Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robercik na ostatnim okrążeniu to chyba pchał ten bolid, skoro czas poprawił :chytry:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obstawiałem 6 miejsce nie jest źle. Wkońcu nic nowego nie maja na ten wyścig poza skrzydłem którego i tak nie używali w kwalach. Ten tor wymaga dobrego doscisku aerodynamicznego którego niestety Renault zbyt dobrego nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 to dobre miejsce, ale przez większą część kwalifikacji zanosiło się, że będzie gdzieś w okolicach 10[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 17:47_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96296,8124347,Formula_1__Kubica__Jestem_zaskoczony_awansem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten red bull to jakas kpina :blink:

to jest już 10-ty wyścig w sezonie, a nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren i robi czasy blisko o 1 sekunde lepsze w Q3 :gwizdanie:

nawet brawn gp w tamtym rokunie miał takiej przewagi ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren

hehe, zdjęcia dnia - z jaką zazdrością i niedowierzaniem patrzą na czerwonego byka :polew: :polew:

DvhA9.jpg

RSfW9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren

hehe, zdjęcia dnia - z jaką zazdrością i niedowierzaniem patrzą na czerwonego byka :polew: :polew:

DvhA9.jpg

RSfW9.jpg

:polew: :polew: dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało? Bo poszedłem do kibla a tu Kubek OUT. Defekt?

Nie wiadomo na razie...jakaś usterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno cos RENIA zaczela kopcic... - ja nie widzialem. ale byl wolniejszy od wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kopciła, ale coś się zje...ło :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:08_________________________________________________Massa miał ładny zjazd do serwisu :naughty:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:10_________________________________________________z zaskoczenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:08_________________________________________________Massa miał ładny zjazd do serwisu :naughty:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:10_________________________________________________z zaskoczenia :>

Zrobił im Surprise :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...