Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buemi ? Sutil ? Nakagima ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nakajima. :cool1:

Co nie zmienia faktu że to nazwisko "japońskiego samuraja" wzbudza uśmiech. No ale ma czym jechać...

Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca.

Brawo Kimi :notworthy:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca.

jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ?

mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec .....

Opublikowano

Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca.

jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ?

mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec .....

zgadzam sie

Opublikowano

nie oglądałem :disgust:

ale nie ma chyba czego żałować jak widzę :gwizdanie: choć Monaco piękne :>

Opublikowano

masz czego zalowac

pokazywali niezle dupeczki opalajace sie na jachtach :wink4:

Opublikowano

Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca.

jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ?

mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec .....

zgadzam sie

True, true.

A może zrobimy jakiś zlot w Monachiu, czy gdzie tam mają swoją siedzibę (w sensie Sauber) i wpierd... Theisenowi za to :naughty:

Opublikowano

w sensie do bagaznika go i do lasu?

jestem za :decayed:

Opublikowano

waga bolidów po kwalifikacjach: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=11992

będzie leciał na jeden tylko znowu te toyoty zeby znowu nie ugrzązł za Glockiem
Opublikowano

Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca.

jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ?

mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec .....

zgadzam sie

True, true.

A może zrobimy jakiś zlot w Monachiu, czy gdzie tam mają swoją siedzibę (w sensie Sauber) i wpierd... Theisenowi za to :naughty:

BMW-Sauber ma siedzibę w Hinwill, w Szwajcarii ;)
Opublikowano

Robert wściekły - chyba padł ofiarą błędu Glocka, ale fakt - szybkość BMW nia zachwyca.

jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ?

mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec .....

zgadzam sie

True, true.

A może zrobimy jakiś zlot w Monachiu, czy gdzie tam mają swoją siedzibę (w sensie Sauber) i wpierd... Theisenowi za to :naughty:

BMW-Sauber ma siedzibę w Hinwill, w Szwajcarii ;)

No to kiedy jedziemy?

Trzebaby tylko najpierw jakieś kominiarki z logo klubu zrobić :decayed:

Opublikowano

sporo ważył ten Robercik... a co z tym Hamem? że ostatni wylądował...

Opublikowano

sporo ważył ten Robercik... a co z tym Hamem? że ostatni wylądował...

Hmm... Się rozwalił :P
Opublikowano

Wildbachstrasse 9

8340 Hinwil, Switzerland

:baseball:

Opublikowano

No to jedziemy zaraz, ciekawe co tym razem się wydarzy :gwizdanie:

Opublikowano

juz po zamiatane kubica mial jechac na 1 pit stop a juz byl w alei serwisowej

Opublikowano

;( ide się uchlać...

Opublikowano

;( ide się uchlać...

hehehe teraz kreci 4 czas , to moze to bmw nie takie zle :)
Opublikowano

koniec walki Roberta :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.