Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

media_xl_3969856.jpg?20101207124350

ładnie go zbiry załatwili :vava:

za słabo [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:35_________________________________________________

co do początku tego reportażu, to nie tylko w ferrari takie rzeczy się dzieją !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie jesteś prawdziwym fanem

nie tobie ani nie mi to oceniać :)

bez urazy :wink4: kibicuj tylo nie marudź, że nudy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najmilej wspominam oczywiście Kanadę w 2008.

Usłyszeć na żywo Mazurka Dąbrowskiego podczas dekoracji zwycięzców - bezcenne :rolleyes:

Do dzis lezka sie kreci jak sobie ten moment wspomne. Jeden z najpiekniejszych mometow w moim zyciu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najmilej wspominam oczywiście Kanadę w 2008.

Usłyszeć na żywo Mazurka Dąbrowskiego podczas dekoracji zwycięzców - bezcenne :rolleyes:

Do dzis lezka sie kreci jak sobie ten moment wspomne. Jeden z najpiekniejszych mometow w moim zyciu. :)

Jeśli sobie życzysz - mam nagrane: od momentu na trzy albo cztery okrążenia przed metą do końca relacji :D

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:40_________________________________________________

Kamui:

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Sport/F1_Kobayashi_nagrodzony,a,178917.html :good:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:58_________________________________________________

Tajemnica słabej formy Webbera w końcówce sezonu:

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Sport/F1_Webber_mial_powazna_kontuzje,a,178914.html

http://www.formula1.com/news/headlines/2010/12/11590.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/F1/1,96297,8785295,Lotus_oficjalnie_laczy_sie_z_Renault__Zespol_Kubicy.html[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________ładne to malowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1985. Ayrton Senna po raz pierwszy wsiada do bolidu Lotus z silnikiem RENAULT... a w tym samym czasie gdzieś w Krakowie na świat przychodzi dzieciątko Robert. Dzieciątko Robert rodzi się szybko i wychodzi bokiem. Otwiera oczy i widzi wózek z białym prześcieradłem a za nim kręty korytarz. Wie, doskonale jakim torem pójdzie. Pewnie wie także, że to jemu przyjdzie kiedyś zastąpić legendarnego mistrza.

I nadszedł czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1985. Ayrton Senna po raz pierwszy wsiada do bolidu Lotus z silnikiem RENAULT... a w tym samym czasie gdzieś w Krakowie na świat przychodzi dzieciątko Robert. Dzieciątko Robert rodzi się szybko i wychodzi bokiem. Otwiera oczy i widzi wózek z białym prześcieradłem a za nim kręty korytarz. Wie, doskonale jakim torem pójdzie. Pewnie wie także, że to jemu przyjdzie kiedyś zastąpić legendarnego mistrza.

I nadszedł czas.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sobie życzysz - mam nagrane: od momentu na trzy albo cztery okrążenia przed metą do końca relacji :D

Masz to na kasecie VHS czy juz cyfrowo gdzies na kompie? Bo jak cyfrowo to oczywiscie ze jestem chetny! :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sobie życzysz - mam nagrane: od momentu na trzy albo cztery okrążenia przed metą do końca relacji :D

Masz to na kasecie VHS czy juz cyfrowo gdzies na kompie? Bo jak cyfrowo to oczywiscie ze jestem chetny! :slina:

Cyfrowo :gwizdanie:

:D

Poczekaj, sprawdzę, ile zajmuje[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________878 MB

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________

Teraz kombinuj, jak mam Ci to wysłać :D

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś ftp :mysli:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:58_________________________________________________Main_001.jpeg

;(

To była piękna chwila.

Miejmy nadzieję, że będzie taki więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowo :gwizdanie:

:D

Poczekaj, sprawdzę, ile zajmuje[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________878 MB

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________

Teraz kombinuj, jak mam Ci to wysłać :D

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś ftp :mysli:

Na mejla tyle nie przechodzi? :mysli: Chyba zeby plytka CD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowo :gwizdanie:

:D

Poczekaj, sprawdzę, ile zajmuje[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________878 MB

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:57_________________________________________________

Teraz kombinuj, jak mam Ci to wysłać :D

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś ftp :mysli:

Na mejla tyle nie przechodzi? :mysli: Chyba zeby plytka CD?

900 MB jako załącznik? Wątpię...

Wiesz co, spróbuję Ci to gdzieś na jakiś hosting plików wrzucić i prześlę Ci linka do pobrania, zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...