Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny wyścig :>

Wy też mieliście wrażenie, że Hamilton na chwile stracił przytomnosc po tym wypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny wyścig :>

Wy też mieliście wrażenie, że Hamilton na chwile stracił przytomnosc po tym wypadku ?

Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?

Ale może musiał po prostu ochłonąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ale to chyba nie w jego stylu być tak spokojnym, ale może był bardzo wkurzony i nawet juz nie chciał hamować przed tą bariera z opon co na końcu uderzył sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no dobra,ale od czego miałby stracić przytomność? przecież nawet w nic nie uderzył... :mysli:

ale Jenson Button,ale ten gość się ściga... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sekunde przed tym incydentem Hamiltonowi sie na dosłownie chwile DRS uruchomił. Button pojechał niezły wyścig, Schumacher też niczego sobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie sa Ci co uważaja ze Vetel jest slaby ,bo cos ich dzis tu nie widać , fajny wyscig zreszta jak kazdy w tym sezonie ,naprawde fajny jest ten sezon duzo dąło to drs wolniejsi kierowcy nie blokuja juz szybszych kierowców ,kiedys było tak ze szybszy kierowca dochodził goscia a potem nie mial jak go wyprzedzić ,teraz nie ma tego problemu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale siarrra, nad Soliną zapomniałem o F1 ;(

Przyznaj się że naje..łeś się w południe po czym poprawiłeś giftem z urobku z Holandii i dopiero się obudziłeś :decayed::polew:

Cały wyścig bardzo ładny ale te Redbulle zaczynają mnie denerwować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig :>

Wy też mieliście wrażenie, że Hamilton na chwile stracił przytomnosc po tym wypadku ?

Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?

Ale może musiał po prostu ochłonąć?

Faktycznie chyba był przez moment zamroczony a jeszcze zdziwiło mnie to że zdjął ręce z kierownicy...

Co do winy nie ma co się doszukiwać po czyjej stronie bo obaj zawinili ... Hamilton jednak odbił lekko w lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chyba był przez moment zamroczony a jeszcze zdziwiło mnie to że zdjął ręce z kierownicy...

kierowcy rajdowi są uczeni zabierać ręce z kierownicy przy każdym wypadku-przykładają je do klatki piersiowej po to,żeby podczas uderzenia,kierownica,lub sama siła odśrodkowa,która niekontrolowanie i szybko się może skręcić- nie połamała mu palców,lub ręki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig :>

Wy też mieliście wrażenie, że Hamilton na chwile stracił przytomnosc po tym wypadku ?

Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?

Ale może musiał po prostu ochłonąć?

Faktycznie chyba był przez moment zamroczony a jeszcze zdziwiło mnie to że zdjął ręce z kierownicy...

Co do winy nie ma co się doszukiwać po czyjej stronie bo obaj zawinili ... Hamilton jednak odbił lekko w lewo

dokladnie

hamilton zajechal droge kobayashiemu, gdy ten jechal prosto

moim zdaniem wina lewisa

wyscig ekstra :good:

a manewr wyprzedzenia na o'rouge webbera!!! :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówka emocjonująca była :good:

Brawo Kuba!

brawo super :oklaski: ciężko by było przy następnym okrążeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie sa Ci co uważaja ze Vetel jest slaby ,bo cos ich dzis tu nie widać , fajny wyscig zreszta jak kazdy w tym sezonie ,naprawde fajny jest ten sezon duzo dąło to drs wolniejsi kierowcy nie blokuja juz szybszych kierowców ,kiedys było tak ze szybszy kierowca dochodził goscia a potem nie mial jak go wyprzedzić ,teraz nie ma tego problemu :>

Musze przyznac ze tym razem VET pokazal sie z lepszej strony. Co prawda jedna jaskolka nie czyni wiosny, ale moze beda z niego ludzie. :chytry:

odzim -daleki jestem od szufladkowania- tylko do tej pory nie podobala mi sie jego jazda i tyle. Ale po Spa mam wrazenie ze jeszcze sie rozwija i kto wie?

ROS mi sie tez podobal, ale jakos tepa nie potrafil utrzymac- a w F1 nie tylko trzeba byc szybkim, ale takze utrzymac to tepo przez caly wyscig- co nie jest latwe. Kto nie wierzy niech znajdzie sobie tor na np. Go-karty gdzie bedziecie mogli jechac przynajmniej godzine non-stop- bedzie wiedzial o czym mowie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROS mi sie tez podobal, ale jakos tepa nie potrafil utrzymac

Teoretycznie to samo można byłoby powiedzieć o ALO czy MAS. Myślę, że bardzo dużą rolę odegrały w Spa opony. Zauważcie, co się działo z miękką mieszanką :blink:

Nie wydaje mi się, by ALO w normalnych warunkach dałby się tak łatwo dojść WEB i BUT, a MAS pod koniec zjeżdżał dwa razy pod rząd na dwóch kolejnych kółkach.

Ale poza tym - chyba najlepszy wyścig sezonu, a jak już ktoś wyżej wspomniał, manewry wyprzedzania na O'Rouge, szczególnie ten w wykonaniu Webbera to była po prostu kwintesencja tego sportu w najczystszym wydaniu (no, może z lekkim brudem DRS-u, ale to już pomijam :cool1: ) :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie Lewis (tak, jak mowilem wczesniej) zablokowal Japonca

Cial do samego konca zamiast wejsc normalnie w zakret[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:48_________________________________________________tak, jak mowilem:

http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-mistrz-autodestrukcji,wid,13734858,wiadomosc.html

cyt.:

- Nie wiem, co powinienem zrobić, może zjechać na żwir, aby zrobić mu miejsce? - pytał ironicznie Kobayashi. Hamilton początkowo twierdził, że nie jest winny, ale w końcu przyznał, że wypadek był w 100 procentach jego winą. Przesadna agresja Anglika znów sprawiła, że stracił on szansę na bardzo dobre miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie zdanie na temat tego wypadku, ale komentatorzy nasi kochani i tak wiedza najlepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...