Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Długo świecąca kontrolka AIRBAG


topkopi00

Rekomendowane odpowiedzi

a nie bawiłeś się przypadkiem przy liczniku wyjmowanie, włączenie zapłonu bez licznika itp. ja jak zakładałem sobie ramki przez głupotę włączyłem zapłon chwyciłem błąd sporadyczny i też kontrolka air bagu gasła z opóźnieniem wag załatwił sprawę od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się z elektryką ale nie z zegarami. Wymieniałem zawór recyrkulacji par paliwa pod napięciem wyciągałem i wkładałem kostkę chcąc sprawdzić czy cyka. Następnego dnia po tym pojawiła się kontrolka airbag, ale to chyba nie możliwe?????????? :mysli: Powiem wam, że wydaje się mi ze to po tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze wykopalem temat ale mam ten sam problem, czyli wyciagnelem zegary i jezdzilem bez, teraz kontrolka air bag swieci sie przez jakies 2 km, jesli nie skasuje tego vagiem przez jakies 2 miechy stanie sie cos zlego?????????? niestety nie mam vaga zaden moj kumpel tez nie posiada takich bajerow :kwasny: jesli jest ktos z okolic siedlec warszawy prosil bym o kontakt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat...mam tak jak kolega kontrolka AIR BAG swieci sie i po 2 minutach gasnie ( PodjechALEM DO SKLEPU BEZ ZEGAROW)

Jaki to koszt podlaczenie do tego Vaga?

2)czy moge tak jezdzic>

3)Powinienem jechac do mechanika czy do elektryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki 34 dzieki za odpowiedzz...mam jeszce jedno pytanko

zaobserwowalem rowniez ze nie dziala mi licznik przejechanych km ten elektryczny.

Wczoraj jescze jak delikatnie stuknolem to dzialal nie dzialal a dzisiaj jzu nie dziala co jest grane( to wszystko dzieje sie po wyciagnieciu zegarow)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ponownie wyciagnolem zegary ..poniewaz przepalila mi sie nastepna zarowka.Docisnolem dobrze te dwie wtyczki ,(z lewej zolta z prawej niebieska) ale dalej ten licznik km podswietlany nie dziala.Jak sie przypatrzy tak dobrze to da sie czasami zaobserwowac aktualny przebieg i przejechane km. tak to wyglada jakby cos nie podswietlalo.

Wszelka pomoc milewdziana[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 15:52_________________________________________________Dzisiaj rano zaobserwowalem ze licznik dziala...bylo widac jak sie dobrze przypatzryl cyferki widac, ze licznik dziala w sensie mierzy przejechane km. Tylko nie dziala podswietlenie

..dalej licze ze moze ktos pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień wszystkie żarówki na raz, a nie pie...sz się pojedynczo i co chwila przepala ci się następna, bo od wstrząsów włókna spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzis wymienilem oswietlenie licznika no i oczywiscie przekrecilem zaplon tzn. uryuchomilem silnik no i mam ten sam problem:/ kontrolka air bag swieci sie okolo 3 min. rozumiem, ze moge z tym jezdzic?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak podłaczysz VAG'a i wykasujesz błąd a jeśli się nie da to wtedy będziemy się zastanawiać co dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...