Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras


PiotrasPoznań

Rekomendowane odpowiedzi

Luzowałem, dałem ciśnieniem żeby co mogło odleciało z tych nagwintowanych prowadnic, następnie Wd40 i przód zleciał elegancko a tył nie chciał.. Dokupię smar miedziany i wezmę się za to sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne taki swiezy gwint nie powinien sie zapiec :mellow: zaloz na klucz jakas dluga rurke zebys jak najdluzszy klucz mial i moze to pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalej czerwona naftą i zostaw na pare godzin wd tak nie spenetruje jak nafta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem radę dziś ogarnąć temat więc dzięki panowie za pomoc :wink:

21dj4u8.jpg
20ayz3l.jpg
2uzqecm.jpg
21cs8c7.jpg

Tak to wygląda i w tym sezonie chyba nic się nie zmieni, może coś typu końcówki, mieszek i gałka zmiany biegów, mały dystans na tył i tyle.
Przyszły sezon chcę zacząć od audio a później będziemy myśleć :wink:
Auto niczym się nie wyróżnia ale zmiana przez ten rok kiedy jest ze mną chyba widoczna.
Do zobaczenia na drodze panowie :P

Edytowane przez PiotrasPoznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Projekt kolego:) i autko tez wyglada lepiej jak zeszłes niżej:) ale tego s-line bym wyrzucił:) nie było b5 w s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?

Kupiłem razem z ramką p&p do tego przejściówkę i w zasadzie tyle, na allegro też była kiedyś.

Jeśli chodzi o radio to działa jak należy, nie wiesza się, szybko odpala, brakuje mu możliwości wgrania zdjęcia na tapetę czy coś.. no i czeka na inne głośniki bo oryginały nie dają rady jak chce się podkręcić vol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi coś więcej o tym 2din, co upchnąłeś, ta zaślepka dookoła to taka zwykła z allegro?

Ta ramka to skandal spasowana ladnie ale z ta cena to poszaleli http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6099943003

Trzeba tylko ta poprzeczke w srodku wywalic i pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena rozwala, ja miałem w zestawie

edit:
jeszcze jakaś taka fotka
246j4hu.jpg

Edytowane przez PiotrasPoznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiej marki to radio? chinczyk jakiś? jak nie możesz tapety ustawić, to zgaduję, że nie na androidzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiej marki to radio? chinczyk jakiś? jak nie możesz tapety ustawić, to zgaduję, że nie na androidzie?

Chodzi na androidzie, model to avh 170dvd spod skrzydeł pioneera. Gra ładnie ale odsłuch nie ten więc nie ma jak do końca ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do kozy, która widziałem jak u Ciebie byłem to niebo, a ziemia :D Felgi od razu zaczęły lepiej wyglądać niż z tą japą na całą pięść. Chyba jednak posłuchałeś bose'a i stwierdziłeś, że rzeczywiście lepiej w normalne audio zainwestować ;)

Muszę pilnować tematu i kiedyś obczaić jak w realu wygląda to radyjko i jak działa, teraz Ty się pochwalisz :D

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do kozy, która widziałem jak u Ciebie byłem to niebo, a ziemia :D Felgi od razu zaczęły lepiej wyglądać niż z tą japą na całą pięść. Chyba jednak posłuchałeś bose'a i stwierdziłeś, że rzeczywiście lepiej w normalne audio zainwestować ;)

Muszę pilnować tematu i kiedyś obczaić jak w realu wygląda to radyjko i jak działa, teraz Ty się pochwalisz :D

Jak wymienię odsłuch..może Bose a może coś nowego zobaczymy jak to sobie ułożę i przez zimę zbieram graty :) Chociaż też nie mam co narzekać bo gra dosyć czysto i przejrzyście, problem pojawia się przy głośniejszym słuchaniu ale wiem - to nie to.

Mini spota zawsze można zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do kozy, która widziałem jak u Ciebie byłem to niebo, a ziemia :D Felgi od razu zaczęły lepiej wyglądać niż z tą japą na całą pięść. Chyba jednak posłuchałeś bose'a i stwierdziłeś, że rzeczywiście lepiej w normalne audio zainwestować ;)

Muszę pilnować tematu i kiedyś obczaić jak w realu wygląda to radyjko i jak działa, teraz Ty się pochwalisz :D

Jak wymienię odsłuch..może Bose a może coś nowego zobaczymy jak to sobie ułożę i przez zimę zbieram graty :) Chociaż też nie mam co narzekać bo gra dosyć czysto i przejrzyście, problem pojawia się przy głośniejszym słuchaniu ale wiem - to nie to.

Mini spota zawsze można zrobić :)

Widziałeś, że bose tak samo gubi bas przy większej głośności. Wpadnij kiedyś w czwartek koło makro na al. solidarności koło 19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura wygląda zacznie[emoji106] , Piotrek gdzie mieszkasz w Poznaniu bo widziałem na jednej focie parking przy os. Kopernika.[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura wygląda zacznie[emoji106] , Piotrek gdzie mieszkasz w Poznaniu bo widziałem na jednej focie parking przy os. Kopernika.[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Różnie, raz centrum miasta (Garbary) raz Grunwald (Marcelińska,Swoboda).

A na os. Kopernika to mam dobrego kumpla i domową siłownię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być że fura wygląda zacnie [emoji6]

Ja na Junikowie garaż mam na Marcelinskiej, trzeba się na jakiegoś spota kiedyś umówić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...