Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat Kuby był przerabiany, nikt nie zapomniał hehe :decayed: Ale pojechał świetny wyścig jeszcze raz to napisze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale,że nie :tongue4: tylko Ty wpadasz i czytasz ostatnią stronę :gwizdanie: pisaliśmy o Nim na 264 stronie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale,że nie :tongue4: tylko Ty wpadasz i czytasz ostatnią stronę :gwizdanie: pisaliśmy o Nim na 264 stronie :wink4:

no tak :) przepraszam ;( [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Webber,przedluzyl,kontrakt,z,Red,Bullem,64692.html[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________http://f1.wp.pl/kat,48594,title,BBC-zapowiada-wkrotce-wywiad-z-Kubica,wid,13628662,wiadomosc.html?ticaid=1cbaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co fani vetelka jak nie jest z przodu to błąd za błędem :polew:

a ktoś pisał tutaj ze vettel jest bezbłędny ? z tego co wiem pisaliśmy że jest szybki. zastanów sie dobrze co piszesz :polew::wink4:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 18:41_________________________________________________Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka :decayed:

Zgadza się :gwizdanie:

Ale na jego obronę dodam że wykręcił najlepszy czas w alei gwiazd F1 "samochodem za rozsądną cenę" na okrążeniu w Top Gear :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka :decayed:

Zgadza się :gwizdanie:

Ale na jego obronę dodam że wykręcił najlepszy czas w alei gwiazd F1 "samochodem za rozsądną cenę" na okrążeniu w Top Gear :decayed: :decayed: :decayed:

szkoda że Kubicy nie zdażyli zaprosić , moze by wyciął lepszy czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka :decayed:

Zgadza się :gwizdanie:

Ale na jego obronę dodam że wykręcił najlepszy czas w alei gwiazd F1 "samochodem za rozsądną cenę" na okrążeniu w Top Gear :decayed: :decayed: :decayed:

w ktorym odcinku, ktorego sezonu byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek 17 sezonu, wczoraj oglądałem i troszkę zmieniłem zdanie o V, zawsze myślałem że jest większym narcyzem. Albo dobrze grał rolę miłego chłopca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek 17 sezonu, wczoraj oglądałem i troszkę zmieniłem zdanie o V, zawsze myślałem że jest większym narcyzem. Albo dobrze grał rolę miłego chłopca...

ja tam nie jestem jego fanem ale uwazam, ze ludzie na niego napierd%^&* bo haterow jest masa. ja nie mowie, ze jest mega i Senna przy nim to pikus - ale uwazam, ze robi to co powinien. psycha mu siada ale komu by nie siadala? gosc dopiero co skonczy 24 lata, jest mega mlody a presja jest ogromna. i nawet ten jego ostatni wyscig - duzo osob mowi, ze nie mogl dac sobie rady z Massa (ktory jak wiadomo orlem nie jest). Jak dla mnie gra po prostu nie byla warta swieczki. nie mial szans na podium, walka byla o 4 miejsce czyli o 2 punkty wiecej niz za 5. przy jego przewadze te dwa punkty to zadna zdobycz a ryzykowal utrate 10 w przypadku nieukonczenia wyscigu. moze jest slaby figheter (w zeszlym sezonie widzialem duzo lekkomyslnych akcji z jego strony) a moze ktos go stuknal w czolo, zeby sie ogarnal? jest jeszcze pytanie dlaczego walczyl o 4 pozycje - cos mu tam team zglaszal problemy z hamulcami, moze dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Jest robolem w RB? "Rob to i to a tego nie rob bo sie nie oplaca?" Senna taki nie byl. Jechal zeby wygrac. Walczyl do konca. Dzieki takim jak oni ten sport jest fascynujacy- reszta sprawia tylko ze zasypiam 10 rund po starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senna z natury był bardzo spokojnym człowiekiem a wsiadając do bolidu zamieniał się w ostrego kierowce dla którego liczyło się tylko pierwsze miejsce.

i tu się mylisz Senna przywalił w nos gościowi który go wkurwił na torze :naughty: o ile dobre pamiętam to był bodajże Eddie Irvine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co? Jest robolem w RB? "Rob to i to a tego nie rob bo sie nie oplaca?" Senna taki nie byl. Jechal zeby wygrac. Walczyl do konca. Dzieki takim jak oni ten sport jest fascynujacy- reszta sprawia tylko ze zasypiam 10 rund po starcie.

nie, nie jest robolem w RB, tego nie powiedzalem. Po pierwsze F1 to ogromny biznes, po drugie Vettel sobie swietnie zdaje sprawe, ze pierwsze miejsce w generalce to w duzej mierze zasluga zespolu (a konkretniej Newey'a). Gosc jest mlody, glowa goraca a dodatkowo bardzo czesto sytuacja moze wygladac zupelnie inaczej zza kolka niz ogladana przez ludzi w pit lane. Mysle, ze team go ogarnia bardzo czesto. On po prostu robi to co najlepsze (w ogolnej perspektywie) dla niego i dla zespolu. Jak bedzie jezdzil dalej tak jak w ostatnim wyscigu - czyli mocno zachowawczo - to i tak zostanie mistrze drugi raz z rzedu. A RB wywalczy tytul konstruktorow rowniez drugi raz z rzedu. A przeciez o to wlasnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychike ma chłopak słabą ale co mu sie dziwić ostatnio tylko startował z PP i sobie na luzie dojeżdzał do mety, teraz już nie pamięta co to walka :decayed:

Red Bull został doścignięty przez innych, możliwe też że mieli pewne problemy o których nie chcą mówić. Vettel nadal jest szybki i wcale nie jest słaby psychicznie. Wg mnie potwierdzi to za kilka dni, chociaż daleki jestem od kibicowania mu, bo jego wyścigi są dobre, ale nudne :thumbdown:

Za to Hamilton... :kox::naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Hamilton jest za***iście agresywny na torze i ja to bardzo lubie zapewne tak jak i inni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Hamilton jest za***iście agresywny na torze i ja to bardzo lubie zapewne tak jak i inni :decayed:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...