Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam juz nie wiem czy dac cupre czy nie, z jednej strony spoko z drugiej szkoda mi dziurawic zderzak.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Sam juz nie wiem czy dac cupre czy nie, z jednej strony spoko z drugiej szkoda mi dziurawic zderzak.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka



A kto ci będzie zaglądał pod zderzak? Cupra robi robotę przy aucie..no ale nie każdemu się musi podobać..

Damian szacunek za włożoną pracę nad autem.. elegancko się prezentuje.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Wyszło elegancko, ale te czerwone wstawki jednak bym odpuscil [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka



Czekam na koło i wtedy zadecyduję czy pasują czy psują [emoji14] ale chyba nie jest tak źle
Opublikowano
  • Autor
Sam juz nie wiem czy dac cupre czy nie, z jednej strony spoko z drugiej szkoda mi dziurawic zderzak.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zakładaj, poprawia wygląd [emoji6]

 

Opublikowano
  • Autor

A kto ci będzie zaglądał pod zderzak? Cupra robi robotę przy aucie..no ale nie każdemu się musi podobać..

Damian szacunek za włożoną pracę nad autem.. elegancko się prezentuje.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Dzięki [emoji6] następnym razem jak będę cisnął na południe to się będę odzywał to na żywo ocenisz [emoji14]
Opublikowano

Dzięki [emoji6] następnym razem jak będę cisnął na południe to się będę odzywał to na żywo ocenisz [emoji14]

A bardzo chętnie ocenie.. i może uda się jakieś foty pstryknąć..[emoji6]
Opublikowano

Dobrze Ci usiadł :D
6b58b021957d.jpg


Ja muszę swojego podregulować, bo jakoś krzywo jest, każde koło inaczej. Chyba, że zawsze na nierównym go oglądam :D

Opublikowano
  • Autor
Dobrze Ci usiadł [emoji3]
6b58b021957d.jpg


Ja muszę swojego podregulować, bo jakoś krzywo jest, każde koło inaczej. Chyba, że zawsze na nierównym go oglądam [emoji3]

Stalker [emoji2]

U mnie w miarę równo stoi, a poprawki będę wprowadzał na 18, bo teraz nie widzę sensu [emoji14]
Opublikowano

Kurde... zapomniałem, że to 17 przecież... [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
6 godzin temu, j4s2c2vr napisał:

Dobrze Ci usiadł :D
6b58b021957d.jpg


Ja muszę swojego podregulować, bo jakoś krzywo jest, każde koło inaczej. Chyba, że zawsze na nierównym go oglądam :D

Powiedz jakich parametrów masz rolke???

U mnie na 7J et 34 17 cali fela i nie da rady jechac na glebie 62,5 bo zjada opony:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Powiedz jakich parametrów masz rolke???
U mnie na 7J et 34 17 cali fela i nie da rady jechac na glebie 62,5 bo zjada opony:facepalm:

8j 17" et42
Ja nawet nie wiem ile teraz mam od ziemi i dawno nie sprawdzałem opon więc też nie wiem co się tam dzieje [emoji14]
Opublikowano

thx

Nie no nie idzie tego nie zauwazyc.

Et dosc duze do tego zwrotki z sresy i opona lekko trze o błotnik.

Przód masz zabetonowany tzn napchane odboi???

Opublikowano
  • Autor
thx
Nie no nie idzie tego nie zauwazyc.
Et dosc duze do tego zwrotki z sresy i opona lekko trze o błotnik.
Przód masz zabetonowany tzn napchane odboi???

Aaa to nie ma takiego żarcia [emoji14] nic na betonie nie jest [emoji6] było niżej ale przy skręconych jak trochę dobiło to ciągnęło błotniki, więc kapkę podniosłem [emoji6]
Opublikowano
4 minuty temu, Houdini napisał:


Aaa to nie ma takiego żarcia emoji14.png nic na betonie nie jest emoji6.png było niżej ale przy skręconych jak trochę dobiło to ciągnęło błotniki, więc kapkę podniosłem emoji6.png

No własnie u mnie tez trze z tym ze o błotnik nie nadkole.

Rozrysowałem maszynkę do wypychania nadkoli majstry w nast tyg może zrobią i muszę trochę zrolować błotnik.

Juz wiem ze na lato 18 muszę szukać z dużym et.

Z tyłu i tak nadkole juz wyciahałem:dziura:

Ps Fura zajebiaszcza,gratki:decayed:

Opublikowano
  • Autor
No własnie u mnie tez trze z tym ze o błotnik nie nadkole.
Rozrysowałem maszynkę do wypychania nadkoli majstry w nast tyg może zrobią i muszę trochę zrolować błotnik.
Juz wiem ze na lato 18 muszę szukać z dużym et.
Z tyłu i tak nadkole juz wyciahałem:dziura:
Ps Fura zajebiaszcza,gratki:decayed:

No ja też o błotniku mówię [emoji14] ja się obawiam że jak wrzucę 18 to właśnie będę musiał też rolować... Za jakieś 2 tyg się dowiem [emoji2]
Dzięki za dobre słowo [emoji2]
Opublikowano

Podziel się tymi schematami na maszynkę do rolowania, to bym sobie może taka zrobił;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak tokarze zrobią wsio na gotowo to nie widze problemu.

Na razie jest to na oko i w ogóle oni maja juz rysunki,

Mam stara piaste i od niej zaczynam zas reszt jest zgaduj zgadula wg zdjec z neta.

Opublikowano
  • Autor

Kilka fot po pierwszym myciu od nałożenia powłoki

 

6171f3a26fd1cdf4caedb71ab15b676d.jpg

 

842e27e5dcea488b2dec71ed4ec56bcf.jpg

 

64cab7f745a3992352552d7852da74c1.jpg

 

67d5b61432cc344100e94782f0695288.jpg

 

81b1a352426ac1235ead0e062d8ef344.jpg

 

6280d484d83908de7b99ccea92c15369.jpg

 

I mała prezentacja zrzutu wody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Drugą fotkę lub dwie ostatnie to bym w kalendarzu chętnie zobaczył.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wszystko elegancko teraz siedzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.