Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6


Houdini

Rekomendowane odpowiedzi

Źle się działo...

31e449a26959100c6a1e04c87706ce90.jpg

3 godzinki i skończone

5019263a63683a7236dd6e0d37d25df6.jpg

Teraz tylko czekać na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej już nie parowaly :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nastąpił regres. Wrócił zwykły zderzak

6f2be4dae3736c849030611bd0bc30e6.jpg

Zderzak S4 idzie do lakiernika na małe zmiany [emoji2]
A jako ogłoszenie parafialne dodam że powyższy będzie na sprzedaż [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje widzę w temacie Damiano :good:

Odzywaj się jak będziesz to się złapiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje widzę w temacie Damiano :good:
Odzywaj się jak będziesz to się złapiemy

Ja to w wgm jestem kilka razy w tygodniu, ale zazwyczaj na styk więc nie zawsze jest chwila [emoji14]
Zawartość dodana 5 minutes later



Panowie, potrzebuję pomocy.
Gwint.
Mam 3 oferty.
1. Ap
Kupiony rok temu, czyli prawie nowy, foto z wczoraj

953f72125bbd00d009d53176b118b597.jpg

e7c63df6687badf8c9ba4411cdc50a0e.jpg

d34dca2d6339ac5568820f85339a08cd.jpg

b843d8a6168042ff82f6a541c5120d34.jpg

Jak widać stan prawie idealny

2. Kw V1 inox

Może ktoś kojarzy z ogłoszenia czy to ktoś od nas, albo wie coś więcej

https://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-gwint-kw-variant-1-inox-line-audi-s4-b5-CID5-IDk2LJN.html

3. Kw V2
Nie wiem czy inox, zdjęć jeszcze nie mam, na innym forum jest ogłoszenie grzecznościowe, ale osoba wystawiająca go nie widziała. Z rozmowy dowiedziałem się jedynie"od Niemca, nie jeździło po polskich drogach, sprężyny nie pordzewiałe", także historia kompletnie nie znana. Próbowałem się jeszcze kontaktować w sprawie zdjęć ale póki co telefon wyłączony od dwóch dni.

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dwa to szrot bo ktoś z batalionu chciał kupić i chyba amortyzatory z tyłu są słabe i coś z nakretkami. A co z obecnym gwintem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dwa to szrot bo ktoś z batalionu chciał kupić i chyba amortyzatory z tyłu są słabe i coś z nakretkami. A co z obecnym gwintem?

Obecnie nie ma gwintu

Ale dzięki za info odnośnie #2.

Czekam na foty V2 i zobaczymy. Narazie jakoś "świeżość" ap do mnie przemawia najbardziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie ma gwintu
Ale dzięki za info odnośnie #2.
Czekam na foty V2 i zobaczymy. Narazie jakoś "świeżość" ap do mnie przemawia najbardziej.
 
 


AP jest lipnym gwintem niestety. Daleko mu do kw i innych markowych. Nie miałeś koni gwintu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 AP jest lipnym gwintem niestety. Daleko mu do kw i innych markowych. Nie miałeś koni gwintu?

 

Miałem, ale jak się okazało w zestawie na tyle były sprężyny 1be, więc lipa, zestaw zwróciłem. Wiem że ap daleko do kw ale jeśli okaże się że kw szrot to chyba lepsze takie ap niż mts. Zawartość dodana 23 minutes later

 

Dostałem foto V2

 

3f9300aae2164f3090981c9664377415.jpg

 

9d0bfe2c419dbb0a299601bd36feda41.jpg

 

c0868c792d47beac2f249a904c087523.jpg

 

3baf17b9dae19fc5fb03fc81073b15c4.jpg

 

3f4acdb7a4b8f3a2ab6bb673233419f6.jpg

 

Co myślicie?

 

Dodam że za kw gość chce 2k, za ap 1,7k

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, robertjudi napisał:

Wszysko zależy od stanu amortyzatorow a tego nigdy nie wiesz niestety...

Obydwoje mieli a właściwie mają nowki Robson

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o te kw które chce kupić autor tematu. Niejako kupuje w ciemno trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, robertjudi napisał:

Mi chodzi o te kw które chce kupić autor tematu. Niejako kupuje w ciemno trochę.

Jak zawsze kiedy kupujesz używkę, taka trochę loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mam 130km do tego kw, więc na upartego można by pojechać. Jak tak naprawdę powinny pracować sprawne amory w rękach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten KW v2 to ma z 10lat, jeszcze stara konstrukcja goleni + nakrętka starego typu. W miare swieże kW v2 wygląda indentycznie jak v1 ze zdjecia z aukcji. To KW z drugiego linku jest z siedlec jak sie nie myle, gość kupił nowiutki billstein stąd te są na sprzedasz, ja bym ich nie przekreślał bo po stanie widać że są ok, nakrętki nawet nie pocięte od kluczy. Ten v2 zastanawia mnie czemu ma wcisniete tłoczyska, sprawny gwint je wypchnie(nie odrazu ale wypchnie). Dla mnie nie jest wart 2klocków, za dwa klocki to masz w miare świeze maxx 3letnie KW.

V2 vs V1

2016-05-16%2010.07.39_zps0ajn2siz.jpg

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten KW v2 to ma z 10lat, jeszcze stara konstrukcja goleni + nakrętka starego typu. W miare swieże kW v2 wygląda indentycznie jak v1 ze zdjecia z aukcji. To KW z drugiego linku jest z siedlec jak sie nie myle, gość kupił nowiutki billstein stąd te są na sprzedasz, ja bym ich nie przekreślał bo po stanie widać że są ok, nakrętki nawet nie pocięte od kluczy. Ten v2 zastanawia mnie czemu ma wcisniete tłoczyska, sprawny gwint je wypchnie(nie odrazu ale wypchnie). Dla mnie nie jest wart 2klocków, za dwa klocki to masz w miare świeze maxx 3letnie KW.
V2 vs V1
2016-05-16%2010.07.39_zps0ajn2siz.jpg

No właśnie też mi się wydawało że stary, ale wnioskowałem tak po wyglądzie, więc nie chciałem gadać głupot, bo wygląd to nie wszystko. Dziwi mnie też że na sportaudi leży już od stycznia, gdzie zazwyczaj dobre zestawy znikają w chwilę, zwłaszcza do q.
Zestaw drugi jest z grodziska mazowieckiego. Nadal leży na aucie, przynajmniej tak wynika z opisu. Dodatkowo na zdjęciach jest znak wodny otomoto, więc nie wiadomo z kiedy te zdjęcia plus nie wiadomo czy na pewno tego konkretnego zawiasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym gwincie bo kolega był nim zainteresowany, własciciel brał od niego graty do B5ki i mu sie pochwalił że będzie na sprzedaż bo zakupił nówke sztukę, finalnie chyba zrezygnował z racji ceny. U tego goscia jak dobrze zrozumiałem buduje sie RS4 b5 i do niego ma trafić ten nowy zawias.

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym gwincie bo kolega był nim zainteresowany, własciciel brał od niego graty do B5ki i mu sie pochwalił że będzie na sprzedaż bo zakupił nówke sztukę, finalnie chyba zrezygnował z racji ceny. U tego goscia jak dobrze zrozumiałem buduje sie RS4 b5 i do niego ma trafić ten nowy zawias.

Dzwoniłem do tego od V1, mówi że zrobił na tym 2k km, że nic nie tłucze, wszystko suche, jedynie dojrzał że nakrętka z tyłu jest do wymiany. Mogę się umówić na piątek żeby obejrzeć, tylko co ja tam zobaczę jak to na aucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...