Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

będą nudy znowu wygra krzywy pysk vel vetelek :sick3:

takie teksty to dla siebie zachowaj..

bo :?: mam prawo wyrażać swoje niezadowolenie i nic ci do tego :tongue4:

Niezadowolenie i owszem, ale niekoniecznie musisz obrażać Vettela, który wygrywa uczciwie wyścigi.

Raczej nijak ma się to do idei sportowej rywalizacji :thumbdown:

uczciwie :wallbash: przecież wiadomo wszem i wobec że krzywy pysk jest faworyzowany w red bulu, Ty to nazywasz uczciwą rywalizacją, ochłoń :cool1:

Jest faworyzowany, bo jest lepszy. Tak samo jak Hamilto w MacLarenie, Alonso w Ferrari, czy Kubica (był) w Renault, a swego czasu Nikoś był faworyzowany w BMW Sauber, mimo, że był słąbszy. Co ma jedno do drugiego.

Wskaż mi zawody, w których Vettel wygrał niezasłużenie...

wszystkie :polew:

no to wszystko jasne... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:

Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...

i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:

Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...

i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka :tongue4:

Że co? :blink:

Konkrety proszę.

Nie masz pojęcia o tym sporcie a chcesz sprawiać wrażenie eksperta... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:

Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...

i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka :tongue4:

Że co? :blink:

Konkrety proszę.

Nie masz pojęcia o tym sporcie a chcesz sprawiać wrażenie eksperta... :thumbdown:

cłopie ja na f1 patrzę od 17lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:

Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...

i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka :tongue4:

Że co? :blink:

Konkrety proszę.

Nie masz pojęcia o tym sporcie a chcesz sprawiać wrażenie eksperta... :thumbdown:

cłopie ja na f1 patrzę od 17lat

Nooooooo. Da się to wywnioskować z Twoich błyskotliwych wypowiedzi.

Z mojej strony koniec dyskusji. Przeraziło mnie te 17 lat... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1:

świetny argument pozdrawiam wszystkich wielbicieli krzywego pyska vel vetelka :wink4:

Za to Ty żeś naargumentował, że ho ho...

i vice wersa twoje argumenty sobie przeczą odnośnie hajtka :tongue4:

Że co? :blink:

Konkrety proszę.

Nie masz pojęcia o tym sporcie a chcesz sprawiać wrażenie eksperta... :thumbdown:

cłopie ja na f1 patrzę od 17lat

hehe jesli 17 lat "doswiadczenia" przynosi efekty pod postacia okreslania zawodnika mianem "krzywego pyska" to chyba sobie odpuszcze ogladanie :nabijasie:

a tak powaznie, chlopie, czy naprawde uwazasz, ze te wypociny maja jakis sens? przeciez to bylo zywcem z onetu przeniesione. jak tylko tyle masz do powiedzenia to odpusc sobie, serio. nie ma sensu[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 14:01_________________________________________________no coz, brawa dla Fernando :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwornie nudny wyścig :tongue4:

Alonso :good:

Nic dodać , nic ująć. Kilka sytuacji ciekawych, a po za tym nuda.

Na Alonso liczyłęm i się nie zawiodłem, choć szkodą, że nie udało mu się nawiązać bezpośredniej walki z Vettelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się martwię tym, że Vettelowi nikt nawet na chwilę nie zagroził. Zbliżyli się, ten zrobił fastest lap i pełna kontrola. Zapas jeszcze ma :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vetel to odpowiedni zawodnik w odpowiednim zespole - tylko bić brawo bo narazie w tym sezonie to nikt mu nie podskoczy jak nie wygrywa to jest drugi , kazdy by sobie życzył takiego zawodnika , rok temu tez mogło już tak być ale jeszcze miał za gorąca głowę w tym sezonie widac olbrzymi postęp ,pozdro dla f1 maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko bolid RB dawalby taka przewagę to zawsze oba bolidy byłyby z przodu, ale nie zawsze tak jest. Widać ze Webber nie jest aż taki dobry ale ma dobry wóz. Ja wole fighterow a takim vettel nie jest moim zdaniem. Za to HAM ALO MSC a nawet KOB- lubię patrzeć jak oni jeżdżą. A tacy MAS VET WEB mnie nudzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko bolid RB dawalby taka przewagę to zawsze oba bolidy byłyby z przodu, ale nie zawsze tak jest. Widać ze Webber nie jest aż taki dobry ale ma dobry wóz. Ja wole fighterow a takim vettel nie jest moim zdaniem. Za to HAM ALO MSC a nawet KOB- lubię patrzeć jak oni jeżdżą. A tacy MAS VET WEB mnie nudzą...

I to jest fajna wypowiedź a nie nazywanie kogoś `krzywego pyska vel vetelka `

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel wygrał w swoim stylu, a raczej bez żadnego stylu. Bezkonkurencyjny samochód, w którym wystarczy nie popełniać głupich błędów i wygrywa się wyścigi. Gorzej gdyby ktoś zaczął go naciskać lub spadłby kilka pozycji w dół i musiał odrabiać straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel wygrał w swoim stylu, a raczej bez żadnego stylu. Bezkonkurencyjny samochód, w którym wystarczy nie popełniać głupich błędów i wygrywa się wyścigi. Gorzej gdyby ktoś zaczął go naciskać lub spadłby kilka pozycji w dół i musiał odrabiać straty.

Chyba nie do końca masz rację :mysli:

Dlaczego Webber nie wygrywa? Przecież ma taki sam bolid.

Przypomnij sobie, pierwsze zwycięstwo Vettela na Monzy. Wtedy jeździł w Toro Rosso. To był jeden z najsłabszych bolidów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pokazał w przedostatnim wyścigu na co go stać jak został naciskany :gwizdanie:

alonzo dzisiaj super wyścig pojechał :good:

a co do masy, to po tym wypadku z tą sprężyną zaczął tak jeździć jak jeździ do tej pory :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden bolid nie jest tak samo ustawiony-to jest strategia teamu-najlepiej ma ustawiony leader,a nim w redbullu jest Vettel...ważne są kwalifikacje,czas,w jakim się odbywają,warunki,charakterystyka toru-to dużo rzeczy do ogarnięcia,wystarczy,że jedna z nich nie współgra z drugą i jest powtórka,jak w Kanadzie,gdzie Button wygrał...a był ostatni,najwięcej pitstpopów miał,karę..a jednak wygrał,bo wyścig sie przedłużył,a tego nikt pod uwagę nie brał,oponki się zużyły,ciut mokrzej było na zakręcie .....jeden błąd i Vettel musiał się pocieszyć drugim miejscem :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy zdarzają się każdemu.

nie zapominajmy, że to jednak Vettel jest aktualnym mistrzem świata i póki co zapowiada się, że ten sukces powtórzy i w tym roku (oczywiście jeszcze wszystko jest możliwe). To raczej nie świadczy o słabych umiejętnościach.

Sam nie jestem jakimś fanem Vettela, ale fakty mówią same za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na to kto jest liderem w Red Bullu bardzo duży wpływ mają czynniki których nie widać i o których my nie mamy pojęcia. Oczywiście Vettel nie jest beztalenciem i nie urwał się nagle z choinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...