Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

12316204_745022025642559_453394520685030

Złapales je? :D

Niechcący zaśmiecając temat ...U nas taka R8ka się pojawiła ;)

srhxfo72.jpg

zodnh5l2.jpg

ghsejbuz.jpg

ymmwocf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jak nie wiesz co to AMG GT to się nie wypowiadaj

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jak nie wiesz co to AMG GT to się nie wypowiadaj

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Gdzie temu do r8 plus???

Bardziej do rs5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapowozu? Lol.

AMG GT to świetna machina i o wiele ciekawsza jazda, ale to akurat na torze ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tutaj porównanie AMG GTS że zwykłą 991 Turbo

https://youtu.be/Eja4pulcGik

A tutaj R8 plus vs 991 Turbo S

https://youtu.be/e16tfyzYhSU

To R8 zjada AMG na torze i poza nim na ten moment

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mnie tu zjecie. Tona hejtu. Ja pisałem o AMG GT, a klubowicz, że S klasa to kanapowoz.

Nie czepiam się R8.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mnie tu zjecie. Tona hejtu. Ja pisałem o AMG GT, a klubowicz, że S klasa to kanapowoz.

Nie czepiam się R8.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ja się odniosłem tylko do AMG GT bo nic innego w Mercedesie teraz nie ma co by mnie jakkolwiek mogło zaskoczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a klubowicz, że S klasa to kanapowoz.

odniosłem się do postu A-rka, który pisał o S-klasie AMG i GLE AMG ;) to nie są supercary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje gusta a o nich się nie dyskutuje ;) to jak nie R8 to tylko 911 TURBO 4S brał bym pod uwagę :kox: ale podejrzewam że $$$ większe za prosiaka a jak widać na mokrym czasy bardzo zbliżone więc jak nie widać różnicy to po co przepłacać :wink:

Masz jakieś plany wybrać się R8 na tor ? Bo do tego to auto zostało stworzone, i chyba najwięcej radości daje w takim otoczeniu. I jeszcze pytanie czy są przy audi jakieś debilne obostrzenia jakie pisałeś że były przy nissanie że jak na tor to przegląd przed jazdą po jeździe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klubowicz, że S klasa to kanapowoz.

odniosłem się do postu A-rka, który pisał o S-klasie AMG i GLE AMG ;) to nie są supercary.

nigdzie nie napisałem, że to "supercary" (choć dla mnie to super samochody) więc nie wiem dokładnie co oznacza dla ciebie słowo "supercar"....

napisałem o tych modelach porównując cenę i osiągi które są zbliżone do R8. Zaraz na pewno ktoś napisze, że Audi ma 3 sec do setki, a Mercedes aż 4 sec ale czy R8 będzie używane tylko do wyścigów na torze gdzie ta sekunda będzie miała różnicę? Czy ta różnica będzie odczuwalna w jeździe po polskich drogach? Można tak pisać i pisać..... ale w końcu to temat Szymona więc kończę OT

PS: a jak się ma GT-R do R8 Plus? GT-R ma lepsze przyśpieszenie i w wyścigach na 1/4 mili pewnie wygrywa i chyba jest "supercarem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR robił ćwiartke 11.6 a R8 robi w 10.72 to jest przepaść.

Przyspieszenie 0-200 w R8 to 9.1 przy średniej trakcji przy dobrej poniżej 9

GTR około 10.7 przy super trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes planuje wypuścić AMG GT Black Series 600 KM, to będzie bezpośredni konkurent R8 V10+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, bo co by nie mówić, w tym momencie Huracan i R8 to jedyne nowe auta w klasie supercar z silnikami NA i przez to zyskują sporą renomę. Każdy inny producent wkłada już silniki utorbione. Od 2018 Audi zapowiedziało już V6 i V8 na biturbo do R8 wtedy będziemy mogli porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR robił ćwiartke 11.6 a R8 robi w 10.72 to jest przepaść.

