Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Oni dużo głupot wygadują - trzeba mocno uważać na te ich komentarze :thumbdown:

Button wygrał absolutnie zasłużenie i teksty typu "szkoda" są zupełnie nie na miejscu.

Dobrze, że ma ładną narzeczoną, bo bałem się, że Borowczyk zacznie się jarać matką Pietrova... :naughty:

Co do Pietrova - szkoda. Punkty były w zasięgu.

To jest tor, to był wyścig, a nie jakaś procesja jaka będzie w Walencji, czy Szanghaju. Obym się mylił :gwizdanie:

Oczywiście, że zasłuzone zwycięstwo Buttona. Tak samo jak jemu dobrze się ułożył wyścig, podobne szczęście miał Robert. Tym bardziej, że to team Buttona podjął ryzyko w odpowiednim momencie i sie opłaciło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bałem się, że Roberta objedzie pod koniec Hamilton i Webber. Jednak decyzja o jechaniu do końca na jednych gumach była dobra :good:

Zatem Hamilton może też by wskoczył na podium :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig REWELACJA!!!Dawno takiego nie było! :notworthy::good::notworthy:

Robert Kubica po raz kolejny potwierdził swój OGROMNY talent i umiejętności.

Szkoda, że Buttonowi udało się wyprzedzić Roberta zaraz po zmianie kół.

Ogólnie bardzo dobra jazda mistzra świata (trzeba to przyznać, chociaz za nim nie przepadam)

Wielkie brawa dla MECHANIKÓW i STRATEGÓW Renault'a!!!!!! :good:

Alonso pokazał klasę, Schumi i Rosberg bardzo, bardzo słabo moim zdaniem.

Hamilton po raz kolejny pokazał, że szybko jedzie, ale o dbaniu o ogumienie nie ma zielonego pojęcia(wstyd :polew:)

Webbera chyba zjadła trema i za bardzo chciał wygrać w swoim domowym wyścigu(szkoda)

Ogólnie cieszy bardzo dobre tempo wyścigowe w zespole Kubicy

GRATULACJE!!!

Oby dalej byli w stanie tak się rozwijać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig REWELACJA!!!Dawno takiego nie było! :notworthy::good::notworthy:

Oh yes :decayed:

Wielkie brawa dla MECHANIKÓW i STRATEGÓW Renault'a!!!!!! :good:

A Robcio, jak za***iście boks opuścił na milimetry z uślizgiem? Poezja :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Robcio, jak za***iście boks opuścił na milimetry z uślizgiem? Poezja :kox: :kox: :kox:
Cud, miód i orzeszki, pięknie to zrobił :good:

Podsumowując był to jeden z lepszych wyścigów jakie mogliśmy obejrzeć od dłuższego czasu. Piękna walka do końca, niezłe emocje no i wreszcie wynik... 2 miejsce Roberta :banan2:

Hamiltona nie trawie od samego początku więc jego przygody tylko poprawiają mi humor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Robcio, jak za***iście boks opuścił na milimetry z uślizgiem? Poezja :kox: :kox: :kox:
Cud, miód i orzeszki, pięknie to zrobił :good:

Podsumowując był to jeden z lepszych wyścigów jakie mogliśmy obejrzeć od dłuższego czasu. Piękna walka do końca, niezłe emocje no i wreszcie wynik... 2 miejsce Roberta :banan2:

Hamiltona nie trawie od samego początku więc jego przygody tylko poprawiają mi humor :naughty:

Też tak sądzę. Dawno nie było takich emocji.Poszedłem spać coś koło 4 rano, ale coś mnie obudziło na wyścig :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciekaw jestem kto się ze mną zgodzi...

Robert zero błędów... bardzo to ładnie wyszło... trochę zaszalał w pitstopie i jak zobaczyłem czasy pitstopu to myślałem że przesadził z prędkością... wyjazd był kosmiczny :shocked: na szczęście o przekroczeniu prędkości nie wspomnieli...

Szczęka mi opadła jak zobaczyłem ilu naraz zmienia opony... myślałem że się pozabijają

Spore szczęście (rutyna) na starcie z tym odjazdem w prawo... ogólnie dużo szczęścia że takim bolidem udało mu się ciągle bronić gdyż uważam że w dniu dzisiejszym autko (nie Robert) plasuje się w granicach 6-7 miejsca...

reasumując... Bahrajn sporo pecha i dobra jazda... Australia sporo szczęścia i kosmiczna jazda kierowcy... oby sporo poprawili w bolidzie bo naprawdę szkoda byłoby taki talent zmarnować...

Bardzo mnie cieszy że Mclaren tak mocno rwie opony... bo jak tego nie poprawią to będzie ciekawie... niestety zrównuje się to kosmicznymi prędkościami...

Alonso... królewsko... jak zwykle (przypominam że w poprzednim wyścigu Robert miał podobnie a tu wyszło końcowo elegancko... na pewno inny bolid, inna charakterystyka toru i zmienne warunki pomogły w odrabianiu strat...)

a tak w ogóle to na wyścigach znam się słabo więc piszę co myślę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Oni dużo głupot wygadują - trzeba mocno uważać na te ich komentarze :thumbdown:

Button wygrał absolutnie zasłużenie i teksty typu "szkoda" są zupełnie nie na miejscu.

Dobrze, że ma ładną narzeczoną, bo bałem się, że Borowczyk zacznie się jarać matką Pietrova... :naughty:

Co do Pietrova - szkoda. Punkty były w zasięgu.

To jest tor, to był wyścig, a nie jakaś procesja jaka będzie w Walencji, czy Szanghaju. Obym się mylił :gwizdanie:

Oczywiście, że zasłuzone zwycięstwo Buttona.

