Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj Kubica będzie 3 :gwizdanie:

NARA

Trzeniek dobrze obstawiał tylko mu się 1 wcięła :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wszystko przez arcy trudne warunki na torze, astronomicznie szybkie zakręty i kapitalną jazdę Vettela :good:

Opublikowano

dzisiaj Kubica będzie 3 :gwizdanie:

NARA

Trzeniek dobrze obstawiał tylko mu się 1 wcięła :gwizdanie:

kurde faktycznie , ale literówka lub raczej cyferówka :decayed:

Opublikowano

A wszystko przez arcy trudne warunki na torze, astronomicznie szybkie zakręty i kapitalną jazdę Vettela :good:

:good:

Daimos vel Borowczyk :>

Opublikowano
  • Autor

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

whatever ... :wink4:

Wydaje się że to bez różnicy. Ale to się tylko wydaje.

Co innego gdyby zawodnik sam przygotował sprzęt do ścigania... jak np. w żużlowcy czy motorowodniacy.

Może taka sytuacja będzie miała miejsce jak w FIA będą minizespoły z minibudżetem :decayed:

dobrze że dodałeś- Wydaje mi się

Opublikowano

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

whatever ... :wink4:

Wydaje się że to bez różnicy. Ale to się tylko wydaje.

Co innego gdyby zawodnik sam przygotował sprzęt do ścigania... jak np. w żużlowcy czy motorowodniacy.

Może taka sytuacja będzie miała miejsce jak w FIA będą minizespoły z minibudżetem :decayed:

dobrze że dodałeś- Wydaje mi się

F1 to wyścigi bardziej konstruktorów niz kierowców :(

najlepiej by było wsadzić ich wszystkich do tego samego bolidu i by było wiadomo kto lepszy :przebiegly:

a nie podniecają sie ze talent ze mistrz, i co gdzie teraz jest hamilton zeszłoroczna gwiazdka?

a ze teraz brawn ma bolid to kosi wszystko jak leci, no i red bull jeszcze daje rade :gwizdanie:

Opublikowano

Hehehe :polew: BMW zawaliło 2008 by zawalić 2009 r. Tylko szkoda naszego Roberta :cygaro:

Opublikowano

Przepraszam, bo się powtarzam w tym watku, ale nie widze innego wyjscia: THIESSEN OUT :rant:

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam, bo się powtarzam w tym watku, ale nie widze innego wyjscia: THIESSEN OUT :rant:

nie zgadzam się z tym [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 13:07_________________________________________________

znowu się Robercik popisał na treningu :gwizdanie:

To nie On a BMW :naughty:

whatever ... :wink4:

Wydaje się że to bez różnicy. Ale to się tylko wydaje.

Co innego gdyby zawodnik sam przygotował sprzęt do ścigania... jak np. w żużlowcy czy motorowodniacy.

Może taka sytuacja będzie miała miejsce jak w FIA będą minizespoły z minibudżetem :decayed:

dobrze że dodałeś- Wydaje mi się

F1 to wyścigi bardziej konstruktorów niz kierowców :(

najlepiej by było wsadzić ich wszystkich do tego samego bolidu i by było wiadomo kto lepszy :przebiegly:

a nie podniecają sie ze talent ze mistrz, i co gdzie teraz jest hamilton zeszłoroczna gwiazdka?

a ze teraz brawn ma bolid to kosi wszystko jak leci, no i red bull jeszcze daje rade :gwizdanie:

dokładnie tak jest
Opublikowano

Przepraszam, bo się powtarzam w tym watku, ale nie widze innego wyjscia: THIESSEN OUT :rant:

nie zgadzam się z tym

Dobra Wąski,

No to Rampf i Thiessen, obaj out. Kto odpowiada za nieprzygotowanie sie na ten sezon? Za przeoczenie podwojnego dyfuzora w specyfikacji, niewypał i porzucenie KERS(mimo najwiekszego i najdłużej trwajacego zaawansowania) etc. Ja tam widzę same porażki, mimo sporych funduszy, zaplecza i historii zespolu. Gdyby nie przypadek w ubieglym sezonie(wypadek Raikonena i Hamiltona w pit lane), to nawet cel na tamten sezon by nie byl osiągniety. Nie mowiac juz o celu na ten sezon. Spójrzcie bardziej obiektywnie na ten zespół :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ok Oni.Tylko jest jeden problem jest to młody zespół - brak im człowieka od projektowania - odszedł.

na motosporcie to oni się znają wiele sukcesów np.DTM

Opublikowano

Ok Oni.Tylko jest jeden problem jest to młody zespół - brak im człowieka od projektowania - odszedł.

na motosporcie to oni się znają wiele sukcesów np.DTM

GP Brown jest jeszcze młodszy, i tak jak BMW, "powstal z popiołów" :decayed: Moze trzeba zadzialac jak w pilce. Druzynie nie idzie, to zmiana trenera :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ok Oni.Tylko jest jeden problem jest to młody zespół - brak im człowieka od projektowania - odszedł.

