Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeglądam filmy na YT a tu nagle w kompilacji o R8 niebieskie R8 V10 plus na nr z Wrocka i po sec skapowałem że to "klubowe" - no bo ile takich może tam być :D swoją drogą trzeba by do wrocka się wybrać choćby przed świętami na jarmark. Jakoś od skończenia studiów rzadko odwiedzam to miasto i jego cudowne brukowane ulice :decayed: jak będę widział niebieskie R8, złotego merca albo szarego superba to będę trąbił :decayed:

niebieskie R8 to już raczej oklejone :wink:

Już dwa miechy jak "rozklejone"
Ciężko za Tobą nadążyć [emoji14]
Opublikowano
  • Autor

R8 prędkość filmu 1.75 :wink:

http://bit.ly/2g5XM2s

Opublikowano

a czemu okleinę zerwałeś

Opublikowano

Szymek kolejny artykuł na adrenalinemotorsport.pl

Są plany że auto zostanie? Czy po głowie nadal chodzi Aventador?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

trochę było ciszy w temacie, ale pora wrócić z przytupem. Samochód zostaje ze mną na nie wiem w sumie ile :decayed: na razie jest, ale u mnie różnie bywa. Tak czy inaczej trzeb coś pogrzebać, jako że auto modyfikacje mechaniczne ma już za sobą i jedździ dość sprawnie, padło na wizualne aspkety.

Na ten moment robimy:

1. Blenda R8 z modelu spyder (w ciul roboty manualnej żeby to spasować) trzeba z dwóch elementów poskładać jeden

2. Zawieszenie obniżone (sprężyny) seryjny magnetic ride zostaje ale będzie trochę niżej i agresywniej

3. Koła kute, custom z central lockiem

4. Pakiet aero, dokładki z carbonu, przód, tył boki.

5. Malowanie wszystkich emblematów na czarno razem z grilem

6. Obszycie foteli alcantara plus przeszycia, obszycie progów w skórze

7. Kierownica w carbonie

To tak z grubsza, może po drodze coś jeszcze się pojawi

20170209_105447_resized.jpg

20170209_102515_resized.jpg

received_1249203165135567.jpeg

20170203_112423_resized.jpg

Opublikowano

Gdzie obszywasz fotele ? Alkantara nie była dostępna przy zamawianiu samochodu ?

Opublikowano

Witaj!

No ładny progress :D

Alcantara będzie przeszywana w romby a'la lambo?

Pewnie kontrastową nicią nawiązująca do koloru lakieru?

Koniecznie wrzucaj foto relację z  prac na forum.

BTW. Komu powierzasz wykonanie obszycia?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Alcantara jest niedostępna w R8, tylko sufit można zamówić. 

Obszycie ogarnia PG performance (Carismo) 

Kolor alcantary będzie taki jak skóry, przeszycie także, natomiast elementy samego fotela będą miały wstawki w kolorze nadwozia. Oczywiście obszycie jest pełne czyli boczki i tył fotela także. 

Progi jako że to jedyny plastik też dostanie alcantare

Opublikowano

Witaj, 

Dzięki za info!

Zapowiada się ciekawie :D

Odnośnie kółek z central lockiem, czyżbyś wrzucał coś z palety Porsche/Lambo ?

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
Dnia 11.02.2017 o 23:16, carrera369 napisał:

Gdzie obszywasz fotele ? Alkantara nie była dostępna przy zamawianiu samochodu ?

Nawet ja by była to pewnie szymeniu zmieniałby teraz na skórę :)

Projekt rewelacja albo grubo albo wcale

Opublikowano
6 godzin temu, black4 napisał:

Witaj, 

Dzięki za info!

Zapowiada się ciekawie :D

Odnośnie kółek z central lockiem, czyżbyś wrzucał coś z palety Porsche/Lambo ?

Pozdrawiam!

Zdecydowanie wyższa półka.

Opublikowano

super zabawka :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gratuluje Autka ;) Widziane we Wro juz kilka razy.

 

RS7 nadal jest?

Opublikowano

już od dawna nie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kozackie autko :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej cisza na forum a po fb plotki… Ciekawe co następne ;) ?

Opublikowano

19667761_860995740720156_480492001464415

dzis na Fb sie pojawiła

Opublikowano

wrzuć fotki jak już ogarnięte masz wnętrze ;) ciekaw jestem jak to teraz wygląda..

pewnie zresztą nie tylko ja :)

Edytowane przez Łuki28.08

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Taki kolor, w takim aucie :o

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mrrr.... chciałabym złapać takiego na "stopa" ;)

daj znać w którym kierunku jeździsz.... postaram się miec po drodze:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.