Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W koncu to zrozumieli ze powinni rywalizowac z mercem i audi na torze a nie z seatami i szewroletami... :cool1:

fajnie by bylo jak by do DTM dolaczyl VW i Opel praktyczie wszystkie niemieckie marki moze by byla fajna rywalizacja

Tylko ze Opel i Vw to nie klasa Premium, chociaz technicznie nie odbiegaja wiele od premium - to chodzi tu o prestiz ktory jest wazniejszy wlasnie w klasie premium. Passat, Astra, Golf- to samochody uzytkowe w ktorych prestiz na drugoplanowa role.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu to zrozumieli ze powinni rywalizowac z mercem i audi na torze a nie z seatami i szewroletami... :cool1:

fajnie by bylo jak by do DTM dolaczyl VW i Opel praktyczie wszystkie niemieckie marki moze by byla fajna rywalizacja

Tylko ze Opel i Vw to nie klasa Premium, chociaz technicznie nie odbiegaja wiele od premium - to chodzi tu o prestiz ktory jest wazniejszy wlasnie w klasie premium. Passat, Astra, Golf- to samochody uzytkowe w ktorych prestiz na drugoplanowa role.

no ale Vectry smigaly kiedys w DTM a fajnie by bylo zobaczyc Passata CC w DTM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy..... - wtedy mozna bylo auto cywilne przysposobic do jazdy w DTM- dzisiaj DTM ma wiecej wspolnego z F1 jak z Sciganiem sie samochodow turystyczynch ( Deutsche Tourenwagen Meisterschaft. Tylko karoseria carbonowa przypomina jeszcze jakas marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy..... - wtedy mozna bylo auto cywilne przysposobic do jazdy w DTM- dzisiaj DTM ma wiecej wspolnego z F1 jak z Sciganiem sie samochodow turystyczynch ( Deutsche Tourenwagen Meisterschaft. Tylko karoseria carbonowa przypomina jeszcze jakas marke.

A WTCC i BTCC? Gdzie te czasy, gdy ścigały się tam Volvo 850 kombi (!!!), Nissany Primera, Renault Laguny, Peugeoty 406... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]

Normalnie az sie lezka zakrecila... ;( Duzo ujec jest tam z Nordschleife- wiem jak sie je czuje, a jak widze jak oni tam zapierniczaja to normalnie az mrowki przechodza. MB 190 byla dobra w tamtych czasach- sam mialem okazje sie taka 190 EVO przejechac- miazdzy normalnie... esencja sportow motorowych :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sokolimokiem.tv/?p=1300#more-1300

Kupy się to trzyma jak zwykle u Sokoła. Nick niech teraz dziękuje losowi, że może jeździć w F1 a nie żali się jak małe dziecko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,czy było,ale wrzucam,bo mi się podoba to,co zobaczyłem...

:good:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:32_________________________________________________http://www.redbullusa.com/cs/Satellite/en_US/Article/tom-cruise-red-bull-f1-021243071792929[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:13_________________________________________________http://f1.wp.pl/kat,116278,title,Kubica-bedzie-trenowal-w-Ferrari,wid,13709828,wiadomosc.html?ticaid=1ce4b I niech juz tam zostanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłbym na takim symulatorze :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy to dobra decyzja :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...