Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to jeszcze nikt nie zapytał, ile to pali ? :bag:

Rs7, Gtr czy R8 pod tym względem wygląda najkorzystniej ?

A z innej beczki, bo auto jest z innej ligi, to nie podlega dyskusji, co Cię w nim irytuje?

Jest coś takiego w ogóle, raczej z kwestii przyziemnych, typu zahaczasz o coś łokciem, czy wsiadanie jest do bani ;)

Jeszcze mnie ciekawi, czy coś poza ceną Ci nie leżało w turbo s, względem r8 ?

Opublikowano

Mi by się marzyło połączenie twojego Rs7 byłego z silnikiem z tej bestii :)

Opublikowano

W sumie to jeszcze nikt nie zapytał, ile to pali ?

Bo kogoś kogo stać na taką furę to spalanie nie interesuje.☺

Opublikowano

W sumie to jeszcze nikt nie zapytał, ile to pali ?

Bo kogoś kogo stać na taką furę to spalanie nie interesuje.☺

A druga sprawa jest taka, że samochody są coraz mocniejsze, szybsze ale i także mniej paliwożerne niż było to kilka lat wstecz więc nic tylko się cieszyć :)

No przecież nie sprawy, ja piszę i tym co sam sprawdziłem itp nie mam z tym problemu. Mam czasy, wykresy itp. Nic mnie nie uraziło, daj spokój :wink:

Super, pozdro ;)

No i właśnie fajnie, że u źródła idzie takie informacje uzyskać :)

Opublikowano
  • Autor

W sumie to jeszcze nikt nie zapytał, ile to pali ? :bag:

Rs7, Gtr czy R8 pod tym względem wygląda najkorzystniej ?

A z innej beczki, bo auto jest z innej ligi, to nie podlega dyskusji, co Cię w nim irytuje?

Jest coś takiego w ogóle, raczej z kwestii przyziemnych, typu zahaczasz o coś łokciem, czy wsiadanie jest do bani ;)

Jeszcze mnie ciekawi, czy coś poza ceną Ci nie leżało w turbo s, względem r8 ?

Wsiada się tragicznie, ale to wszystkie auta tej klasy oprócz Porsche tak mają.

Wysoki i szeroki próg mocno przeszkadza.

Fotele są tak bardzo wyprofilmowane że czujesz się jak w aucie torowym

Wycieraczki skrzypią w ciul

Gówno widać że środka, chociaż jest lepiej niż w Huracanie.

Poza tym same super doznania. Pali ze 30 litrów ale ma prawo. Jakieś takie pierdoły jak zbyt czuły układ kierowniczy czasami czy zawieszenie które jest głośne to standard w tych autach.

Opublikowano

W sumie to jeszcze nikt nie zapytał, ile to pali ? :bag:

Rs7, Gtr czy R8 pod tym względem wygląda najkorzystniej ?

A z innej beczki, bo auto jest z innej ligi, to nie podlega dyskusji, co Cię w nim irytuje?

Jest coś takiego w ogóle, raczej z kwestii przyziemnych, typu zahaczasz o coś łokciem, czy wsiadanie jest do bani ;)

Jeszcze mnie ciekawi, czy coś poza ceną Ci nie leżało w turbo s, względem r8 ?

Wsiada się tragicznie, ale to wszystkie auta tej klasy oprócz Porsche tak mają.

Wysoki i szeroki próg mocno przeszkadza.

Fotele są tak bardzo wyprofilmowane że czujesz się jak w aucie torowym

Wycieraczki skrzypią w ciul

Gówno widać że środka, chociaż jest lepiej niż w Huracanie.

Poza tym same super doznania. Pali ze 30 litrów ale ma prawo. Jakieś takie pierdoły jak zbyt czuły układ kierowniczy czasami czy zawieszenie które jest głośne to standard w tych autach.

W takim razie żona w mini, wsiadaniem, a raczej wysiadaniem musi być zachwycona :decayed:

Świetne było by polatać w Poznaniu, a szczególnie na Ringu taką petardą.

Opublikowano

W sumie to jeszcze nikt nie zapytał, ile to pali ? :bag:

Rs7, Gtr czy R8 pod tym względem wygląda najkorzystniej ?

A z innej beczki, bo auto jest z innej ligi, to nie podlega dyskusji, co Cię w nim irytuje?

Jest coś takiego w ogóle, raczej z kwestii przyziemnych, typu zahaczasz o coś łokciem, czy wsiadanie jest do bani ;)

Jeszcze mnie ciekawi, czy coś poza ceną Ci nie leżało w turbo s, względem r8 ?

Wsiada się tragicznie, ale to wszystkie auta tej klasy oprócz Porsche tak mają.

Wysoki i szeroki próg mocno przeszkadza.

Fotele są tak bardzo wyprofilmowane że czujesz się jak w aucie torowym

Wycieraczki skrzypią w ciul

Gówno widać że środka, chociaż jest lepiej niż w Huracanie.

Poza tym same super doznania. Pali ze 30 litrów ale ma prawo. Jakieś takie pierdoły jak zbyt czuły układ kierowniczy czasami czy zawieszenie które jest głośne to standard w tych autach.

I nie mam pytań :kox::grin: Widzisz Szymeniu, czemu nikt z nas do tej pory tego nie chciał kupować - czekaliśmy na Ciebie w roli testera :naughty::decayed:

Opublikowano

I nie mam pytań :kox::grin: Widzisz Szymeniu, czemu nikt z nas do tej pory tego nie chciał kupować - czekaliśmy na Ciebie w roli testera :naughty::decayed:

heh właśnie miałem takie klepnąć, ale po recenzji Szymona odpuszczam.. ;):grin:

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Fajnie, że jest ktoś kto napisze jak na prawdę jest z autem i nie koloryzuje i opisuje same superlatywy. Przeważnie ludzie, którzy gó...no mają robią z siebie Bóg wie kogo i wychwalają siebie lub to co mają- brakuje im obiektywizmu.

Opublikowano
  • Autor

Auto wyszykowane na sezon, jeszcze parę rzeczy muszę zrobić ale to kosmetyka. Teraz tylko czekać na BT i pogodę :wink:

201602280_swpseeh.jpg

201602280_swpseen.jpg

201602280_swpsees.jpg

201602280_swpseeq.jpg

201602280_swpsewp.jpg

201602280_swpsewh.jpg

201602281_swpseww.jpg

201602281_swpsews.jpg

201602281_swpsesp.jpg

201602281_swpsesh.jpg

201602281_swpsesq.jpg

201602281_swpsear.jpg

201602281_swpsean.jpg

201602281_swpseaw.jpg

201602281_swpseaa.jpg

201602281_swpseqp.jpg

201602281_swpseqr.jpg

201602281_swpseqx.jpg

201602281_swpseqs.jpg

201602281_swpseqa.jpg

Opublikowano

Auto miażdży :hi:

Opublikowano

:jerk::kox:

Opublikowano

Nie można oderwać wzroku :wink:

Opublikowano

Nawet wiadro pod kolor :decayed:

Opublikowano

jak się tak dłużej wpatrywać to nawet fajne

:decayed:

Opublikowano

Czyli zobaczę to cacko na żywo w Bukowinie :)

Szymek jedna sprawa jeśli mogę polecić to wrzucaj fotki przez...

http://postimage.org/

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze zabawy w trybie performance

Opublikowano

ale drze ryja

Opublikowano

Auta nie będę komentował, wiadomo :hi::jerk:

Jak się teraz 'dociera' nowe auta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.