Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.


wit.s

Jak organizować papu/żarełko/jedzonko w godzinach późnonocnych podczas impry w Hotelu (pt i sob)-kos  

  1. 1. Jak organizować papu/żarełko/jedzonko w godzinach późnonocnych podczas impry w Hotelu (pt i sob)-kos

    • Ciepła kolacja - opcja I (60 zeta od osoby)
    • Ciepła kolacja - opcja II (50 zeta od osoby)
      0
    • Ciepła kolacja - opcja III (40 zeta od osoby)
    • "Zimne nóżki" (czyt szwedzki stół) - (ok 25 zeta od osoby)
    • Po co organizować cokolwiek-przywiozę sobie kiełbasę i zjem ją w pokoju :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwóch ludzików , którzy zagłosowali na ostatni pkt ankiety , a nie jadą do Wisły.Czyli wychodzi na to , że zrobili to dla jaj.Idąc tym tokiem myślenia , to nie szanują naszej pracy , bo my tu staramy się wszystko ustalić.Czy myślicie jak walne im po ostrzeżeniu to dam im do myślenia ?? :evil:

hugo hugo hugo :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co temat "zimnych nóżek" poprzez ankietę się kręci.

Kolejna sprawa.

Dzwoniłem na policję w Wiśle.

Powiedzieli, ze nie ma problemu z przejazdem przez miasto, tylko:

- potrzeba im przesłać fax z info: termin, szacunkowo ile autek, pi razy oko jaka trasa przejazdu, osoba do kontaktu, niestety nie dzień przed, ale jak najwcześniej - będą mobilizować dodatkowe siły z powiatu coby niuniek pilnowały. Brzmi zabawnie, ale kolo dokłądnie tak powiedział - ktoś chętny do załatwienia tej sprawy? kontakt:Komisariat Policji w Wiśle

ul. 1 Maja 44a

tel. (33) 85-52-413 na fax łączą ręcznie

- jeśli chcemy wjechać do zamkniętej części miasta i np np przyparkować na chwilę (myślę, że to byłby to fajny pomysł), potrzeba skontaktować sie z urzędem miasta - pewnie docelowo ten fax co na Policję przyda sie też do urzędu, też jak najszybciej - ktoś chętny do załatwienia tej sprawy?

kontakt (chyba):

ul. Plac B. Hoffa 3

43-460 Wisła

powiat cieszyński

województwo śląskie

telefon +4833 8552425, +4833 8552660, fax. +4833 8552995

email [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s będę w tych okolicach pomiędzy 19-22 lutego więc mogę dograć sprawę na żywo( chyba że ktoś ma lepszą propozycję ) - i tak muszę odwiedzić Krokusa dla dogrania szczegułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szwecki stół jest jak najbardziej oki a jak pisał Hugo - "Dodam tylko , że dostaliśmy 14zł rabatu od osoby za każdy dzień pobytu" to ukłony za negocjacje i chyba nikt niepowinien mieć problemów z wysupłaniem tych 25 zł na kanapki. Coś swojego do wszamanie też zabiore (i z nikikm się nie podziele :))- żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł na kanapki

za wieczór :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s będę w tych okolicach pomiędzy 19-22 lutego więc mogę dograć sprawę na żywo( chyba że ktoś ma lepszą propozycję ) - i tak muszę odwiedzić Krokusa dla dogrania szczegułów.

Jeżeli nie będzie za późno. Ale myślę że nie, to za 5 dni:) Tak czy inaczej będą potrzebowali papier. Nikt na słowo nie zorganizuje Ci takiego przedsięwzięcia (dodatkowe patrole, konwój, czy obstawa policji). :arrowr: Przydało by się napisać.

Przejazd przez Wisłę będzie pierwsza klasa :a4fan: Ciekawe czy pokażą nas w TV :question::)

A będziesz miał czas zajrzeć też do Urzędu Miasta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe siły z powiatu coby niuniek pilnowały

chyba daja cynk złodzieja ze nadaza sie nie lada grataka do wyboru do koloru :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe siły z powiatu coby niuniek pilnowały

chyba daja cynk złodzieja ze nadaza sie nie lada grataka do wyboru do koloru :rotfl:

hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz miał czas zajrzeć też do Urzędu Miasta??

jasne - a papier w takich sprawach - wiadomo - podstawa, faxowo sie wcześniej z nimi skontaktuję, przed wizytą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie jak walne im po ostrzeżeniu to dam im do myślenia ??

bez żadnego ale , od Ciebie ostrzeżenie a na lokalnych spotach niech oberwą po liściu od tamtejszych mędrców

chyba daja cynk złodzieja ze nadaza sie nie lada grataka do wyboru do koloru :rotfl:

no w tej kwestii Panie i Panowie nie ma co do śmiacia

temat przejazdu w eskorcie jak najbardziej sympatyczny tylko musiałby ktoś z okolic załatwić temat jego zalegalizowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie na każdej imprezie szwedzki stół jest optymalną sprawą, no tylko są mniej lub bardziej wypaśne stoły
Witam po kilkudniowej przerwie, dla mnie sprawa posiłku na imprezie nocnej ( tej z piątku na sobotę ) jest oczywista. Niektórzy będą po dłuuugiej podróży i siłę na balowanie będzie trzeba z czegoś czerpać. Jak nie będzie "trzymać" imprezowiczów stół, to po pierwszym "zaszumieniu" w łepetynkach, włączą się szwędacze i jedni pójdą szukać kebabów, drudzy pizzę, a trzeci "turystycznej".

