Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 2.0 TDI CAGC 2011 by Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadszedł wkońcu czas na zmiane starej poczciwej a4 b5 i tak też stałem się posiadaczem b8 ;)
Poszukiwania były długie i długo zastanawiałem się nad a6 c6 jednak przedni zderzak przekonał mnie do b8 :D

Auto jest poleasingowe, zadbane. Silnik 2.0 TDI niestety tylko 120KM, co czuć więc będzie chip.

W planach jest napewno chip, możliwe że dołożenie quattro(boli ten śnieg oj boli), na lato wleci jakaś felga ciekawa i raczej tyle.

Później dodam reszte zdjęć bo troche się z tym pomęczyłem :P

1918987_910792965657133_6271329748431748

19.01.2016

Sorki że takie zdjęcia na parkingu ale nie miałem czasu nigdzie skoczyć, I sorki ze taki brudny :D

PS. Na jaki host wrzucać zdjęcia żeby tak na jakości nie traciły?

yMWLWx.jpgIMbWfu.jpg0Swwi0.jpgGo7d8o.jpgyDRTok.jpgvCdkRc.jpg

Edytowane przez Marioxendo

Opublikowano

Nadszedł wkońcu czas na zmiane starej poczciwej a4 b5 i tak też stałem się posiadaczem b8 ;)

Poszukiwania były długie i długo zastanawiałem się nad a6 c6 jednak przedni zderzak przekonał mnie do b8 :D

Auto jest poleasingowe, zadbane. Silnik 2.0 TDI niestety tylko 120KM, co czuć więc będzie chip.

W planach jest napewno chip, możliwe że dołożenie quattro(boli ten śnieg oj boli), na lato wleci jakaś felga ciekawa i raczej tyle.

Później dodam reszte zdjęć bo troche się z tym pomęczyłem :P

1918987_910792965657133_6271329748431748

Witaj,

Fajny czarnuch :D

Wrzucaj ładne kółko na sezon i soft na start :D

PS. Badałeś jak wygląda temat wrzucenia Quattro w B8?

Do B6/7 sporo Kolegów z forum przekłada.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

PS. Badałeś jak wygląda temat wrzucenia Quattro w B8?

Do B6/7 sporo Kolegów z forum przekłada.

Pozdrawiam!

Z tego co czytałem to sanki tył, dyfer, wał, skrzynia, zbiornik paliwa i pompa ABS. Jest temat gdzieś tu na tym forum.

Opublikowano

Gratki fury, niech się dobrze sprawuje :)

Opublikowano

gratulacje zakupu :)

Edytowane przez Mishells

Opublikowano

WRClaguna spisywał jakie są części potrzebne i jaki koszt mniej więcej za to wychodzi. Pogratulować wyboru, niech służy.

Opublikowano

Gratki zakupu, fajna i niech się dobrze sprawuje.


możliwe że dołożenie quattro(boli ten śnieg oj boli)

uwierz mi że nawet kilka dni w roku z bananem na twarzy jest warte quattro :decayed: no u nas w lubelskim ostatnio trochę padało, ale póki nie stoi się na typowym lodzie to jaki śnieg? :grin:

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

ładny czarnuch, pokaż więcej zdjęć :)

jak będzie większa felga to konieczne będzie obniżenie dziada..

Opublikowano

No właśnie wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza, bardzo ładna sztuka :)

Opublikowano

Ładna baza, daj więcej zdjęć.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, troszkę mnie nie było. w tym czasie wpadło 53 tyś km. i Audiczka trochę świata zwiedziła.

Wylądowaliśmy nad morzem...

14a521af994c5.jpg

jako że audi posiada tryb pływający zaczeliśmy morską żegluge

f0d836be44e79.jpg

wyłowili nas w Liverpoolu i kazali jeździć pod prąd...

5a75c0c877e4f.jpg

jakoś się udało i zatrzymaliśmy się na chwile w pólnocnej Walii.

e1820c2300deb.jpg

Sprawiłem sobie dedykowany uchwyt na telefon marki Brodit. Super sprawa lecz niestety wsiadając na miejsce pasażera przywaliłem w niego kolanem i wyłamałem mały plastik wchodzący w kokpit... Nastepny kupie mocowany na wysokości nawiewu;)

a9133eb909ca6.jpg

Jak mówiłem mocy brakowało więc odwiedziłem hamownie i zrobiliśmy lekki programik.

Nie wyszło zbyt wiele ale jak na 280tyś przebiegu i seryjne turbo i sprzęglo chyba nie jest źle.

Dziś przy przebiegu 292 tyś pierwszy raz uślizgneło się sprzęgło przy redukcji z 6 na 5 i wciśnięcu gazu do podłogi przy 100km/h.

Akurat jestem w Holandii więc mam nadzieje że jeszcze około 5 tyś km spokojnej jazdy wytrzyma ;) Jak fundusze pozwolą to zmianie będzie towarzyszyła także zmiana skrzyni i sanek na Q!

9f903f1edb6c3.jpg

Gdy turbo zacznie niedomagać mam zamiar wstawić od CAHA i zrobić jakieś 200-210KM i dłuższy wykresik.

Pozdrawiam serdecznie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam kolegę prosze o pomoc powiedż mi jakie masz koło dojazdowe (parametry) w swoim ,bo ja muszę kupić a nie wiem jakie aby wszystko weszło jak trzeba pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, u mnie siedzi zestaw naprawczy, nie mam dojazdówki. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.