkiem dla Roberta, ale planetF1.com znow zaliczyla go do najwiekszych przegranych wyscigu (lacznie z adnotacja, ze wciaz ma kolizje)

Opublikowano

Oj adams, żebyś miał rację i żeby były tym razem skuteczne, bo ... zje... drugą połowę poprzedniego sezonu (nie robili żadnych poprawek) przygotowując bolid na ten rok ... i co ???

Wielka Kupa !!!

No szczerze, to mam jednak pewne obawy. Zazwyczaj jestem wielkim optymistą, ale realne spojrzenie na sprawę każe nieco wyhamować.

BMW pokazało w ubiegłym sezonie, że w trakcie sezonu nie są za mocni w modach, ponadto nie mają symulatora do testowania nowych części - zostają treningi...

Strata do czołówki jest bardzo duża, a inni robią widoczne postępy zapowiadając jeszcze większe.

Skończy się wreszcie ten niefart?

już niedługo :)

Będzie lepiej, ale o mistrzostwie lub choćby podium na koniec możemy pomarzyć.

Spójrzcie na Red Bulla - dyfuzor doda mu skrzydeł i odleci... :gwizdanie:

Jak widzicie Roberta za sterami Ferrari w kolejnym sezonie? Mi by się podobało - zawsze mielibyśmy walkę do końca... :naughty:

No ale dobra, poczekajmy na Hiszpanię.

Opublikowano

jeśli wierzyć Theisen'owi że wszystkie poprawki przełożyli na Hiszpanię zamiast wprowadzając na bieżąco to może być ciekawie... albo znowu zasłona dymna...

Opublikowano

jeśli wierzyć Theisen'owi że wszystkie poprawki przełożyli na Hiszpanię zamiast wprowadzając na bieżąco to może być ciekawie... albo znowu zasłona dymna...

No, tylko że im bliżej Barcelony, to wypowiedzi Theisena nie są już takie przekonywujące jak wcześniej.

Z tonu wypowiedzi wyczuwam, że nie mają pojęcia co się dzieję, i zamiast ostro pracować motają się i nie wiedzą od czego zacząć, bo tyle jest do zrobienia.

Obym i ja się mylił.

A kur... obstawiłem mistrzostwo Kubicy w tym roku. Dobrze, że nie za kasę :tongue4:

Opublikowano

pamiętam pamiętam... mam nadzieję że dobrze obstawiłeś :good:

Opublikowano
  • Autor

http://www.f1.v10.pl/Theissen,Tego,nikt,sie,nie,spodziewal,30839.html[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 15:02_________________________________________________http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/mclaren-ukarany-za-oszustwo,1298191[br][br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 15:04_________________________________________________troszkę z innej beczki ,dla Tych którzy myśleli że już koniec

http://www.rajdy.v10.pl/Kuzaj,trenuje,w,Polsce,30890.html

Opublikowano

Myślę że z punktu ekonomicznego f1, decyzja ukarania w ten sposób Mclarena jest najlepszym wyjściem jakie mogło być.

Opublikowano

Za magazynem "F1 Racing": KUB 1,84m 68kg, HAM 1,74m 68kg, ALO 1,71m 68kg, PIQ 1,77m 70kg, BOU 1,79m 72kg, WEB 1,84m 74kg, ROS 1,78m 73kg. A więc koniec z bredniami o ciężkim Kubicy. Zwracam uwagę na "super ciężkiego" Webbera dobry kierowca w dobrym samochodzie bez dyfuzora i kersu...

Znalazłem to w gdzieś w necie i ciekawie wygląda to porównanie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze że Leszek ,,się ogarnął" po tym co go spotkało

A co do Szymka Ruty, to chłopak w ostatnim sezonie bardzo się ogarnął, bo poczatki miał bardzo cieżkie :gwizdanie:, ale już przejazd na Karowej na zakończenie sezonu miał doskonały, bardzo kibicowałam radomskiej załodze :> z Szymka jeszcze ,,będą ludzie"

bardzo wielu ludzi Go nie lubi :) ale też ma Swoje grono wiernych kibiców :) Mam nadzieję że się podniesie i jeszcze będzie walczył o pudło :wink4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 09:06_________________________________________________http://f1.motoplaneta.pl/aktualnosci/21836/Nakr%C4%99c%C4%85_film_o_Sennie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.