Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sugerujesz, że ci, którzy do tej pory nie wypowiadali się w tym wątku,(myślnik: nie byli z Robertem na dobre i na złe) w ogóle nie powinni się wypowiadać??

No cóż, większość widzi/słyszy to co chce usłyszeć. Przeczytaj i zrozum:

to oczywiście fajnie, że poza garstką forumowiczów która tworzy ten wątek są inni kibice.

Myślę że wątek byłby ciekawszy gdyby więcej ludzi interesujących się F1 regularnie tu pisało, a nie po pudle Kubicy.

Nie ma znaczenia kto jest większym znawcą F1 endriuu i nie w tym rzecz; myślę że wielu wiedzących coś o wyścigach i przeglądających ten wątek wogóle tu nie pisuje lub sporadycznie, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa Polska?!

A ile można krytykować??? Kiedyś to się nudzi, a jak na razie w tym sezonie mieliśmy tylko powody do krytyki - wiadomo jak było.

Poza tym, podniecamy się i piszemy tylko o Robercie, bo wiadomo jest nasz.

Gdyby go nie było, to napewno pojawiły by się oceny poszczególnych kierowców. Albo gdybyśmy mieli kilku kierowców w F1.

A tak, mamy tylko Roberta.

Jak wygrywa, zdobywa punkty, to wiadomo - każdy jest wniebowzięty i chce to pokazać.

A jak jesteś wkur... to czasami się już poprostu nie chce.

Nie przyrównujcie F1 do Małysza lub tych co ostatnio grali (sorry, może trochę na wyrost to określenie).

Żeby oglądać F1 trzeba mieć trochę więcej samozaparcia (każdy niech sobie to nazwie jak chce) niż przy innych sportach, bo tutaj czasami przez 2 godziny się nic nie dzieje, więc typowi Fani Sukcesu raczej długo tu nie zabawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa Polska?!

A ile można krytykować??? Kiedyś to się nudzi, a jak na razie w tym sezonie mieliśmy tylko powody do krytyki - wiadomo jak było.

Poza tym, podniecamy się i piszemy tylko o Robercie, bo wiadomo jest nasz.

Gdyby go nie było, to napewno pojawiły by się oceny poszczególnych kierowców. Albo gdybyśmy mieli kilku kierowców w F1.

A tak, mamy tylko Roberta.

Jak wygrywa, zdobywa punkty, to wiadomo - każdy jest wniebowzięty i chce to pokazać.

A jak jesteś wkur... to czasami się już poprostu nie chce.

Nie przyrównujcie F1 do Małysza lub tych co ostatnio grali (sorry, może trochę na wyrost to określenie).

Żeby oglądać F1 trzeba mieć trochę więcej samozaparcia (każdy niech sobie to nazwie jak chce) niż przy innych sportach, bo tutaj czasami przez 2 godziny się nic nie dzieje, więc typowi Fani Sukcesu raczej długo tu nie zabawią.

no nie do końca się z Tobą zgadzam.Byłem kilka razay n awyscigu i widziałem TYCH Polskich kibiców .Oczywiście nie wszystkich.

Żenada i wstyd.GP Węgier np.

[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 08:42_________________________________________________

czyli jest pudło jest ruch w temacie -typowa Polska :naughty:

Robert :good:

Niestety masz rację.

Jakoś tak się dziwnie składa że po sukcesie wyłania się całe grono kibiców... to oczywiście fajnie, że poza garstką forumowiczów która tworzy ten wątek są inni kibice.

Czy są kibicami sukcesu, czy danej dyscypliny/sportowca? :mysli:

Sam wyścig zajeb - jak to w Brazylii, ciekawy tor, nie jak procesje na kilku innych torach.

Szkoda tylko że spóźniłem się na kluczowe pierwsze 20min :ranting1: :wallbash:

Myślę że Heidfeld został ukarany przez los za swój brak pokory w ocenie Kubicy przed wyścigiem.

sugerujesz, że ci, którzy do tej pory nie wypowiadali się w tym wątku,(myślnik: nie byli z Robertem na dobre i na złe) w ogóle nie powinni się wypowiadać??

bo jak plebs śmiał wejść na grunt "fachowców"? :shocked:

wydaje mi się ze nikt tu nie jest fachowcem :naughty: no pomijając A4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeście naspamowali.. :wink4:

a to całkiem ciekawe... ale znając ich (południowcy) temperamenty może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba już koniec:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5fd8646ef89.0.html[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:15_________________________________________________Łabędzi śpiew. Gdzie byłeś rok temu, doktorku?:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M521c7286e3e.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeżeli chodzi o bmw, to według mnie, nie mają oni ducha walki do f1 :thumbdown:

Ciesze się że Kubica idzie do innego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/F1/1,96297,7173521,F1__Robert_Kubica_bedzie_jezdzil_dla_Rosjan__Z_Nickiem.html

Jest jeszcze wiele obszarów w motorsporcie na których Rosjanie nie istnieją, co z ich pieniędzmi jest wielkim zaniedbaniem.

GP Rosji już wkrótce :gwizdanie:

No ale z Heidfeldem to przegięcie... On jest mało reformowalny :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 19:40_________________________________________________http://www.sport.pl/sport/1,65025,7174600,F1__W_piatek_wybory_nowego_prezesa_FIA__Todt_czy_Vatanen_.html

Kibicujmy Vatanenowi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie co mówi [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 11:35_________________________________________________http://www.f1.wp.pl/kat,101088,title,Brawn-GP-najlepsze-jest-polski-akcent,wid,11611773,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...