Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vetek ma już zwycięstwo w kieszeni jeśli nie popełni żadnego błędu, tyle już odjechał Alonso i reszcie stawki :thumbdown:

Ale za to za***isty pojedynek Schumacher vs Hamilton :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to za***isty pojedynek Schumacher vs Hamilton :evil:

I to chyba wszystko w tym wyścigu.

Powoli robi się nudno. No chyba, żeby wyciąć prowadzącego :)

Swoją drogą Red Bull rewelacyjnie się pokazał na "takim bez dociskowym" torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenson Button to jest zawodnik godny mistrza swiata i on jeden ma szanse gonic vettela ,dwóch nie ukończył nie ze swojej winy i dlatego jeszcze nie jest drugi w generalce , fajnie jeździ spokojnie ale szybko , to jest mój numer jeden , kiedys jak jezdził w hondzie zawsze był trzeci szkoda go było bo wtedy jak by miał takiego maclarena to by wygrywal częściej no ale nie kazdy ma takiego farta :wink4: jak Hamilton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że ma kontrakt do końca 2012 ?

Coś mi się wczoraj obiło o uchy, że na 2012 nie ma kontraktu. Możliwe jednak, że coś źle zrozumiałem

nie ma, nie ma. Morelli powiedzial, ze ma z LRGP "swojego rodzaju dżentelmeńska umowe" ale kontraktu jako takiego podpisanego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, mysle, ze to tylko taka medialna gra. postawili mu "ultimatum" po tym jak sie dogadali, ze za 5 tygodni kubica bedzie juz jezdzil - a wtedy bedzie widac czy jest w stanie wrocic w ogole do F1 czy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przewidzenia było to :) coś muszą postanowić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie rozumiem szefa Reno-w końcu musi dbać o interes Firmy a nie o sentymenty już wcześniej o tym pisałem...

...cos mi sie wydaje,że Kubica będzie miał ciężki powrót do Renault'a... Boulier,jako szef firmy-będzie dbał o interesy Firmy,a nie o sentymenty do naszego kierowcy...

wiadomość została podana do publicznej wiadomości,ale jak znam życie-była taka rozmowa,kiedy Heidfeld zaczął przynosić złe wyniki-musieli coś wymyślić,czy zatrudnić nowego kierowcę,tymczasowo,czy wkładać wszystkie fundusze w rozwój bolidu pod Roberta,czy pod Sennę,który ciągnie sponsorów,tak samo,jak Pietrov,choć wyników nie mają oszałamiających,to fundusze pomogą firmie się rozwijać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walic renault ,niech przejdzie do mercedesa czy nawet williamsa tam bedzie miał lepsze wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walic renault ,niech przejdzie do mercedesa czy nawet williamsa tam bedzie miał lepsze wyniki

dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tylko,że każdy pracodawca chce,by jego pracownik-w tym wypadku kierowca-przynosił pożądane efekty i wyniki,co u Roberta jak na razie stoi to pod znakiem zapytania...

ja myślę,że najlepszą opcją dla Roberta było by powrócić do Reno,jak najszybciej,żeby się oswoić z klimatem szybkości po wypadku ,jeśli postanowią,że będzie jeździł,jako główny kierowca Reno-to znaczy,że jednak nie są pazerni na pieniądze,tylko na wyniki,a jeśli będzie sytuacja zawiła i niejasna,gadanie,że jeszcze nie jest w pełni sił i zostanie Senna-to wiadomo o co będzie chodzić...o pieniądze-kierowcy nie są potrzebne ręce pianisty,tylko uścisk do zmiany biegów manetkami i kciuki,do wciskania przycisków na kierownicy...nie wierzę,ze takich ruchów jeszcze nie może wykonywać,tam wszystko działa delikatnie i nie trzeba mieć uścisku Pudzianowskiego,żeby zmienić bieg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba mieć odzyskaną sprawność i szybkość żeby przejść testy medyczne i testy bezpieczeństwa tzn. Wysiąść z bolidu w kilka sekund

nie wydaje mi się,żeby miał z tym problemy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie u Francuzów to może w Mercedesie po Schumim jeżeli tez zrezygnuje z kolejnego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nigdzie nie przejdzie poniewaz żaden team nie wezmie kota w worku a takim bedzie kubica jak wróci , moze to byc diament a może został juz zwykły kamien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nigdzie nie przejdzie poniewaz żaden team nie wezmie kota w worku a takim bedzie kubica jak wróci , moze to byc diament a może został juz zwykły kamien

Massa po wypadku,też delikatnie przygasł,a mimo to dalej w Ferrari jezdzi.... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massa po wypadku,też delikatnie przygasł,a mimo to dalej w Ferrari jezdzi.... :gwizdanie:

I dodatkowo nie odnosi żadnych dobrych wyników dlatego się dziwię że przedłużyli z nim kontrakt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...