Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Malowałem Tirepenz

Niestety lipa jak ..uj schodzi pomimo 3 warstw.

Muczę coś trwalszego ogarnąć

Opublikowano

Odtłuść zmywaczem silikonowym. Biały marker olejny trzy razy. Po wyschnięciu klar z pędzelka żeby nie żółkło. Na moto trzymało mi cały sezon. :wink:

Opublikowano

Odtłuść zmywaczem silikonowym. Biały marker olejny trzy razy. Po wyschnięciu klar z pędzelka żeby nie żółkło. Na moto trzymało mi cały sezon. :wink:

Ale wcześniej czymś takim gumy umyć http://showcarshine.pl/home/2226-shiny-garage-pure-black-tire-cleaner-1l-do-czyszczenia-opon-i-gumy.html

I taki marker http://allegro.pl/show_item.php?item=5995159690

Zresztą mam dwa nowe takie markery to wezmę Ci do BT :wink:

Opublikowano

Hamerek liczysz że Cię przewiezie za ten marker ? :)

Opublikowano

Hamerek liczysz że Cię przewiezie za ten marker ? :)

Wypadałoby S6 nie jeździłem :grin:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Przerobiłem u siebie chyba wszystkie możliwe opcje jeśli chodzi o napisy na oponach od markerów przez sprey + szablon i jak na razie najtrwalsze są przyklejane...

Opublikowano
  • Autor

To tak, przy aucie zrobione:

- folia na masce, zderzaku, reflektorach, boczkach, nadkolach, lusterkach i zderzak tylny

- Ceramic Pro H9 na całym aucie 3 warstwy

- wnętrze C-quartaz (własnoręczna robota) :decayed:

- na całym aucie dodatkowo 4 warstwy Car Pro Reload z powłoką krzemową

- Ceramic Pro strong na felgach + dressing Porboys na opony

- Wszystkie szyby z powłoką hydrofobową

- plastiki itp również w C-quartz

20160316_090749_resized.jpg

20160316_090809_resized.jpg

20160316_090804_resized.jpg

20160316_092343_resized.jpg

20160316_092402_resized.jpg

20160316_092440_resized.jpg

20160316_092440_resized.jpg

Opublikowano

Ło panie :D gratulacje :banan:

Opublikowano

- folia na masce, zderzaku, reflektorach, boczkach, nadkolach, lusterkach i zderzak tylny

Szymek, a co to dokładnie za folia?

Opublikowano

Ale kocur

Masakra [emoji106]

send from my Atari 65xe

Opublikowano

jakie wrażenia ze świateł laserowych? jakieś krótkie porównanie do xenonu i led?

Opublikowano

Obłędne to auto :-)

Opublikowano
  • Autor

Powrót z Bukowiny

Opublikowano

Przez Niemcy na dolnośląskie? :think2::think2::D

Opublikowano

pewnie nawet obiad nie wystygł w domu :D

Opublikowano

Powiem tylko tyle o aucie... wow.. :kox:

Opublikowano

no to grubo :whistling::decayed:

Opublikowano

Nie mam pytan...:D

Opublikowano

A teraz zadam pytanie ktore musi sie zawsze na kazdym forum pojawic - a jakie spalanie przy tej predkosci ? hehehehehee - joke ;) .

Pieknie maszyna podaje :kox:

Opublikowano

Nawet wiadro pod kolor :decayed:

najlepszy komentarz w całym wątku

:)

autka gratulować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.