Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Koniec jazdy Roberta w 2 treningu :confused4: Prawdopodobnie padł silnik, ale jest szansa, że nie był to silnik przygotowany na obecny wyścig :mysli:

tylko ze to ostatni
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koniec jazdy Roberta w 2 treningu :confused4: Prawdopodobnie padł silnik, ale jest szansa, że nie był to silnik przygotowany na obecny wyścig :mysli:

tylko ze to ostatni

wtedy to albo użyje jakiegoś starego motora na wyścig albo użyje nówki i będzie przesunięcie na starcie :mysli:

Opublikowano

Silnik o największym przebiegu. Niby jakieś 2200 km przebiegu. Dobrze, że nasze Niunie troszkę więcej "wykręcają" :polew:

Opublikowano
  • Autor

10 pozycji [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 15:23_________________________________________________http://www.rmf.fm/fakty/gallery.html?id=164195&p=1

Opublikowano

http://www.rmf.fm/fakty/gallery.html?id=164195&p=2

Trudno mi uwierzyć że Hamilton bez problemu pokonał ten zakręt... :polew:

W tempie wyścigowym będą kłopoty. Lewis, hamuuuj!!![br]Dopisany: 31 Październik 2009, 09:41_________________________________________________Uda się :mysli:? Trudno liczyć na podium w tej sytuacji:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M52d8f6f8834.0.html

Opublikowano

Bmw daje radę :naughty:

Opublikowano

zobaczymy po Q3 :cool:

Opublikowano

zobaczymy po Q3 :cool:

Chyba po raz pierwszy w sezonie oba BMW w Q3, więc już jest sukces...
Opublikowano

7 pozycja :cool1:

przynajmniej wystartuje z czystej strony toru :mysli:

Opublikowano
Chyba po raz pierwszy w sezonie oba BMW w Q3, więc już jest sukces...

o ile mnie pamiec nie myli to po raz 5-ty, ale byles blisko :gwizdanie:

Opublikowano

Miejsce super :good: szkoda że Renault tak słabo

ale oni juz dali sobie spokój z tegorocznym bolidem juz z 5 wyscigów temu

Opublikowano

Niedobrze. Robert najlżejszy, a z tyłu same cysterny.

Opublikowano

Nie przesadzajmy, cysterny są dopiero od 11. pozycji ;)

Cała 10 ma dość zbliżoną masę 654.5 - 665kg

Opublikowano

dobrze,że ten sezon już się kończy bo już nie mogę patrzeć na słabość teamu BMW :decayed:

Opublikowano

Na to by było na tyle :gwizdanie:

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że długo przygotowywane (po przecież już od kilku wyścigów) Renault 2010 będzie lepsze od równie długo przygotowywanego BMW 2009 :)

Opublikowano

Mam nadzieję że wątek nie umarł wraz z BMW Sauber F1 Team i z końcem sezonu :cool1:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58455183fbc.0.html

Zacznie się karuzela transferowa :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.