Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Auta nie będę komentował, wiadomo :hi::jerk:

Jak się teraz 'dociera' nowe auta?

Nie butować na zimnym, używać pełnego zakresu obrotów włącznie z czerwonym polem, ale nie non stop. Wykorzystywać cały zakres obrotów i sporo bawić się biegami. Ja tak docierałem nowe auta i każde było mocniejsze niż seria

Opublikowano

Auta nie będę komentował, wiadomo :hi::jerk:

Jak się teraz 'dociera' nowe auta?

Nie butować na zimnym, używać pełnego zakresu obrotów włącznie z czerwonym polem, ale nie non stop. Wykorzystywać cały zakres obrotów i sporo bawić się biegami. Ja tak docierałem nowe auta i każde było mocniejsze niż seria

Jestem ciekaw jakby wyszło na hamowanii po dotarciu..;p

Opublikowano

Ile trwa taki proces docierania? :D

Opublikowano

Za długo ;)

Gratki Szymon.Super auto w super kolorze !

Opublikowano

No Szymek czym R8 przebijesz??

Ps auto jest mega- nawet się o takim aucie nie marzy A tu masz- fura Na forum :dancing: BRAVO BRAVO BRAVO- JAKBYŚ kiedyś przez świętokrzyskie leciał daj znać :- ))

Opublikowano

na żywo wygląda dużo lepiej :D

Opublikowano

potwierdzam a na żywca ryja drze jeszcze lepiej :decayed:

Opublikowano

Drze ryja bo jeszcze młode :grin:

Opublikowano

Szymon pozwolisz, że zapytam....

w sprawie tego docierania.....

- jak długo trwa taki proces (ile kilometrów)?

- czy w silnikach doładowanych tak samo przeprowadza się ten proces?

- na jakim oleju aktualnie auta R/RS wyjeżdżają z fabryki? Castrol?

- polecasz na samym początku wymienić olej na olej innej marki?

i tak z ciekawości jeszcze....

- na oponach jakiej marki i w jakim rozmiarze R8 wyjeżdża z fabryki?

- jak wygląda sprawa napędu? Jest to stały napęd na obie osie z rozdziałem 50/50 czy w większości na tył, a przód jest dołączany?

:)

Opublikowano
  • Autor

Szymon pozwolisz, że zapytam....

w sprawie tego docierania.....

- jak długo trwa taki proces (ile kilometrów)?

- czy w silnikach doładowanych tak samo przeprowadza się ten proces?

- na jakim oleju aktualnie auta R/RS wyjeżdżają z fabryki? Castrol?

- polecasz na samym początku wymienić olej na olej innej marki?

i tak z ciekawości jeszcze....

- na oponach jakiej marki i w jakim rozmiarze R8 wyjeżdża z fabryki?

- jak wygląda sprawa napędu? Jest to stały napęd na obie osie z rozdziałem 50/50 czy w większości na tył, a przód jest dołączany?

:)

- 1000-1500 km

- w silnikach z turbo robiłem to samo, S6, GTR, RS7

- Castrol

- marka oleju (oczywiście normowanego) w przypadku wymiany okresowej tak jak ja robię 8-10 tkm nie ma znaczenia.

- standardowo jest P- 245/35/19 T- 295/45/19 Nie pamiętam marki ale chyba Conti Sport

- moja ma opcje (kuta felga) 255/30/20 i 305/40/20 na Pirelli Pzero

Napęd jest stały o ograniczonym tarciu 70 tył i 30 przód. Przy slizgu w zależności o ustawienia w Drive Select mogą być zmiany. Komp tym zarządza

Opublikowano

Dzięki za info :thumbup1:

a tak swoją drogą zaskoczyłeś mnie trochę rozmiarami opon w R-ce, a dokładnie różnicą profili na przedniej i tylnej osi :huh:

przy twojej oponie z przodu profil tylnej opony powinien wynosić 25 aby zachować podobny obwód koła, a tak u ciebie z tyłu obwód jest większy o 30 cm !!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info :thumbup1:

a tak swoją drogą zaskoczyłeś mnie trochę rozmiarami opon w R-ce, a dokładnie różnicą profili na przedniej i tylnej osi :huh:

przy twojej oponie z przodu profil tylnej opony powinien wynosić 25 aby zachować podobny obwód koła, a tak u ciebie z tyłu obwód jest większy o 30 cm !!

Błąd w katalogu a stamtąd brałem info, sprawdziłem i jest w przypadku 19' profil 35 na obydwu osiach i 30 przy 20'

Szerokość na przodzie jest zawsze ta sama 245, ale tył jest 295 w 19 i 305 w 20

Opublikowano

na żywo wygląda dużo lepiej :D

Przypomniała mi się zeszła niedziela:

"Ej patrzcie ona ma ten korek oleju co pasuje do 1.9 tdi" :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Uj z wnętrzem, uj z heblami ważne że jest chromowany korek. Lolek Mistrz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale ma q-wa walce z tylu

Opublikowano

Zatańczyłbym na uszach żeby przejechać się 5 minut, nawet jeśli 4 minuty miałbym stać w korkach :slina::slina:

Światła o których sam mówiłeś, że są świetne robią naprawdę robotę, nagle robi się z nocy dzień..

Miazga totalna, a kapory z tyłu to baja :banan:

Widziałem i słyszałem w Poznaniu taką R8, gość zaczął mnie wyprzedzać to aż się przestraszyłem co się obok mnie dzieje, drze to ryja niesamowicie :grin:

Edytowane przez enczu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dołączę się do wyrazów zachwytu pozostałych :) Piękna furka drogi Szymku ! :)

Opublikowano
  • Autor
Mały modzik :wink: białe napisy na oponach
20160314_162650_resized.jpg
20160315_085144_resized.jpg
20160314_162658_resized.jpg
Opublikowano

Czym to Szymek malowałeś? ;)

Opublikowano

no to się troche musiałeś pobawić

Opublikowano

Farba do grzejników jest trwalsza :wink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.