Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś sceptycznie do tego podchodzę... :cool1:

No przeciez napisane ze po wypadku umowa jest jakby bez znaczenia..., wiec dlaczego miala to nie byc prawda?

choćby dlatego,że nikt nawet o tym nie wspominał wcześniej... :wink4:

We Włoszech bardzo dużó się o tym mówiło, ale to raczej w formie pobożnych życzeń ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piątek 23.09.2011

12.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

15.30 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 24.09.2011

13.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

16.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 25.09.2011

14.00 Wyścig Polsat[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 08:38_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Afera,wokol,Red,Bulla,Porzadkowi,na,Monzy,pokazali,swiatu,podloge,ich,bolidu,68222.html[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 08:50_________________________________________________też chcę

http://www.f1.v10.pl/Vettel,walczy,o,prezent,wart,milion,euro,68167.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :good:

Ale ja jestem ciekaw, co w końcu z Robertem, jak to się wszystko rozstrzygnie :mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 12:06_________________________________________________

Cholera, jeśli teraz Vettel wygra w Singapurze, to może już sobie odpuścić.

Alonso musiałby wygrać wszystkie 5 wyścigów pozostałych po Singapurze do końca sezonu, żeby zdobyć tytuł mistrzowski, zakładając, że Vettel zdobędzie w nich maksymalnie kilka punktów :confused4:

No to chyba już po zawodach :confused4: :confused4: :confused4::( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidnie szalony, ale bezprzecznie skrzywiony na pkt ścigania :>

Jechałem z Mateuszem na podłodze pasażera Leonem supercopa mojego znajomego na torze w Brnie.

Natomiast na drodze publicznej więcej z nim nie wsiąde :kox:

Ciekawe czy nadal myśli o porsche cc czy juz w ramach koncernu vag marzy o dtm :>

myśli myśli Porsche to jego następny przystanek :good:

to trzymam kciuki żeby się udało, tylko oby nie skończył jak Sawicki :gwizdanie:

z tego co wiem to tam potrzeba grubej kasy na topowe auto i jeszcze więcej na treningi, które jak widać nawet z Germaziaka coś wyciagnęły :wink4:

Jak Robert zachował szybkość to z Ferrari będzie dobrze, gorzej z Alonso :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Mateusz, nawet o tym nie wiedziałem :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Oby tak dalej.

Kto wie, może i Giermaziak się rozkręci w Porsche i będziemy potęgą w sporach motorowych :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reno juz jest na dnie w tym sezonie :blink: , vetel jest the best , dawno nikogo nie pamietam zeby tak zdominował kwalifikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Roberta niestety bolidy Lotus=Renault w ogóle sie nie rozwijają :thumbdown: Robert potrafił powiedzieć co zrobić żeby bolid jechał szybciej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten kevin w studiu sie wypowiada to aż sie człowiekowi niedobrze robi... :wallbash:

Jedynie Mateusza sie fajnie słucha[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:52_________________________________________________buton wygra bo bedzie jakos szybki.

jego teksty to rozwaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny był wyścig bo niestety nie widziałem ? :(

Na samym początku wyścigu dzieciakowi rozszczelniło się akwarium ( prawie 300 l ) i zamiast tego ogladałem lejącą się wodę i zestresowane rybki.

Wie ktoś czy będą może gdzieś jakieś powtórki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wypadkiem Schumachera, kolizji hamiltona z massą przez co 1 urwał kawałek przedniego skrzydła a drugi złapał kapcia i paroma wyprzedzeniami z użyciem drsu to nuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOROWCZYK WRÓĆ :decayed:

Śmiej się...

Tak się przyzwyczaiłem do jego pieprzenia, że nie mogłem słuchać dzisiaj Sobierajskiego.

Boże. Jak chciałbym, żeby Sokół wrócił... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlaczego Pana Borowczyka i Zientarskiego nie było :mysli: Poszli pić czy co :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet oni nie daliby rady wytrwać do końca tej procesji.

Po Monzy widać czym naprawdę są kibice i wyścigi na torach z prawdziwego zdarzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...