Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6


Houdini

Rekomendowane odpowiedzi


Już wyjaśniam
Kierunki komfortowe - czyli krótkie muśnięcie manetki wyzwala 3X mignięcie

Tego mi baaaardzo brakuje w B5!! Trudny do ogarnięcia mod?? Jaki koszt takie modułu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam

Kierunki komfortowe - czyli krótkie muśnięcie manetki wyzwala 3X mignięcie

Tego mi baaaardzo brakuje w B5!! Trudny do ogarnięcia mod?? Jaki koszt takie modułu??

Na allegro jest tego trochę. Ten akurat wpinasz tylko w kable od kierunków. Ale gdzieś ktoś mówił że można kupić cały guzik awarii, przerywacz czy przerywnik, zmodyfikowany, że tylko podmieniasz i działa. Mi zależało też na coming/leaving home, dlatego padło na ten. Koszt? 90 zł na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jest moc :hi:

Tylko foteli z RS-a mi tu brakuje :naughty:

Jak to Ci brakuje?

a63b215611d5e6a0243c1c0940ec9300.jpg

Mi niczego nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jest moc :hi:

Tylko foteli z RS-a mi tu brakuje :naughty:

Jak to Ci brakuje?

a63b215611d5e6a0243c1c0940ec9300.jpg

Mi niczego nie brakuje

O to to :D tej foty tutaj brakowało :good:

Moje idą pod młotek i auto też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jest moc :hi:

Tylko foteli z RS-a mi tu brakuje :naughty:

Jak to Ci brakuje?

a63b215611d5e6a0243c1c0940ec9300.jpg

Mi niczego nie brakuje

O to to :D tej foty tutaj brakowało :good:

Moje idą pod młotek i auto też :wink4:

Czemu się rozstajesz ze swoją?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dekielków. W jaki sposób nakładałeś żywicę, że wyszedł Ci taki ładny obły kształt czy może zlecałeś to jakiejś firmie?

Żywica ma to do siebie że jest bardzo gęsta i lepka, zalewając kieliszek myślę że mógłbyś zrobić ok 3mm "górkę". Także wystarczy poziom i odrobina cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 12 h walki w końcu udało się założyć moduł komfortu układ czeka jeszcze na montaż diody prostowniczej, bo obecne połączenie przy odpaleniu pozycji (soczewek) włączają się przeciwmgielne - nieładnie. Brakuje mi jeszcze tutaj soft startu...ale już kombinuję

Działanie prezentuję na filmie

https://youtu.be/aqEEBe0sa90

A przy okazji wszystkiego najlepszego w nowym roku

Dla zainteresowanych wrzuciłem mały tutek z rezania bixa do tematu:

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczułeś jakieś różnice w pracy skrzyni po wymianie oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczułeś jakieś różnice w pracy skrzyni po wymianie oleju?

Oczywiście - mniejsze szarpanie, dużo delikatniej zmienia biegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu krzywych akcjach, ucieczkach na krawężniki, poślizgach przy dużej prędkości, baaardzo długiej drodze hamowania, postanowiłem że trzeba się pozbyć starych kapci. Zima była z 2005 więc już miała swoje lata. I tak oto Goodyear 225/50/17 został zastąpiony Nokian WR D4 225/45/17.

Teraz będę spokojniejszy

99b261c4e501cb902693d77b1e4b6c64.jpg

0a2edd391815cb0b3bda7213bd191e24.jpg

f03ea9731ca2195794c9e48da41ef697.jpg

Kolejny raz byłem zmuszony odwiedzić warsztat... Jak ja tego nie lubię... Jak oni mi działają na nerwy... No ale wulkanizacji nie upcham w pokoju [emoji20] a szkoda...

Jeśli chodzi o koło, to zdecydowanie mniej mięsa, komfort ciut spadł, ale jest cicho i przyczepnie. Później wrzucę foty stare vs nowe od boku. Zrobiła się koza trochę...gwincie gwincie, gdzie są pieniądze na ciebie? [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ci panowie tak za skóre zaszli? [emoji14]

Chęci do pracy, na delikatną uwagę"żeby ostrożnie, bo wie pan, na handel idzie" dostałem propozycję że może sam sobie zrobię... No i jakość pracy... Niby zwykła wymiana opon, ale jednak...

Chyba już mi na łeb siada [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Houdini napisał:

Chęci do pracy, na delikatną uwagę"żeby ostrożnie, bo wie pan, na handel idzie" dostałem propozycję że może sam sobie zrobię... No i jakość pracy... Niby zwykła wymiana opon, ale jednak...

Chyba już mi na łeb siada emoji14.png

Siada tak, gdy wiesz, że mógłbyś mając narzędzia sam lepiej to zrobić. :D

A co do oponek bdb wybór. Nie mam za dużego porówniania z innymi markami opon i modelami, bo tylko z kilkoma miałem do czynienia, ale np. Dunlop, Bridgestone, Michelline (modeli dokładnie nie przytoczę) chowają się przy Nokianie jeśli chodzi o zimówkę. Zapewnia świetną przyczepność, co jest ważne w zimie zwłaszcza na trasach. Zaznaczam, że to tylko moje odczucia, aby duma innych i wiedza nie czuła się naruszona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - sam ujeżdżam właśnie D4 tylko, że w innym rozmiarze ale na śniegu czy błocie nie miałem nigdy lepszych opon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Goodyeary co miałem to było jedno wielkie nieporozumienie, dosłownie. Każdy wyjazd to było ryzykownie życia albo zderzaka co najmniej. Zwykły mokry asfalt a auto nadsterowne, poślizgi, dosłownie jak na lodzie. Wielu znajomych polecało d4, na forum pozytywne opinie no i cena nie jakaś kosmiczna za ten rozmiar. Poza tym to również mogę stwierdzić że jest lepsze od moich poprzednich [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Houdini napisał:

Te Goodyeary co miałem to było jedno wielkie nieporozumienie, dosłownie. Każdy wyjazd to było ryzykownie życia albo zderzaka co najmniej. Zwykły mokry asfalt a auto nadsterowne, poślizgi, dosłownie jak na lodzie. Wielu znajomych polecało d4, na forum pozytywne opinie no i cena nie jakaś kosmiczna za ten rozmiar. Poza tym to również mogę stwierdzić że jest lepsze od moich poprzednich emoji14.png

Podsterowne miałeś na myśli?

Niech Ci dobrze służą. Kiedy na przód kupujesz 9J? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsterowne miałeś na myśli?
Niech Ci dobrze służą. Kiedy na przód kupujesz 9J? [emoji3]

Faktycznie, mój błąd [emoji6] a 9j będzie jak sprzedam 8j które de facto już są w dziale sprzedam i na olx, więc chętnych zapraszam [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...