Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Renault wybuchł, aż eksplozja trafiła w nogę gościa z pomocy :decayed:

widać, że nawet bolid ma juz dość Heidfelda i czeka na Roberta :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formula.jpg

a widzieliscie jak jednemu ze stewartow cos wybuchlo kolo nogi gdy gasili pojazd?

dostal odlamkiem bolidu i zaczal kustykac?

Tru, ja widziałem ten moment.

Ale jeszcze lepszy był wyjazd Vettela z alei serwisowej, kurde, mało brakowało, żeby się w ten ściągany bolid Heidfelda wpierdzielił.

Swoją drogą - co za kretynizm, żeby wciągać go tyłem przez wyjazd z alei serwisowej :no: :no: :no:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 09:28_________________________________________________

szkoda buttona ze ostatnich dwóch wyscigów nie ukonczył i nie mial punktów[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:04_________________________________________________a vettel pokazał ze daje rade i raczej nikt mu w tym sezonie zwyciestwa nie wyrwie

Bardziej to inżynierowie McLaren'a dali d*py :cool1: :cool1: :cool1:

Gdyby nie błąd ze zmianami ogumienia Hamilton dojechałby pierwszy z palcem.

Vettel jest dobry, ale 70% jego sukcesów to bolid i perfekcyjne okrążenia w Q3 dające mu P1 prawie w każdym wyścigu. A Hamilton to prawdziwy wojownik. Tyle pitstopów, kara "line thru" i jeszcze skubaniec dojechał czwarty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formula.jpg

a widzieliscie jak jednemu ze stewartow cos wybuchlo kolo nogi gdy gasili pojazd?

dostal odlamkiem bolidu i zaczal kustykac?

Tru, ja widziałem ten moment.

Ale jeszcze lepszy był wyjazd Vettela z alei serwisowej, kurde, mało brakowało, żeby się w ten ściągany bolid Heidfelda wpierdzielił.

Swoją drogą - co za kretynizm, żeby wciągać go tyłem przez wyjazd z alei serwisowej :no: :no: :no:

to bylo nieodpowiedzialne

przeciez wiadomo, ze po minieciu krechy w pit lane kolesie grzeja juz na maksa

powinien byc SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą jeszcze zamknąć PIT LANE i tak powinni byli zrobić

W takich sytuacjach zawsze ściągają dźwig i przenoszą uszkodzony bolid ponad bandą.

W tym wypadku chyba ktoś "odpowiedzialnie" zadecydował, że skoro są tuż obok alei serwisowej, to załatwią sprawę "na skróty".

Bardzo jestem ciekaw, jakby się to wszystko skończyło, gdyby wyjeżdżający już z pitlane na pełnej piź... Vettel przywalił w renówkę. :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel by płakał to jest pewne :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Z drugiej strony ma taką przewagę punktową nad Hamiltonem, Alonso i Webberem, że mógłby sobie pozwolic na małego "dzwona" :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było widać, że gdy wyjeżdzał ostro odbił w lewo i odpuścił, a za chwile borowczyk powiedział coś w stylu ` no bolid heidfelda wcale nie przeszkodził vetelowi` :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było widać, że gdy wyjeżdzał ostro odbił w lewo i odpuścił, a za chwile borowczyk powiedział coś w stylu ` no bolid heidfelda wcale nie przeszkodził vetelowi` :polew: :polew:

Jak już jesteśmy przy Borowczyku i Kochańskim, to po prostu wczorajszy komentarz w ich wykonaniu to była żenada :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Nie nadążali wcale za rozwojem wypadków, kiedy pokazano Hamiltona juz po wykręceniu bączka i za Buttonem, oni nadal twardo "komentowali", że Button jest 4 sekundy za Hamiltonem, mimo, że po wszystkich paskach na ekranie widac już było rozwój sytuacji jak na dłoni - i "nagle", po minucie chyba doznali olśnienia i Borowczyk z dramatyzmem w głosie wykrzyczał, że oto Lewis znalazł się "jakoś" z tyłu.

Takich wpadek mieli wczoraj jeszcze wiele (podawali czasy z d*py wzięte, że ktoś jest za kimś dwie, trzy sekundy z tyłu, a z informacji na ekranie oraz z samego obrazu wynikało, że siedzi mu już na ogonie i róznica w czasie to 0.2-0.3 sekundy itepe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel jest dobry, ale 70% jego sukcesów to bolid i perfekcyjne okrążenia w Q3 dające mu P1 prawie w każdym wyścigu.

no bo to jest częścią każdego wyścigu-najpierw trening na torze-dopasowanie auta to charakterystyki toru,wzięcie pod uwagę warunków pogodowych,potem kwalifikacje i zapewnienie sobie jak najlepszej pozycji do startu-potem wyścig i tam jest już dużo rzeczy przesądzonych-to jest złożony cykl,a nie tylko jedna przejażdżka...nad tym wszystkim pracuje cała masa ludzi,ale widzi się tylko Vettela i jemu oddaje honory,a w gruncie rzeczy-to nie jest tylko jego zasługa-to samo z Hammiltonem-gdyby miał słabą ekipę i inżynierów-czy byłby 4? a Button 1? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich wpadek mieli wczoraj jeszcze wiele (podawali czasy z d*py wzięte, że ktoś jest za kimś dwie, trzy sekundy z tyłu, a z informacji na ekranie oraz z samego obrazu wynikało, że siedzi mu już na ogonie i róznica w czasie to 0.2-0.3 sekundy itepe)

Zgadzam się, też kilka takich wpadek zauważyłem w tym wyścigu.

Borowczyk to taki Szpakowski, dużo gada i czasem z d*py teksty ale przynajmniej robi tą "atmosferę" :decayed: :decayed: :decayed:

Wg. mnie najlepszym komentatorem motoryzacyjnym jest Grzegorz Gac, od 2000 do 2007 oglądałem każdy rajd z cyklu mistrzostw świata i jako były pilot rajdowy ś.p M. Bublewicza, zawsze dobrze się go słuchało bo ma chłop pojęcie o tym sporcie.

Ostatnio w Czerwcu 24h Le Mans w Eurosporcie z kolegami komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby ostatnia operacja ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...