Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem bagażnika


Bramboś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Mam następujący problem, od zakupu auta tj. Audi A4 B5 z 1999 r po lifcie miałem problem z otwieraniem bagażnika z przycisku przy rejestracji. Otwiera się tylko i wyłącznie po przekręceniu kluczyka, pompka wydaje się być okej bo kiedy otwieram ten bagażnik kluczykiem to przy otwartym aucie wszystkie drzwi się zamykają i otwarty jest tylko bagażnik, jakby tego było mało nierzadko muszę trzasnąć konkretnie bagażnikiem żeby się zamknął, poszperałem na forum i wyczytałem ze możne być to problem mikro styku który odpowiada tez za wyłączanie światła w kabinie, u mnie raz na dziesięć razy światło niby się wyłącza ale po chwili się zapala i denerwująco świeci. Wtedy wychodzę z auta zamykam je i otwieram i zazwyczaj za tym drugim razem normalnie gaśnie. Miał już ktoś z was taki problem ?

Edytowane przez Bramboś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego, z tego co mi się zdaje to chyba zimne luty w pompce

Zamek jest elektryczny pompka otwiera i zamyka drzwi i wlew paliwa

Akurat powrócił mi problem z klapą, czyli otwiera tylko z kluczyka z pilota, ale na dniach będę dawał koledze aby posprawdzał luty, jeśli to to to napiszę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zamknięty. Okazało się że w moim sedanie była pompka od a3....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat, mam te same objawy co ty. Jak sprawdzić czy mam pompkę poprawna do mojego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej po numerze na pompce a skąd mam wiedzieć jaki numer powinien być u mnie w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...