Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
40 minut temu, Houdini napisał:

Hamulce ogarnięte, dzięki [mention=125121]BARTEKAUDI[/mention] za części emoji6.png

Przyszły też boczne kierunki LED. Cieszę się bo zawsze mnie wkurzało jak żarówki gubiły farbę której potem było pełno w kloszu. Na szczęście LED rozwiązuje ten problem emoji2.png

Tu nawet jedna zgubiła całą farbę i stała się biała

 

d62824b8f2bc0f6402e27635504d1511.jpg

 

Trzeba było trochę przyszlifować kołnierz żeby zmieściło się do kierunku

 

ab87860d4d94bf62f168c7f8cb1bd3da.jpg

 

No ale w końcu siedzi emoji6.png

 

 

 

Wybiera się ktoś może na Vag Royal 2?

Ja prawdopodobnie bede na Vag Royal :)

Opublikowano
  • Autor
Ja prawdopodobnie bede na Vag Royal [emoji4]
No to pewnie będzie okazja pogadać [emoji2]
Opublikowano

Chętnie obadam auto na żywo;)

Opublikowano
  • Autor

Dziś przy okazji odkurzania postanowiłem cyknąć parę fot dywanikom gumowym.
Jeśli chodzi o same dywany, to spasowanie idealne, guma fajna, miękka, dosyć wysokie"progi"dzięki czemu woda raczej nie powinna się wylewać, no i moim zdaniem jedne z ładniejszych jakie widziałem w B5 [emoji2] no i do tego OEM [emoji6]

3dd19ea44eabfab31e4ce6bc219d32bd.jpg

1a9f83f32f81bbef1a0dc4e00894bd63.jpg

61473edcf495a7a85b3da35a48990d30.jpg

d307e567d26011a3991656b6810f63f3.jpg

7438ca2f4dbf23fd14d24c40700a5e0c.jpg

aacd55b45ad62525f95116b0daa7322a.jpg

Opublikowano

świetne foty, pięknie się prezenci, masz mega czyściutko:kox:

Opublikowano

Dywany są mega dobre :D Ale zmień to radio, bo wyglada jak z ogłoszenia typowego handlarza mirka :grin:

Opublikowano
  • Autor
Dywany są mega dobre [emoji3] Ale zmień to radio, bo wyglada jak z ogłoszenia typowego handlarza mirka :grin:
Będzie 2din, a do tego czasu mirkowe radio musi mi wystarczyć [emoji2]
Opublikowano
  • Autor
świetne foty, pięknie się prezenci, masz mega czyściutko:kox:
Dzięki, świeżo sprzątane to czysto [emoji14]
Opublikowano

zdaje mi się czy te z tyłu nie są za wąskie ??

Opublikowano
  • Autor
zdaje mi się czy te z tyłu nie są za wąskie ??
Fotel jest max do przodu. Faktycznie zwężają się ku górze ale po pierwsze to rzadko kiedy fotel jest tak wysunięty w przód żeby ktoś tak głęboko nogi położył, a druga sprawa, to nie licząc mojej mamy, to to jest dwuosobowe kombi [emoji6] także z tyłu nikt nie jeździ [emoji14]
Opublikowano

Dywaniki robią mega wrażenie :kox:

Opublikowano

Środek kosa:) Carbony i kierownica świetnie wyszły.

Opublikowano

Podlinkuj dywaniki :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

O zesz kur... Nie gadaj ze 400zl dales za dywaniki :D juz mi przeszlo, kupie zwykle hehe

Opublikowano
  • Autor

Ja dałem trochę mniej dzięki szwagrowi w us, bo do tego dodaj jeszcze wysyłkę [emoji6][emoji14] oni sobie liczą 150$

Opublikowano

To może i ja pomyśle o zakupie.. szwagierka też w usa..

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jesień.... Ty kur#o....

Tylko deszcz i deszcz. Co umyjesz auto to zaraz syf. Ehhh.

Vag Royal2 zaliczony [emoji6] niestety bez nagród, no bo za co [emoji14] przy tych projektach co tam przyjeżdżają to ja seria jestem [emoji6] chociaż byłem w szoku że jedyne B5 na evencie [emoji848]

135f0a7b22b8a8232097e5ef4428af15.jpg

4d26cc887162557cd8c281f746a9dd91.jpg

67dd43d98f5c1ed9583e4a97eb5795a0.jpg

0d0f347c751bdca8a8927bd03591e6bf.jpg

W końcu dotarł do mnie carbon [emoji16][emoji16][emoji16]

f1a377c67e7e88f7f22302f2149a07f4.jpg

Mam jakiś zestaw dekorów śmieci na którym zaczynam ćwiczyć [emoji4] na dniach powinien dojść carbon z czerwonym kevlarem od majfriendów, więc jeśli starczy to zrobię z niego zestaw [emoji6] docelowo po chwili praktyki mam w planach szarpnąć się na trochę droższy materiał - z czerwoną nicią, i wrzucić go na wszystkie dekory [emoji7][emoji7][emoji7]

6dfe2250897e5fc45358afe84dea9924.jpg

No ale najpierw musi wyjść dobrze to co teraz ogarniam.

Opublikowano

Ten z czerwona nicią świetnie wyglada :decayed:

Edytowane przez a4bartek

Opublikowano
  • Autor

 

 

 

Ten z czerwona nicią świetnie wyglada :decayed:

 

Obłędnie to wygląda już gotowe [emoji2](zdjęcia zapożyczone z profilu gościa co robi to pro)

 

52b56965bd0bd815a88bc843965f6a01.jpg

 

005b2e2c08e38672661126ff2996b76b.jpg

 

ddbb671500cd01ca8831f1e53e3db437.jpg

 

104c07eace8193361c6b1a1f3f536721.jpg

 

Tu inne kolory nici

 

4fac43b50fd89fb6e1d4b9a881aa3b73.jpg

 

a30868730672f6f827adcd25b9cd7a7e.jpg

 

0ade5319c65942d61fa5cd503ef8bef9.jpg

 

 

A tu carbon z kevlarem w różnych barwach

 

53c8e3c971eb6d57366fd4372d09d8b3.jpg

 

Także jest spora opcja kombinacji. Kwestia ściągnięcia materiału, bo u nas jeszcze nie znalazłem [emoji17]

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.