na motosporcie to oni się znają wiele sukcesów np.DTM

GP Brown jest jeszcze młodszy, i tak jak BMW, "powstal z popiołów" :decayed: Moze trzeba zadzialac jak w pilce. Druzynie nie idzie, to zmiana trenera :wink4:

tylko której piłce ? jak jest młody-nazwę ma młodą Bo to Honda-a On już pracował nad tym od tamtego sezonu tylko Honda nie wytrzymała ciśnienia przez kryzys.Ten człowiek ma talent ,i wie o tym :cool1:

Opublikowano

Dokładnie. Ross Brawn jest autorem wszystkich sukcesów Schumachera, najepierw w Benettonie, potem w Ferrari, więc tylko zmieniały się tylko teamy/nazwy itd., a człowiek ten sam.

A w Red Bullu kto projektuje bolid? Adrian Newey - kolejny geniusz.

Prawda jest taka, że wygrywają bolidy tych dwóch wyżej wspomnianych Panów - jest tak już od wielu lat. Zmieniają się tylko i wyłącznie nazwy teamów.

A BMW? Przejęło mało liczący się team, z pewnymi ludźmi, którzy jak widać nie radzą sobie.

Nawet najlepszy szef nie jest w stanie zdziałać dużo, jak nie ma odpowiednich ludzi. Ale w sumie powinien sobie takich ludzi zapewnić - jednak w tym światku nie jest to takie proste.

Opublikowano

ze o mechanikach, ktorzy nie tak zakladaja opony nie wspomne :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie. Ross Brawn jest autorem wszystkich sukcesów Schumachera, najepierw w Benettonie, potem w Ferrari, więc tylko zmieniały się tylko teamy/nazwy itd., a człowiek ten sam.

A w Red Bullu kto projektuje bolid? Adrian Newey - kolejny geniusz.

Prawda jest taka, że wygrywają bolidy tych dwóch wyżej wspomnianych Panów - jest tak już od wielu lat. Zmieniają się tylko i wyłącznie nazwy teamów.

A BMW? Przejęło mało liczący się team, z pewnymi ludźmi, którzy jak widać nie radzą sobie.

Nawet najlepszy szef nie jest w stanie zdziałać dużo, jak nie ma odpowiednich ludzi. Ale w sumie powinien sobie takich ludzi zapewnić - jednak w tym światku nie jest to takie proste.

He, he. No i w końcu :tongue4:. Niestety Thiessen nie daje żadnych gwarancji sukcesu w F1 dla BMW.

Opublikowano

Nawet najlepszy szef nie jest w stanie zdziałać dużo, jak nie ma odpowiednich ludzi. Ale w sumie powinien sobie takich ludzi zapewnić - jednak w tym światku nie jest to takie proste.

jak to nie jest w stanie zdzialac duzo ?

a kto odpowiada za zwolnienie z bmw Jorga Zander'a w 2007r - obecnego dyrektora technicznego Brawn GP, glownego tworce ich obecnego bolidu ?

kto odpowiada za oddanie takich kierowcow jak Vettel i Glock - ktorzy byli kierowcami testowymi bmw w 2007 ? za to zostawili sobie Heidfelda ...

moze i Theissen ma tytul doktora nauk technicznych - ale slabo mu idzie kierowanie zespolem F1 .....

Opublikowano

Nawet najlepszy szef nie jest w stanie zdziałać dużo, jak nie ma odpowiednich ludzi. Ale w sumie powinien sobie takich ludzi zapewnić - jednak w tym światku nie jest to takie proste.

jak to nie jest w stanie zdzialac duzo ?

a kto odpowiada za zwolnienie z bmw Jorga Zander'a w 2007r - obecnego dyrektora technicznego Brawn GP, glownego tworce ich obecnego bolidu ?

kto odpowiada za oddanie takich kierowcow jak Vettel i Glock - ktorzy byli kierowcami testowymi bmw w 2007 ? za to zostawili sobie Heidfelda ...

moze i Theissen ma tytul doktora nauk technicznych - ale slabo mu idzie kierowanie zespolem F1 .....

popieram w 100% , marnota z niego i tyle jako szef zespołu
Opublikowano

Panowie.

moze byście sie tak opamietali. Zróbcie taką karierę jak Theissen, to pogadamy. A gdzie te wszystkie zachwyty nad jego osobą z ostatnich lat? jaki to geniusz, jaka intuicja i wiele, wiele innych.

I tak na koniec to nie zapomnijcie, kto sie poznał na Robercie i dał mu szansę ;)

Nie raz , jak to w życiu, cos sobie można zakładać o pod tym katem się szykować. Potem wszystko strzela w łeb, bo założenia okazały sie mylne. To się zdarza. Nie zapominajcie, że w tym sezonie F1 przeszło prawdziwą rewolucję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.