Przyspieszenie 0-200 w R8 to 9.1 przy średniej trakcji przy dobrej poniżej 9

GTR około 10.7 przy super trakcji

ten pierwszy model GT-R (480 PS) robi "ćwiartkę" w 11.3 sec, ale ten nowy (550 PS) robi ją w 10.8 sec więc to już nie taka przepaść do Audi.

Ale skoro tak na cyferki patrzymy to może podam przykład innego samochodu :)

McLaren MP4-12C 625 PS

0-200 km/h - 8,7 sec (Audi - 9,1 sec)

1/4 mili - 10,7 sec (Audi - 10,7 sec)

McLaren 650S

0-200 km/h - 8,2 sec

1/4 mili - 10,4 sec

Nie będzie, bo co by nie mówić, w tym momencie Huracan i R8 to jedyne nowe auta w klasie supercar z silnikami NA

Szymek, żebyśmy się dobrze zrozumieli..... uważasz, że jedynym konkurentem Audi jest inny supercar ale tylko i wyłącznie z silnikiem N/A?

Wszystkie inne supercary z doładowanymi silnikami to nie konkurencja dla Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR robił ćwiartke 11.6 a R8 robi w 10.72 to jest przepaść.

Przyspieszenie 0-200 w R8 to 9.1 przy średniej trakcji przy dobrej poniżej 9

GTR około 10.7 przy super trakcji

ten pierwszy model GT-R (480 PS) robi "ćwiartkę" w 11.3 sec, ale ten nowy (550 PS) robi ją w 10.8 sec więc to już nie taka przepaść do Audi.

Ale skoro tak na cyferki patrzymy to może podam przykład innego samochodu :)

McLaren MP4-12C 625 PS

0-200 km/h - 8,7 sec (Audi - 9,1 sec)

1/4 mili - 10,7 sec (Audi - 10,7 sec)

McLaren 650S

0-200 km/h - 8,2 sec

1/4 mili - 10,4 sec

Nie będzie, bo co by nie mówić, w tym momencie Huracan i R8 to jedyne nowe auta w klasie supercar z silnikami NA

Szymek, żebyśmy się dobrze zrozumieli..... uważasz, że jedynym konkurentem Audi jest inny supercar ale tylko i wyłącznie z silnikiem N/A?

Wszystkie inne supercary z doładowanymi silnikami to nie konkurencja dla Audi?

Nie zrouzmiemy się dobrze, jeśli będziesz wrzucał takie info. Pokaż mi seryjnego GTRa który zrobi ćwiarę w mniej niż 11.5 mój polift schodził na Ułężu do takiej wartości przy rozgrzanych Oponach i świetnej trakcji. Poniżej test wersji Nismo która kręci 11.1, TurboS robi 10.9 a tak jak pisałem i Huracan i R8 są od niego szybsze. Nie wiem skąd masz takie info ale niestety jest mocno nietrafione. Każdy z aut o którym mówię jest przeze mnie objeżdżone i każdym stratowałem z procedury i wiem co potrafi

Jeździłem ostatnio dwoma McLarenami MP4 i 650S i żaden nie dał takich wyników o jakich mówi producent.

201602191_seqrexq.jpg

Jaki jest sens porównywać auto z centralnym silnikiem wolnossącym i napędem 4x4 w 70% RWD do uturbionej V8 z silnikiem z przodu i napędem na tył (mowa o AMG GTS/R) ? Nie ma żadnego wspólnego mianownika, żadnego.

Co do przyspieszeń to pociągnę temat jeszcze dalej i bardzo proszę:

Audi podaje 3.2, zrobione jest 3.0 na oponach 295 letnich zwykłych nie semi slickach jak w GTRze (fabryczncyh), temperatura otoczenia 6,5 stopnia.

P.S odnośnie Maca to jest jeden mały niuans, auto fabrycznie kosztuje 1.4 mln złotych, Audi 1 mln, Torbo S 991.2 1 mln

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna fura Szymek mam nadzieje ze kiedyś wpadniesz do nas na gliwickie i zobaczę na żywo.