...nie do konca sie Buttonowi nalezalo to podium moim zdaniem. Na poczatku wyscigu to wlasnie on wjechal w tylnie prawe kolo Alonso, i wywolal ten caly pierwszy karambol, i nie zdziwylbym sie jakby komisja wyscigowa tym sie zajela. Mogloby to miec taki wynik ze by go w czasie lub w pozycji przesuneliby do tylu na czym zyskalby robert (Tylko polskiego hymnu mu na otarcie lez juz nikt nie odspiewa :confused4: )

Jego wina byla ewidentna, bo przy wejsciu w zakret alonso byl juz w calosci przed nim wiec mogl "zamknac drzwi" i button powinnien sie dostosowac.

Ale to tylko takie moje gdybanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację Andrzeju... ale jak to zwykle bywa... incydent wyścigowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to mój błąd, oglądałem i wydawało mi się, że mówili 20 punktów :embarrassed:

Oni dużo głupot wygadują - trzeba mocno uważać na te ich komentarze :thumbdown:

Button wygrał absolutnie zasłużenie i teksty typu "szkoda" są zupełnie nie na miejscu.

Dobrze, że ma ładną narzeczoną, bo bałem się, że Borowczyk zacznie się jarać matką Pietrova... :naughty:

Co do Pietrova - szkoda. Punkty były w zasięgu.

To jest tor, to był wyścig, a nie jakaś procesja jaka będzie w Walencji, czy Szanghaju. Obym się mylił :gwizdanie:

Oczywiście, że zasłuzone zwycięstwo Buttona.

...nie do konca sie Buttonowi nalezalo to podium moim zdaniem. Na poczatku wyscigu to wlasnie on wjechal w tylnie prawe kolo Alonso, i wywolal ten caly pierwszy karambol, i nie zdziwylbym sie jakby komisja wyscigowa tym sie zajela. Mogloby to miec taki wynik ze by go w czasie lub w pozycji przesuneliby do tylu na czym zyskalby robert (Tylko polskiego hymnu mu na otarcie lez juz nikt nie odspiewa :confused4: )

Jego wina byla ewidentna, bo przy wejsciu w zakret alonso byl juz w calosci przed nim wiec mogl "zamknac drzwi" i button powinnien sie dostosowac.

Ale to tylko takie moje gdybanie :)

A mi sie zdaje, że nie masz racji :wink4:

Alonso nie był całkiem z przodu. Przecież tylnym kołem uderzył w przednie koło (od tyłu) Buttona. Zresztą mniejsza o to. Był z przodu i basta.

Niestety Button też nic nie mógł zrobić, bo nie miał gdzie uciekać. Alonso nie mógł też go puścić, bo był "pchany" przez Schummiego.

Po prostu kolizja wyscigowa. Zdarza się. Szczególnie na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie miał gdzie uciekać.

mi się wydaje że miał wolną trawkę... i w takim przypadku powinien z niej skorzystać...

ale musiałbym jeszcze raz obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wypadek byl korzystny dla kubicy :decayed: Ja tylko spekulowalem na temat kary. A w sumie ta kolizja miedzy Buttonem a Alonso przypomina mi kolizje z zeszlego roku miedzy Kubica a Vetelem, a wtedy wszyscy uznali przeciez zgodnie Vetela za winnego. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... nie jest ze mną tak źle... Robert się ze mną zgadza :polew: (patrząc na godzinę artykułu i mojej wypowiedzi)

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubica-to-byl-zwariowany-wyscig,wid,12117398,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig REWELACJA!!!Dawno takiego nie było! :notworthy::good::notworthy:

Oh yes :decayed:

Wielkie brawa dla MECHANIKÓW i STRATEGÓW Renault'a!!!!!! :good:

A Robcio, jak za***iście boks opuścił na milimetry z uślizgiem? Poezja :kox: :kox: :kox:

to byl najbardziej rewelacyjny manewr calego wyscigu!!!

zauwazyliscie, jak sie idealnie wstrzelil miedzy jadace w rzadku bolidy w pit stopie?

a noge mechanika przy uslizgu tylka minal o kilka centymetrow

mi koparka wtedy spadla

co za klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chwilę zastanawiałem czy to było zamierzone czy to wynik założenia nowych opon i Roberta fantazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wyścig z racji nieustannej walki o miejsca podczas całego wyścigu można zaliczyć do najlepszych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Robert pokazał klasę, udowodnił, że jest naprawdę kapitalnym kierowcą a teraz pozostaje tylko praca nad jego wozidełkiem i może pokazywać innym :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wyścig z racji nieustannej walki o miejsca podczas całego wyścigu można zaliczyć do najlepszych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Robert pokazał klasę, udowodnił, że jest naprawdę kapitalnym kierowcą a teraz pozostaje tylko praca nad jego wozidełkiem i może pokazywać innym :papa:

Na szczęście ma w końcu zespół, który bardzo dobrze z nim współpracuje, w przeciwieństwie do lat poprzednich :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Australia do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://x7.to/zput7g

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig do zassania

dzięki endriuu... byłoby miło gdyby stało się to tradycją :naughty:

przy okazji:

"Przepisy mówią, że bolid musi mieć przynajmniej 30 metrów wolnej przestrzeli (W Melbourne, na innych torach 55), by mógł wyjechać ze swojego boksu i skierować się w stronę wyjazdu z pit lane. A Renault wypuściło Kubicę tuż przed nosem Saubera Pedro de la Rosy, przez co wtoczył się on tuż przed nos rywala. Dzięki temu Polak wyprzedził Felipe Massę, którego zespół bardziej starannie starał się przestrzegać reguł" - uważa planet-f1.com. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...