Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał swego rodzaju kredyt zaufania w BMW tylko ze wzgledu na swój talent.

i co z talentu jak samochód do dupci czasami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostał swego rodzaju kredyt zaufania w BMW tylko ze wzgledu na swój talent.

i co z talentu jak samochód do dupci czasami :confused4:

Na szczęście jest młody i ma przed sobą kupę czasu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego kto za plecami ma potężnego(bogatego) sponsora,

kierowca to zaledwie 10% sukcesu reszta to bolid i strategia na wyścig oraz szczęscie.

Wszystko się zgadza ale te 10% może okazać się decydujące.

Jeżeli różnica w bolidach jest znacząca to nawet ja :polew: nie pomogę.

Jeżeli jednak różnice będą minimalne, "forma zespołów" będzie się delikatnie wahać,to właśnie te 10% będzie wygrywać.

W F1 za kierownicą siadają najlepsi z najlepszych i różnica między nimi jest minimalna. Trudno trafić zdecydowanie najlepszego

Jednak drużyna, która trafi ma te kilka % więcej szans[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 22:07_________________________________________________Jeszcze jedno. Jeżeli ktoś uważa, że od Roberta ( tu wstaw innego kierowcę wedle uznania) jest lepszy inny kierowca to niech powie na jakiej podstawie tak uważa.

Mi jest bardzo trudno to ocenić. Aby to było w miarę obiektywne powinni się ścigać tymi samymi autami[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 22:10_________________________________________________Renault wykluczone z GP Europy za wypuszczenie na tor bolidu z niedokręconym kołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F1 za kierownicą siadają najlepsi z najlepszych i różnica między nimi jest minimalna

Z tym bywa różnie - patrz Piquet, Bourdais czy mój ulubieniec Nakajima :polew:

Często więcej zależy od poparcia jakie ma dany kierowca wśród szarych eminencji i kasy którą z sobą wnosi do zespołu - dopiero jak jego sponsorzy przytargają wór siana to kierowca może jeździć. Mowa oczywiście o nowicjuszach w F1.

Cóż - wartość Roberta nieco spada. Kredyt wobec BMW spłacił z nawiązką w ubiegłym sezonie, a tylko "dzięki" BMW nie stanął na podium na koniec sezonu.

Teraz mam wrażenie że traci tam czas - to jeden z niewielu zespołów który nie wprowadza żadnych istotnych zmian :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bywa różnie - patrz Piquet, Bourdais czy mój ulubieniec Nakajima :polew:

Od każdej reguły są wyjątki

Cóż - wartość Roberta nieco spada. Kredyt wobec BMW spłacił z nawiązką w ubiegłym sezonie, a tylko "dzięki" BMW nie stanął na podium na koniec sezonu.

Teraz mam wrażenie że traci tam czas - to jeden z niewielu zespołów który nie wprowadza żadnych istotnych zmian :thumbdown:

Wartość owszem ale nie umiejętności.

Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi to nawet nie ośmielę się dyskutować. Z faktami się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienko go widze chyba juz do konca sezonu...

no to co? forza ferrari robert...

No zobaczymy jak to będzie...

P.S. Duzo zdrowia życzę dla Felipe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nagle rozgorzała dyskusja o bezpieczeństwie... :mysli: Więc nie tylko u nas jest tak, że jak się coś stanie to dopiero wtedy szukają innych, doskonalszych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakich rozwiazan? czysty przypadek. przeciez nie obuduja glowy szyba. takie ryzyko jest wkalkulowane i nic z tym sie nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakich rozwiazan? czysty przypadek. przeciez nie obuduja glowy szyba. takie ryzyko jest wkalkulowane i nic z tym sie nie zrobi...

Nie wiem o jakich rozwiązaniach myślą się tym nie zajmuję ale podejrzewam, że coś w tym kierunku zrobią...

A jeśli chodzi o dyskusje to są te o których wiemy i o których nie wiemy...

http://www.sport.pl/F1/1,96297,6860331,Wypadek_Felipe_Massy__Ruszyla_dyskusja_o_bezpieczenstwie.html

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co? forza ferrari robert...

A może Fernando? :mysli::

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6861109,F1__Renault_wykluczone_z_GP_Europy.html

Cytat:

"Co ciekawe kara dotyczy ekipy, a nie zawodnika, więc Alonso mógłby wystartować w wyścigu w barwach innego zespołu. Kierowca od dawna łączony był z Ferrari, które szuka teraz czasowego zastępstwa dla rannego w wypadku Felipe Massy. O transferze mówiło się jednak w kontekście zastąpienia Kimiego Raikkonena".

A Robert ? Jest uwiązany kontraktem, zresztą Ferrari też musiałoby chcieć... :gwizdanie:

No i sam Robert.

Wg mnie ten mariaż nie jest realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W poniedziałek lekarze z budapesztańskiego szpitale AEK ujawnili, że w wypadku do jakiego doszło podczas sobotnich kwalifikacji przed GP Węgier Felipe Massa doznał uraz lewego oka. Według lekarzy jest zbyt wcześnie by mówić, czy Brazylijczyk będzie jeszcze mógł się ścigać.

Massa podczas kwalifikacji został uderzony sprężyną, która od zawieszenia bolidu Rubensa Barrichello. Węgierskie media cytują w poniedziałek profesora Roberta Veresa, który przyznał, że uraz oka może zakończyć karierę Felipe Massy jako kierowcy wyścigowego.

- Felipe ma uszkodzone oko. Nie potrafimy jeszcze powiedzieć, czy będzie mógł się jeszcze ścigać - przyznał Veres.

Lekarze potwierdzili także, że operacja jakiej został poddany Massa po wypadku najprawdopodobniej uratowała mu życie."

źródło http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Massa-bedzie-musial-zakonczyc-kariere,wid,11350108,wiadomosc.html

Tak więc wygląda na to że ślepy los rozwiązał problemy Ferrari z którym z kierowców rozwiązać kontrakt i zapewne już niedługo zobaczymy Alonso w czerwonych barwach, a wszystkie koszta takich konszachtów pokryje bank Santander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault raczej nie pozbędzie się Alonso ponieważ kto będzie im rozwijał bolid a do poprawy jeszcze im trochę zostało, tym bardziej, że raczej na 100% Piquet wyleci z zespołu, po za tym dobrze płacą Alonso :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca sezonu masse zastapi Marc Gene. to raczej pewne w 90%. potem sie obaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by bylo jakby schumi wskoczyl za masse ale ja obstawiam ze ktorys z kierowcow testowych wystartuje w nastepnym wyscigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

był by madafaka kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

był by madafaka kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...