Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ładowarka/prostownik z Lidla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od 14 stycznia pojawić ma się w Lidlu prostownik:

http://www.sklepikarz.com/gazetka-lidl-11-01-2016-17-01-2016/29/

Pytanie do zorientowanych - warto się tym zainteresować? Nada się to do sporadycznego podładowywania akumulatora w aucie (72 Ah)?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Ja mam go już od roku, a Aku 95Ah.

Nie żałuję zakupu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Będzie dobry, używałem kilka razy i bez problemu wszystko naładował

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam identyko,ładuję nim motocyklowe aku.

Opublikowano

Też posiadam taki sam z poprzedniej "gazetki", puki co nie narzekam.

Opublikowano

W zimie podłączając go na mrozie bez wyjmowania aku do domu naładuje go przez noc ??? Czy ten prostownik potrzebuje żeby aku był w cieple dopiero go doładuje ??

Opublikowano

W zimie podłączając go na mrozie bez wyjmowania aku do domu naładuje go przez noc ??? Czy ten prostownik potrzebuje żeby aku był w cieple dopiero go doładuje ??

Nie bardzo wczytywałem się w instr. ale jest tam opcja ładowania zimowego

Opublikowano

Teoretycznie to ten sprzęt polecany jest do podłączenia na dłuższy okres ładowania a nie na raz. by tylko doładować w razie problemów.

Opublikowano

Teoretycznie to ten sprzęt polecany jest do podłączenia na dłuższy okres ładowania a nie na raz. by tylko doładować w razie problemów.

Tak jak piszesz, ponoć można zostawić ładujący się aku na długi czas. Po naładowaniu przestaje ładować a w razie spadku napięcia - wznawia ładowanie. Jedno jest pewne - całkowicie rozładowanego nie może rozpocząć ładować (dlatego mam w obwodzie prostownik jeszcze z poprzedniego ustroju)

Opublikowano

W instrukcji powinno być podane jaki jest dopuszczalny zakres pracy jeśli chodzi o temp.otoczenia.

Mam 2-gi rok coś podobnego i dopuszczalna temp jest (-10 do +45)°C ale równocześnie jest podane , że do zastosowań tylko w pomieszczeniach (?)

Na mrozie ładowanie trochę na ryzyko czy nie padnie i da radę naładować bo za tą kasę to w środku są elementy niezbyt odporne na niskie temperatury ale sama

ładowarka trochę się grzeje w czasie pracy i to ją ratuje do pewnego momentu przed uszkodzeniem.

Moja raz niewytrzymała i padł któryś element ale dało się go łatwo wymienić i działa.

Co do śnieżynki (opcja ładowania w niskich temperaturach) to chodzi o to że wtedy jest podawane wyższe napięcie ładownia ,żeby skompensować spadek napięcia na przewodach i straty na akumulatorze a tym samym zapewnić odpowiedni prąd ładowania.

Opublikowano

Tak, po to go stworzono na okres zimowy.

Podłączasz do sieci i masz spokój do wiosny.

Dba o aku bez twojej ingerencji.

Jako deska ratunku w przypadku kompletnego wyczerpania prądu w aku, średnio się sprawdza.

Opublikowano

Jako deska ratunku w przypadku kompletnego wyczerpania prądu w aku, średnio się sprawdza.

Czyli w przypadku dużego rozładowania aku sprawdza się tylko tradycyjny prostownik.

Opublikowano

Bylem dziś w Lidlu w swoim miescie i zakupiłem ten sprzęt ładujący 64zł Z czasem się okaże ile jest wart.

Opublikowano

Będzie Pan Zadddowolony !!! :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.