Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Kubek jak wsiadl w bolid to mial "telemetrie" jak Senna, Szumi to by spaliny wachal. Zawsze lubilem go (M. Sch) ogladac , ale wiem, ze bez odpowiednich ludzi nie ma on szans na punkty. A bmw co? Wywalili ludzi saubera i nie istnieja.

Redbull zrobil najlepszy krok, wzial najlepszego do "aero" i sa efekty, bo naprawde na aerodynamice mozna najwiecej i tedy droga.

_________________________________________________

Ach, ciach i jeszcze jedno - to wszystko co napisalem powyzej, zeby nie bylo zadnych klotni, mam racje czy nie, etc., to niech to bedzie, ze to - moim zdaniem.O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pieprzysz głupoty, delikatnie mówiąc.

W to że Schumacher przywiózłby punkty w wyścigu F1 nie wątpi każdy kto ma cień bladego pojęcia o wyścigach w ogóle.

A to Schumacher taka Alfa i Omega jest? Dużo się zmieniło od czasu kiedy startował, na pewno stracił kondycję, formę, do tego brak możliwości testowania bolidu, itd. Każdy bolid nie tyle jest ustawiany, co KONSTRUOWANY pod danego kierowcę, tutaj balans każdego jednego kilograma ma znaczenie. Moim zdaniem jeżeli w zaistniałej sytuacji przywiózłby punkty to byłby to mimo wszystko sukces :wink4:

Moim zdaniem temat Schumachera można zamknąć bo wszystko to są już tylko dywagacje :kox: EOT z mojej strony.

a nieprawda

Robert na testach w Renault F1 osiagnal swietne czasy nie jezdzac nigdy takim bolidem

w tym sporcie oprocz maszyn, komputerow i inzynierow naprawde liczy sie tez talent kierowcy

oczywiście -sprzęt swoją droga ale talent też jest ważny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość, nie trzeba pisać wydumanego artykułu aby to stwierdzić :disgust:

Przecież ideą F1 nie jest być najszybszą serią wyścigową za wszelką cenę :doh1:

http://www.sport.pl/F1/1,96297,6935910,F1__Grupa_Robocza_ds__Wyprzedzania__walczy_z_wiatrakami_.html[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:46_________________________________________________

To chwyt reklamowy, który nic nie zmienia. BMW szuka tym sposobem sponsora dla teamu, nie chcą oddać zespołu za śmieszne pieniądze jak Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac kubica moze byc:

- w ferrari

- w renault

- w mclaren

aha i jest jeszcze opcja ze bmw zostanie i dalej bedzie kubica w nim jezdzil, cos jeszcze przeoczylem pewnie

wg. mnie to juz zaczyna sie robic zalosne nakrecanie :sick3: wszyscy chca kubice, ktory w tym sezonie nic soba nie reprezentuje (mozliwe ze to zawodzi maszyna)

sry za brak polskich literek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwne ze jeszcze nikt nie zapodal wiadomosci dnia :mysli:

http://sport.onet.pl/0,1248769,2029134,wiadomosc.html

plotka :gwizdanie:

http://www.f1.v10.pl/GP,Europy,Walencja,Wyniki,pierwszego,treningu,34620.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 13:21_________________________________________________12 :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 13:21_________________________________________________

no zobaczymy, chociaz Waski kazal kupowac ciuchy w kolorze czerwonym :evil::wink4:

:cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 3 :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 11:41_________________________________________________http://hqtv.com.pl/kanal_hqtv/hd.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było chwilę 1[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:02_________________________________________________zobaczymy o 14 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz nerwa mam

jak znowu zaczna Roberta wypuszczac pod koniec 1 czesci kwalifikacyjnej, to znowu sie cos przydarzy

a to ktos go przyblokuje, a to niebieska flaga, a to cos innego...

ale mam nadzieje, ze dzis bedzie w koncu dobrze[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________Sutil swietnie sobie radzi

I wczoraj i dzis :mysli:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:11_________________________________________________Robert trzeci! :decayed:

Sutil 1!!!

kurde!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...