Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, HOLMATRO napisał:

Pięknie leży, zazdroszczę,  ja gwintu tak nie skręce nigdy przez drogi u mnie i dojazdy do domu, teściów itp..

 

Fela jeszcze lepsza robotę robi :good:

Dzięki, ale u mnie też tak nie zostanie, na pewno na wyjazd na wakacje pójdzie w górę, za tydzień zlot więc tak wyjadę, ale później Góra. 

Opublikowano

Ja tam się nie znam, ale mnie bardziej się podobało jak był delikatny prześwit nadkole-koło :P

Heh, dziś nawet na RMF MAXX była reklama dub it :P

Szybki też fajnie wyszły ?

Opublikowano

Karolku Super :oklasky:

Zastanawiałem się właśnie czy się wyrobisz przed DuBiT.. ?

Zobacze jak to na żywo się ma..

Pzdr

 

Opublikowano

Zmierzysz ile masz od ziemi do nadkola na środku? ? kurde czemu AP z tyłu tak nie schodzi... 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, mass143 napisał:

Zmierzysz ile masz od ziemi do nadkola na środku? ? kurde czemu AP z tyłu tak nie schodzi... 

Powiem Ci dlaczego tylko ciiii  bo się wyda , z tyłu zostały sprężyny weiteca bo nie dałem rady ich samemu wymienić :)  w przyszły pon  jestem umówiony na wymianę i wtedy się okaże :)

Opublikowano

Karol będziesz to sprzedawał - no nie podoba mi się ale daleko mi się szukać nie chce?  ??:dancing:

Opublikowano

szacun za Dub IT :D muszę ją oblookać kiedyś na Baćkach :]

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Hubertus01 napisał:

szacun za Dub IT :D muszę ją oblookać kiedyś na Baćkach :]

Dzięki, a co Ty na Baćkach będziesz robił ;)

Opublikowano

Moje rodzinne strony ☺

Opublikowano

Miałem chwilę sam na sam z Twoim DELFINKIEM Karolu :) Gratuluję projektu i dostania się na Dub IT. Auto zadbane, zrobione ze smakiem, bardzo mi się podobało :) Fajnie, że udało się zamienić kilka słów i nareszcie poznać ;)

Twoja i @Adam87 B7 chyba mnie zaraziły, bo w S-linie te auta prezentują się naprawdę super ! Dobrze, że w naszym województwie siedzą takie projekty :) Jestem z Was dumny !

A tu kilka moich szotów Delfinka :P

DSC_0117.JPG

DSC_0121.JPG

DSC_0122.JPG

DSC_0123.JPG

DSC_0125.JPG

DSC_0126.JPG

DSC_0127.JPG

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, kamil-vag napisał:

Miałem chwilę sam na sam z Twoim DELFINKIEM Karolu :) Gratuluję projektu i dostania się na Dub IT. Auto zadbane, zrobione ze smakiem, bardzo mi się podobało :) Fajnie, że udało się zamienić kilka słów i nareszcie poznać ;)

Twoja i @Adam87 B7 chyba mnie zaraziły, bo w S-linie te auta prezentują się naprawdę super ! Dobrze, że w naszym województwie siedzą takie projekty :) Jestem z Was dumny !

A tu kilka moich szotów Delfinka :P

Dzięki za miłe słowo, również cieszę się że poznałem i mam nadzieję że taki spot to nie ostatni. Twoja też bardzo dobrze się prezentuje zwłaszcza z slinem i kolorek na żywo bardzo ładny. Dzięki za foty ??

Edytowane przez karol1981

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście nie mogłem odpuścić małej sesji zaraz po Dub It :)  kilka szybkich szotów bo padało .

_DSC4654.jpg

_DSC4655.jpg

_DSC4660.jpg

_DSC4670.jpg

_DSC4677.jpg

_DSC4679.jpg

_DSC4685.jpg

Opublikowano

Fiu fiu :whistling:

Zacnie Panie :hi: :good:

Opublikowano

Luxus :) przód bym tu jeszcze przyciemnił i będzie cacy :whistling:

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, KoJ@K napisał:

Luxus :) przód bym tu jeszcze przyciemnił i będzie cacy :whistling:

Cały czas o tym myślę ,ale jak mam się użerać z ??  to jakoś mi się odechciewa :)

 

Opublikowano
36 minut temu, karol1981 napisał:

Cały czas o tym myślę ,ale jak mam się użerać z ??  to jakoś mi się odechciewa :)

 

Jest ryzyko jest zabawa :naughty:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jest ryzyko jest zabawa :naughty:

NIe kuś :)

 

Opublikowano
1 minutę temu, karol1981 napisał:

NIe kuś :)

 

Nie kusze :decayed:      ale....

 

 

Ja mam 45% przód i tył :whistling::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.