Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak

Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak

Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..

weber go wyprzedził jak i heidfeld bo ham nie mial opon :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietrov to nadety kierowca który mysli ze nie wiadomo co umie a jak by nie kasa juz by nie jezdził w reno , a teraz pokazał ze nie umie utrzymac punktów dla teamu nie atakowany popelnia bład jak dzieciak

Hamilton tez jeszcze nie naciskany popelnił blad i go webber wyprzedził..

weber go wyprzedził jak i heidfeld bo ham nie mial opon :wink4:

No. A PET popełnił błąd bo miał świeże opony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PET popełnił błąd bo miał świeże opony?

bo jest słabiak :tongue4: miał duzo swieższe jak popelnił błąd niz hamilton gdy go wyprzedzali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisałeś, bo od dawna Cię ignoruję, ale daruj sobie komentarze nie mając elementarnej wiedzy o tym co piszesz... :disgust: Za każdym kierowcą w F1 idą potężne pieniądze i sam talent to jeszcze nic. Ja też mam talent, a nie ma mnie w bolidzie :decayed:

Pietrov ma jaja i nie bez powodu znalazł się w F1. Sporo się musi jeszcze nauczyć, ale wg mnie jest lepszy niż np. Massa, który musi mieć bata przez radio, aby kogoś wyprzedzić :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisałeś, bo od dawna Cię ignoruję, ale daruj sobie komentarze nie mając elementarnej wiedzy o tym co piszesz... :disgust: Za każdym kierowcą w F1 idą potężne pieniądze i sam talent to jeszcze nic. Ja też mam talent, a nie ma mnie w bolidzie :decayed:

Pietrov ma jaja i nie bez powodu znalazł się w F1. Sporo się musi jeszcze nauczyć, ale wg mnie jest lepszy niż np. Massa, który musi mieć bata przez radio, aby kogoś wyprzedzić :naughty: :gwizdanie:

jak nie wiesz co napisalem wiec daruj sobie komentarz człowieku z elementarną wiedzą o motoryzacji -bo taka tylko pewnie posiadasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica odzyskuje sprawność w takim tempie, że podobno planuje uczestniczyć na żywo w beatyfikacji Jana Pawła II.

Polak ma już część szaty i krople krwi zmarłego papieża – podarunek taki przekazał Stanisław Dziwisz. Kardynał powiedział również jakiś czas temu, że ‘zarezerwuje’ Robertowi pierwszy rząd podczas beatyfikacji i będzie to ‘pole postion Kubicy w Watykanie’.

:kox:

http://f1zone.pl/news/9806/kubica_w_watykanie_podczas_beatyfikacji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma pewności że bedzie miał pełne czucie nawet jeśli, to pozostaja te testy FIA niewiadomo czy je przejdzie sie okaże..

teraz to nie lubie wspominac tego tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...