Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BPW] pytanie odnośnie pompy oleju.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W styczniu minęła mi gwarancja na regeneracje pompy oleju, więc mineły 3 lata, auto przejechało jakieś 90tyś km. Czy znów mam myśleć o regeneracji ? Czy nie musze sie przejmować ? Silnik chodzi bardzo dobrze, leje olej motula 5w30 który zmieniam co około 10 tyś km, na zimnym jest autem jeżdzone delikatnie.

Opublikowano

śmiało możesz śmigać jeszcze jakieś 50-70 tyś

Opublikowano

Hager84 mysle że po regeneracji jak jest wiekszy i dłuższy imbus to powinien wytrzymać wiele wiecej...

Opublikowano

przy wymianie rozrzadu mozesz zajrzec z ciekawosci w zabierak., mozna wymienic na nowy.

dobrze wykonana regeneracja wystarczy na bardzo dlugo

Opublikowano
  • Autor

przy wymianie rozrzadu mozesz zajrzec z ciekawosci w zabierak., mozna wymienic na nowy.

dobrze wykonana regeneracja wystarczy na bardzo dlugo

rozrząd wymieniany miałem 4 miesiące temu, więc nie wiedziałem nawet żeby coś tam sprawdzać. Poza pompą w tym silniku BPW muszę się czegoś obawiać?

Opublikowano

Poza pompą w tym silniku BPW muszę się czegoś obawiać?

Nie musisz się niczego obawiać :):decayed:

Ale tak na wszelki wypadek, jak się coś spie>>oli , to przydało by się drugie , zastępcze auto :hi: .

Coby w razie czego się nie stresować, że niema czym jeździć :P:naughty:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Hager84 mysle że po regeneracji jak jest wiekszy i dłuższy imbus to powinien wytrzymać wiele wiecej...

Dokładnie też tak myślę, że śmiało można śmigać na regenerowanym imbusie ponad 200 tyś. Ja też jestem 3 miesiące temu po regeneracji i zobaczymy ile taki zabieg wytrzyma

Opublikowano

Poza pompą w tym silniku BPW muszę się czegoś obawiać?

Tak, Mandatów jeżeli łamiesz PORD.

Opublikowano

Hi

przy wymianie rozrzadu mozesz zajrzec z ciekawosci w zabierak., mozna wymienic na nowy.

dobrze wykonana regeneracja wystarczy na bardzo dlugo

A nie jest tak, że jedna strona tego imbusu jest na stałe?

Opublikowano

jezeli ktos go zespawa to na stałe.

niespodzianka jest w najnowszych silnikach CR, pompa oleju jest zintegrowana z pompa podcisnienia, a napedzane sa..... paskiem zebatym. :kox:

Opublikowano

Regenerowane wałki np. przez TMA mają powiększony imbus na stałe zamocowany w wałku tak że nie da się go wyjąć przez pompę oleju zdejmując segera tak jak to było w oryginale.

Ale szansa na to by imbus uszkodził się w części napędzającej pompę oleju są równe "0".

Myślę że po jakiś 100 000 km można sprawdzić na zasadzie świętego spokoju.

Opublikowano

W styczniu minęła mi gwarancja na regeneracje pompy oleju, więc mineły 3 lata,

W jakiej firmie regenerowałeś?

Regenerowane wałki np. przez TMA mają powiększony imbus na stałe zamocowany w wałku

Na takiej samej zasadzie regenerujesz?

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

Pompę olejowa miałem regenerowana w firmie TMA Serwis w Gdyni. Napisane jest na gwarancji również ze w komplecie jest wzmocniony zabierak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.