Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladna lalka.

Lustro prawe daj z angola i bedzie kox:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Drugą fotkę lub dwie ostatnie to bym w kalendarzu chętnie zobaczył.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka



Będą lepsze [emoji6]
Opublikowano
  • Autor
Wszystko elegancko teraz siedzi [emoji4]

Ładnie siądzie jak doczekam się koła [emoji14]
Opublikowano
  • Autor
Ladna lalka.
Lustro prawe daj z angola i bedzie kox:naughty:

Jak znajdę elektrycznie składane to włożę [emoji14]
Opublikowano
13 godzin temu, Houdini napisał:


Będą lepsze emoji6.png

:good:

 

Opublikowano
  • Autor

Takie tam przy zachodzie

 

69b0325d8d5c01dd121c595ac0acd33b.jpg

 

7012e79d4e67160e53c4c3e7b41e1a9f.jpg

 

7a73a1ccbe3978046fe37641320e477d.jpg

 

24a2c24485391d2e5fee02065166b469.jpg

 

869f06dcc984b4b22b519e21d0cba2b1.jpg

 

6e933183a5bca20ee58df3fc984e8632.jpg

 

 

 

 

Opublikowano

Ładnie się to prezentuje:)

Opublikowano

Houdi nie myslalem o zdjeciu z niej relingow?

Jak bede swojego malowal to tez wrzuce mu blende bo ladnie to wyglada:wink:

Opublikowano

Dobre fotki ale faktycznie musisz wrzucić lepsze koło :wink:

Opublikowano
  • Autor
Houdi nie myslalem o zdjeciu z niej relingow?
Jak bede swojego malowal to tez wrzuce mu blende bo ladnie to wyglada:wink:

Zdecydowanie jestem przeciwny avanta bez relingów, widziałem kilka na żywo i wyglądają jakby czegoś im brakowało [emoji14]
Opublikowano
  • Autor
Dobre fotki ale faktycznie musisz wrzucić lepsze koło :wink:

Czekam na to koło jak na zbawienie [emoji14] prawdopodobnie koniec tego tyg bądź początek przyszłego powinienem mieć [emoji6]
Opublikowano
15 minut temu, Houdini napisał:


Zdecydowanie jestem przeciwny avanta bez relingów, widziałem kilka na żywo i wyglądają jakby czegoś im brakowało emoji14.png

Hehe.

Ja wlasnie na odwrot:grin:

Popatrz u mappa on wywalil wiec masz porownanie.

Poza dwoma tyg w roku nie zaluje ze nie mam relingow:banan:

Opublikowano

Poka nowa rolke:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Poka nowa rolke:naughty:

To samo co w tamtym roku tylko złote plus rant polerka
Opublikowano
  • Autor

No i chuy. Felg nie będzie na MajóVWkę. Problemy z piecem i nie da się wygrzać brokatu [emoji17] no cóż, w życiu trzeba być cierpliwym. W międzyczasie wpadła wlepa na szybę, plus zrobiłem papa tylnej wycieraczce, bo ostani raz użyłem jej po założeniu nowego pióra żeby sprawdzić czy w ogóle to działa.

 

3c30142eb9672a41d70664c7a22e8299.jpg

 

5780e8e8a46014c63f1c192f87c7d071.jpg

 

079375e812868dd08dfd52047587a8b3.jpg

 

f5bd800f61c9e5b027156869c9bdd819.jpg

 

8bfa97ac891b67ff292df100d69c33a0.jpg

 

Wyszła odrobinę za duża, ale mam i mniejszą wersje która zastąpi tą w wolnej chwili.

Graty do felg też już czekają

 

4f0568760e3e58bfb3b8486329063b38.jpg

 

 

 

 

 

Opublikowano

Na co dzień latasz z rejką za szybą? Nie czepiają się?

Opublikowano
  • Autor
Na co dzień latasz z rejką za szybą? Nie czepiają się?

Jeszcze nie miałem okazji ale tłumaczyć, się myślę że to kwestia czasu [emoji6]

 

Opublikowano
  • Autor

W końcu środek odszczurzony i z tej okazji zawitały dywany [emoji6]

4af1a3e0cecc984065f6a04d66f1d12d.jpg

22063b6a6634bd888d09beeff73d9b41.jpg

6209c5ea6d855696b96f89348a6161d6.jpg

aca74a3eb4704452d672d1cc94ade50a.jpg

Opublikowano

Co tu dużo mówić jest mega ?? Jeszcze w Siedlcach jej nie widziałem a czasami bywam ??

Opublikowano
  • Autor
Co tu dużo mówić jest mega [emoji4][emoji4] Jeszcze w Siedlcach jej nie widziałem a czasami bywam [emoji23][emoji23]

Dzięki [emoji6] no i pewnie nie zobaczysz bo zapewniam Cię że jesteś częściej niż ja [emoji14]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.