Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/all-weather-rubber-floor-mats-set-of-four-black-with-audi-sport-logo/zaw179004blk/
Plus 150$ liczą za wysyłkę do pl

Będę musiał spojrzeć w etce jak to wygląda z tymi przegubami.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, kajmanovsky napisał:

regeneracja konwertera w jakiejs firmie, wymiana pompy i plyty sterujacej oraz tarczek sprzegiel

pompe koles mial uzywana, tak samo sciagnal uzywana plyte sterujaca bo tamta puszczala cisnienie

2600 za calosc

za wymiane wszystkiego na nowe stwierdzil ze 5-6tys

No i właśnie w tym problem ze wrzuca się używkę która tak na prawdę nie wiadomo ile czasu pośmiga ?

Opublikowano
  • Autor

Dziś miałem położyć powłokę na koło. Tak więc pobudka 6:30, zawieść kobietę do pracy i zabieramy się do roboty [emoji16] najpierw mycie. Więc koło do wanny i szorujemy. Oczywiście nie można zapomnieć o oponach [emoji4] wszystkie koła czyste, czas na powłokę a wtedy....o kuuuuurwa!!!

 

dd017a2ffdfe671418c2be1fcf4cdfac.jpg

 

Adbl do czyszczenia opon to zasada i jedyny sposób na usunięcie to... ponowne polerowanie...ja jebie...

Na szczęście miałem autosol i po 7h walki ranty znowu się błyszczą [emoji2] jednak nie było już czasu na położenie powłoki...

I znowu moja cierpliwość została wystawiona na próbę... Najszybciej we wtorek powłoka, a na auto w czwartek.

Nie widział ktoś czasu na sprzedaż? [emoji14]

 

Najbliższe plany na duże mody to drugi zderzak s4, dyfuzor RS4 B7 ewentualnie RS6 c6 ale tu gorzej z szerokością i wydech na H-pipe z końcówkami na dwie strony. Będę celował w taki dźwięk

 

Opublikowano

Ladnie drze morde:lol:

Kuzwa wychodzi ze do ceny dywanow trza doliczyc ok 150 zielonych czy z kw jest 150???

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Ladnie drze morde:lol:

Kuzwa wychodzi ze do ceny dywanow trza doliczyc ok 150 zielonych czy z kw jest 150???

No niestety dodatkowo 150 czyli 265 w sumie

Opublikowano

To muszą być baaardzo dobre dywniki:decayed:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Brzeziak napisał:

To muszą być baaardzo dobre dywniki:decayed:

No powiem Ci że guma wydaje się być bardzo solidna. Dodatkowo jakoś można zrobić, tylko nie wiem jeszcze jak, że będą robić hamburgery i zmywać po obiedzie :lol:

Opublikowano

Grubo w ciul.:naughty:

 

Opublikowano

Sezon się skończy zanim Ty te koła założysz xd

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nic mi nie mów [emoji14]
Powłoka już leży, wszystko ogarnięte, więc w sobotę wrzucam na auto [emoji2]

Opublikowano

Mam mieszane uczucia co do tego pomysłu że srubami. Koło ma teraz o wiele mniejsza wytrzymałość tak ponawiercane. Nie boisz się, że na pierwszej dziurze czy studzienice powiesz feldze papa? Trochę to niebezpieczne.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Też o tym myślałem, ale gość u którego robiłem mówił że wiele razy tak robił i nigdy nikt nie mówił że się popsuło, więc jestem dobrej myśli [emoji6] aczkolwiek zanim pójdę 200km/h to się srogo zastanowię [emoji14]

Opublikowano
  • Autor

No i są [emoji2] koła na aucie

 

4a38fe1728789dd78daf6919670e362e.jpg

 

b3b493ab6ee9cc7150b5e211298ac0c3.jpg

 

d6d9a525225dd42f3458a84d865e934b.jpg

 

792425c1a577bf95bac25e4110831204.jpg

 

76578be7e7cf7b3f5c02e1382476b675.jpg

 

10e1b7cd2b1941d4eb07bb79863e6567.jpg

 

d453d7cb39dbd4496db2d307c58ccd98.jpg

 

4b80d688af4d5df0150f48e63460f07c.jpg

 

Odrobinę muszę podnieść bo już farbę z błotników drze

 

8aa544b95cb632b2b16c95a1f997b51d.jpg

 

Przy kręceniu gwintem udręką było ciągłe zdejmowanie i zakładanie kół, a już największą trafianie na otwory, więc wpadłem na taki pomysł

Śruba z obciętą główką

 

b2e485c854fea41db31c2b4bcb8f32bf.jpg

 

381a6d7ad90648c27774c5beaa69e17a.jpg

 

393e2d0ce8b8821df59904bc3af11c0d.jpg

 

Teraz zmiana jest prostsza [emoji4]

 

A co do gwintu, to pytanie. Czy normą jest że mimo iż tył stoi równo to z jednej strony mam z 3-4 cm gwintu na amorze do końca a z drugiej może z 0.5 cm?

 

No i oczywiście nie był bym sobą jakby koła były niezabezpieczone [emoji6]

 

121b2989ee7347a636bb2023cb4d3317.jpg

 

Teraz tylko z 0.5 cm do góry żeby uratować resztę błotników i cieszyć się resztą sezonu [emoji2] może by w końcu jaki zlot vagowski odwiedził. Co się dzieje w najbliższym czasie na co można jeszcze zgłoszenia wysyłać? [emoji4]

 

 

 

 

Opublikowano

Przod masz zrolowany? A co do tylu to cos jest nie tak, nie masz jednego mocowania amora z polifta a drugiego z przed? Wtedy by sie taka roznica robila jak piszesz

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, booster70 napisał:

Przod masz zrolowany? A co do tylu to cos jest nie tak, nie masz jednego mocowania amora z polifta a drugiego z przed? Wtedy by sie taka roznica robila jak piszesz

Jeszcze niczego nie dotykałem jeśli chodzi o rolowanie. 

Mocowania są na bank takie same, bo zmieniałem i brałem z jednego auta.

Opublikowano

A to nie miałeś takiego plastikowego dzyndzla z gwintem? ja miałem w steropianie w kole zapasowym. Bardzo ułatwia zakładanie kół jak się a dystans.

Opublikowano

Dokładnie:) Audi wymyśliło i dawali taki plastikowy gadżet. Powinien być przy garach do zmiany koła. Co do roznic w stronach na gwincie to norma ;) Fotki pierwsza klasa [emoji6] gratki

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Czyli Audi było szybsze [emoji1] przejrzałem swoje koło zapasowe i w styropianie kompletnie nic nie ma.
Czyli mówisz żeby się nie przyjmować różnicami? Nawet tak dużymi?
Dzięki [emoji6]

Opublikowano

Hudi jak bedziesz sciał maszynke do rolki to daj znac:wink:

Ładnie Ci zjadło tego nadkola.

Opublikowano

Pamiętaj że jak będzie na sprzedaż to stoję w kolejce ?

 

Nie ma wstydu. Wygląda syto a jak zrobisz że będzie brzmieć jak na filmiku to gatki opadają ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.