Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtryski do 1.8t 163km


chojas1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jakie wtryski będą lepsze do mojego silnika ? planuje barracudy tylko pytanie które wybrać ?

http://www.phjacus.pl/Y77-BARRACUDA-4-cyl-szyna-listwa-p2390.html

http://www.phjacus.pl/Y90-BARRACUDA-Wtryskiwacz-pojedynczy-zwiekszony-przeplyw-130NL-min-p2500.html

listwę czy pojedyncze ? przy pojedynczych bym musiał dokupić cos jeszcze oprócz listwy ? dysze cokolwiek co trzeba dokupić proszę piszcie :) pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła Barracuda pojedyńcza,dysze masz w zestawie i do tego dokup rozdzielacz plastikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz pojedyncze. Różnica jest taka że jak masz na listwie to masz większą odległość wtrysków od "silnika" - dłuższe wężyki i jeszcze ich różne długości a przy montażu pojedynczych możesz je dać jak najbliżej wtrysków benzynowych i wtedy samochód lepiej tzn. szybciej reaguje na gaz.

Co do typu wtrysków to nie bardzo ci pomogę ale sam mam założone Hany i też jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bież hany zielone (sa do 200km) Jak nie masz zamiaru podnosić mocy.
Ja osobiście jeździłem na hanach zielonych ale po podniesieniu mocy zmieniłem na niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze wybrałeś!

U mnie pierwsza Hana (niebieska) zdechła po 38tys km, więc wymieniłem komplet na Baracudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W diego możesz ustawić cokolwiek mającego 2 omy. Wybór wtryskiwacza gazowego to nie tylko km/cyl. Równie ważna jest wydajność wtrysku benzynowego, a raczej jego DCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie podłączyłem pojedyncze Barracudy o zwiększonej wydajnosci 130 bez dysz + zasilanie z dwoch stron reduktor na 250 km. Śmiga pięknie do odciny nie odczuwalna różnica czy PB czy LPG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak. Planuje wirusa jakos maj/czerwiec. Aktualnie czeka jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia, maska do lakierowania tylnie nadkole na koniec gruntowna polerka wtedy pójdzie na wirusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg..... Kolega pisze ze założył już barakudy 130nl które bez problemu ogarna chipora w 1.8t a wy mu polecacie hany niebieskie które mają taką samą wydajność tylko padają jak muchy... Albo w01 które są troszkę lepsza kopia valteka.. Gdzie tu sens?

Barakudy w silniku doładowanym obrobia więcej km z gara niż jest podane w ich specyfikacji. Koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na hany nie powiem złego słowa, w poprzednim aucie a3 1.8T ~200km przejeździły 50kkm i dalej jeżdżą u nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powinien wyglądać montaż wtryskiwaczy gazu? Powinno się montować pojedynczo czy w listwie? Jakie to są różnice pomiędzy takim a takim montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg..... Kolega pisze ze założył już barakudy 130nl które bez problemu ogarna chipora w 1.8t a wy mu polecacie hany niebieskie które mają taką samą wydajność tylko padają jak muchy... Albo w01 które są troszkę lepsza kopia valteka.. Gdzie tu sens?

Barakudy w silniku doładowanym obrobia więcej km z gara niż jest podane w ich specyfikacji. Koniec

a od kiedy 130nl baracudy to to samo co hana niebieska 170nl ?

u mnie hany niebieski 250 parę KM ogarnęły i się skończyły a baraki dużo wcześniej się poddały

co do padania hanek po ponad dwóch latach pierwsza padła,więc dla mnie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie barak 130 to niestety można porównać do hany zielonej, wcale nie są takie wydajne, do 200km to jeszcze jakoś ale i tak trzeba dzwigać mocno ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...