Klimat się rozejdzie.

Poza tym będą na zlocie osoby towarzyszące-żony, dziewczyny...

Czy ktoś sobie wyobraża, abym podzielił się z jego dziewczyną, żoną kawałkiem zabranej z domu kiełbasy ( bez dwuznaczności).

Ja w ankiecie głosowałem za opcją kolacji (40zł). Ale stół szwedzki też jest ok.

Co do drugiej nocy myślę że sprawę dogramy już na miejscu. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej nocy myślę że sprawę dogramy już na miejscu.

Dograjmy wcześniej, jeśli zdecydujemy coś dokupować - kaskę będzie można zebrać podczas rozdawania identyfikatorów. Inaczej będzie problem z zebraniem wszystkich, kasy itp. Niestety w takic sprawach jestem sceptykiem (za długo byłem "ksiegowym" na .... imprezkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dograjmy wcześniej, jeśli zdecydujemy coś dokupować - kaskę będzie można zebrać podczas rozdawania identyfikatorów. Inaczej będzie problem z zebraniem wszystkich, kasy itp. Niestety w takic sprawach jestem sceptykiem (za długo byłem "ksiegowym" na .... imprezkach :-)

Dokładnie tak zrobimy , że przy rozdawaniu identyfikatorów zbierzemy pieniążki.Po Niedzieli podamy kwote , jaką uda się nam wynegocjować.Dojdzie też opłata klimatyczna o której , na śmierć zapomniałem i właśnie mnie Miron78 uświadomił.Opłata ta wynosi 1,5zł za dobe za osobe dorosłą o 0,80zł za dzieciaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, Miron78, wit.s- trenujcie kondycję, bo każdy będzie chciał z wami wypić za kawał dobrej roboty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej nocy myślę że sprawę dogramy już na miejscu.

Co do drugiej nocy można się zdecydować na wspólne rożno ( które jest tam bardzo ładne co widać na fotkach ) koszt około 10-12zł od osoby, w cenie ( obsługa rożna, kiełbaski, pieczywo i ponoć jakiś grzaniec ) - to oczywiście tylko propozycja.

Po Niedzieli podamy kwote , jaką uda się nam wynegocjować.Dojdzie też opłata klimatyczna o której , na śmierć zapomniałem i właśnie mnie Miron78 uświadomił.Opłata ta wynosi 1,5zł za dobe za osobe dorosłą o 0,80zł za dzieciaczka.

dokładnie tak - do dnia 22.02 postaramy sie z Hugiem podać wszystkie dodatkowe koszty które mogą się pojawić ( szwedzki stół, klimatyczne, rożno i.t.p. ) Tak aby na miejscu nie było niejasności i każdy wiedział z jakimi wydatkami trzeba się liczyć.

Hugo, Miron78, wit.s- trenujcie kondycję, bo każdy będzie chciał z wami wypić za kawał dobrej roboty

wystarczy toast na cześć klubu i zadowolenie uczestników :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej nocy można się zdecydować na wspólne rożno ( które jest tam bardzo ładne co widać na fotkach ) koszt około 10-12zł od osoby, w cenie ( obsługa rożna, kiełbaski, pieczywo i ponoć jakiś grzaniec )

zapowiada sie coraz lepiej ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie obliczyć po jakim czasie wytrzeźwieję na tyle coby móc jechać do domu......

tak mysle ze koło srody :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie obliczyć po jakim czasie wytrzeźwieję na tyle coby móc jechać do domu......

Po dobrym chlaniu z dzień pauzy żeby alkomat pokazał 0,00, czyli zostajesz do poniedziałku. A jak będzie w niedziele pożegnanie, to do wtorku..... i tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś napisał/a:

Hugo, Miron78, wit.s- trenujcie kondycję, bo każdy będzie chciał z wami wypić za kawał dobrej roboty

wystarczy toast na cześć klubu i zadowolenie uczestników

Mądrego, to aż przyjemnie posłuchać :biggrin:

Muszę sobie obliczyć po jakim czasie wytrzeźwieję na tyle coby móc jechać do domu......

I tu pojawiają się korzyści wynikające z zabrania osoby towarzyszącej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...