Ostatnio czytałem o R8 producent podaje 3.2 do 100 auto świat wyciąglo średnia z 3 przejazdów i wyszło im 2.9 wiec Erka robi mega przeciąg

Śmieszą mnie trochę komentarze czemu nie kupiłeś tego albo tego, dorob się tego co Szymek kup auto takie jak piszesz a wtedy pewnie Szymek sie ustawi z tobą na kreskę. Szymek chciał R8 i po prostu w czasie obecnym jest to dla niego idealne auto chciał auto N/A a takich aut jest mało wiec konkurencji niema.

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna fura Szymek mam nadzieje ze kiedyś wpadniesz do nas na gliwickie i zobaczę na żywo.

Ostatnio czytałem o R8 producent podaje 3.2 do 100 auto świat wyciąglo średnia z 3 przejazdów i wyszło im 2.9 wiec Erka robi mega przeciąg

Śmieszą mnie trochę komentarze czemu nie kupiłeś tego albo tego, dorob się tego co Szymek kup auto takie jak piszesz a wtedy pewnie Szymek sie ustawi z tobą na kreskę. Szymek chciał R8 i po prostu w czasie obecnym jest to dla niego idealne auto chciał auto N/A a takich aut jest mało wiec konkurencji niema.

Otóż to, smiesznie też jak ktoś podaje cyferki z internetu i sie kłóci z kimś kto już tym wszystkim jeździł i ma porównanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem skąd masz takie info ale niestety jest mocno nietrafione. Każdy z aut o którym mówię jest przeze mnie objeżdżone i każdym stratowałem z procedury i wiem co potrafi

No ja niestety tymi autami osobiście nie jeździłem więc wszelkie info mam ze stron internetowych, dokładnie http://fastestlaps.com/

Już więcej nie męczę, dzięki za info :wink:


Śmieszą mnie trochę komentarze czemu nie kupiłeś tego albo tego

Coś takiego nazywa się "dyskusją", to jest bardziej wymagające niż poklepywanie po plecach....

A tak poważnie to po co byłoby to forum skoro nie można pytać i wyrażać swojego zdania....


smiesznie też jak ktoś podaje cyferki z internetu i sie kłóci z kimś kto już tym wszystkim jeździł i ma porównanie

Nikt tu się nie kłuci, a tylko pyta z ciekawości (przynajmniej ja). Druga sprawa, skąd niby mam brać cyferki? Z prespektów? Broszurek? Z gazety?

A tak na zakończenie.... Szymek jeśli w jakimś stopniu moje posty były denerwujące, wkurzające i tylko nie potrzebnie zrobiłem OT to proszę moderatora u ich usunięcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie info ale niestety jest mocno nietrafione. Każdy z aut o którym mówię jest przeze mnie objeżdżone i każdym stratowałem z procedury i wiem co potrafi

No ja niestety tymi autami osobiście nie jeździłem więc wszelkie info mam ze stron internetowych, dokładnie http://fastestlaps.com/

Już więcej nie męczę, dzięki za info :wink:

Śmieszą mnie trochę komentarze czemu nie kupiłeś tego albo tego

Coś takiego nazywa się "dyskusją", to jest bardziej wymagające niż poklepywanie po plecach....

A tak poważnie to po co byłoby to forum skoro nie można pytać i wyrażać swojego zdania....

smiesznie też jak ktoś podaje cyferki z internetu i sie kłóci z kimś kto już tym wszystkim jeździł i ma porównanie

Nikt tu się nie kłuci, a tylko pyta z ciekawości (przynajmniej ja). Druga sprawa, skąd niby mam brać cyferki? Z prespektów? Broszurek? Z gazety?

A tak na zakończenie.... Szymek jeśli w jakimś stopniu moje posty były denerwujące, wkurzające i tylko nie potrzebnie zrobiłem OT to proszę moderatora u ich usunięcie.

Pozdrawiam

No przecież nie sprawy, ja piszę i tym co sam sprawdziłem itp nie mam z tym problemu. Mam czasy, wykresy itp. Nic mnie nie uraziło, daj spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...